• Informacje na temat:

  rosyjski wywiad

Artykuły na temat: rosyjski wywiad
 • Ivan Komarenko (40 l.) postanowił wrócić do mediów za pośrednictwem "Pytania na śniadanie". Na wywiad wokalista umówił się w saunie, gdzie... przez całą rozmowę bity był gałęziami.

 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

 • "Na Wspólnej": 12 lat na planie - wywiad z Lucyną Malec

  ...była o rosyjskich babuszkach. Dziewczynki pojawiały się kolejno na scenie, od największej do najmniejszej, na samym końcu ja. Wniesiono mnie w wiklinowym koszu, czym wzbudziłam powszechny entuzjazm...

 • Znany rosyjski aktor ścigany za terroryzm

  Władze Ukrainy wszczęły śledztwo wobec znanego rosyjskiego aktora Michaiła Poreczenkowa, którego podejrzewają o terroryzm. Aktora widać w krótkim nagraniu, na którym strzela z karabinu maszynowego w kierunku pozycji ukraińskich wojsk na lotnisku w Doniecku.

 • "Blondynka": Joanna Moro nie chce grać w nowym rosyjskim serialu!

  Joanna Moro, czyli Sylwia Kubus z „Blondynki”, ma ogromne rzesze fanów w Rosji. Widzowie zza naszej wschodniej granicy pokochali ją za role w „Annie German” oraz „Taljance” i chcieliby oglądać w kolejnych wcieleniach. Aktorka niedawno dostała propozycję zagrania w kolejnej rosyjskiej megaprodukcji, ale... odrzuciła ją!

 • Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską"

  "Trudno być bogiem" Aleksieja Germana i nagrodzone w Wenecji "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna" w reż. Andrieja Konczałowskiego - m.in. te produkcje są w programie 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", który w czwartek, 20 listopada, rozpocznie się w Warszawie.

 • "Talianka": Rosyjski hit już od 6 marca w TVP1

  .... Nad jeziorem Ładoga, w zapomnianej rosyjskiej wsi i na Krymie. Dla mnie to był taki miły powrót, bo sceny włoskie w "Annie German" też realizowaliśmy na Półwyspie Krymskim - kontynuuje Moro. Dzięki(...) zrobić karierę jako baletnica. Mama zapisała mnie na lekcje tańca towarzyskiego, ale nie mogłam znaleźć odpowiednio wysokiego chłopaka, który mógłby tańczyć ze mną w parze - wyznała w jednym z wywiadów...

 • Rosyjski aktor Aleksiej Dewotczenko, krytyk Putina, nie żyje

  Znany rosyjski aktor i zagorzały krytyk Władimira Putina został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Moskwie. Okoliczności śmierci 49-letniego Aleksieja Dewotczenko nie są na razie znane.

 • Rosyjski James Bond

  ...wiosny" powierzono Wiaczesławi Tichonowowi, aktorowi, który mimo że był pochodzenia robotniczo-chłopskiego, odznaczał się ponoć manierami rosyjskiego arystokraty i stanowił ucieleśnienie radzieckiego amanta. Stirlitz budzi się w celi więziennej i nie pamięta dlaczego. "Jeśli wejdzie gestapowiec, powiem, że jestem SS Standartenfüher Stirlitz, a jeśli NKWD-zista, że wywiadowca Isajew" - myśli...

 • "Rozdzieleni": Groza rosyjskiej inwazji

  27 marca - pod tytułem "Rozdzieleni" - do polskich kin trafi film "The Search", nowe dzieło Michela Hazanaviciusa - autora głośnego i obsypanego Oscarami "Artysty".

Zdjęcia na temat: rosyjski wywiad
Wideo na temat: rosyjski wywiad
 • Bezwstydny Mortdecai

  Mortdecai wśród płci pięknej znany jest ze swego uroku oraz najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich. Pewnego dnia wpada na trop zaginionego obrazu Goi zawierającego wskazówki pozwalające przejąć konto bankowe pełne zrabowanego złota. Mortdecai z właściwym sobie wdziękiem i nonszalancją rusza tropem obrazu flirtując przy tym z niemal każdą napotkaną pięknością. Apetyt na skarb ma jednak także rosyjski oligarcha, amerykański miliarder i pewien tajemniczy terrorysta. Największym...

 • November Man

  Były agent CIA wykonuje misję, która zmusza go do konfrontacji z byłym uczniem. W sprawę zamieszani są również oficjele rządowi oraz rosyjski prezydent-elekt.

 • Rock'N'Rolla

  Kiedy rosyjski gangster zamyka szemraną transakcję sprzedaży ziemi, w Londynie pojawiają się miliony dolarów, a wszyscy kryminaliści zaczynają snuć plany przejęcia pieniędzy. Każdy, od groźnego króla podziemia po seksowną księgową i od skorumpowanego polityka po żałosnych drobnych złodziejaszków stara się, sam albo w porozumieniu ze wspólnikami, położyć rękę na pieniądzach i pokrzyżować plany konkurentom.