• Informacje na temat:

  rosyjskie filmiki

Artykuły na temat: rosyjskie filmiki
 • "Barwy szczęścia": Ada Fijał spełnia się komediowo

  Aktorka pokochała internet. Zamierza rozwijać swój kanał na platformie YouTube – już ma pomysły na kolejne zwariowane filmiki. Twierdzi, że w ten sposób spełnia się także aktorsko.

 • Eurowizja: Babuszki podbijają świat!

  Informacja o zwycięstwie poczciwych babć w ludowych strojach w rosyjskich preselekcjach do Eurowizji wywołała olbrzymie zainteresowanie. Poznajcie Buranowskie Babuszki - nowe gwiazdy pop!

 • Przez 24 godziny

  Rosyjski minister spraw zagranicznych ostrzega prezydent Taylor, że w wypadku śmierci Hassana Rosja zawiesi udział w rozmowach pokojowych. Agenci CTU odkrywają,...

 • Nowa animacja studia Bagińskiego

  Platige Image - studio animacji, które ma w dorobku "Katedrę" (nominacja do Oscara) oraz "Sztukę spadania" (BAFTA) Tomasza Bagińskiego , przygotowało kolejną produkcję. "Moloch" Marcina Pazery powstał z inspiracji polską i rosyjska literaturą science-fiction oraz grami komputerowymi typu deathmatch .

 • Prezenterka Dana Borisova uprawiała seks za pieniądze. Poznajecie ją?

  ...szukający zemsty mąż. Wkrótce do sieci wyciekły wulgarne filmiki. Wtedy okazało się, że skradziono jej telefon komórkowy w ośrodku odwykowym. Borisova przyznała wówczas, że po rozwodzie była uzależniona(...) i alkoholu, działa w Krajowym Biurze do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii. Otrzymała również odznaczenie od rosyjskiego ministra obrony za promowanie rosyjskiej armii. *** Zobacz więcej materiałów:

 • "Krew" triumfuje na Gdańsk DocFilm Festival

  Rosyjski film "Krew" został zwycięzcą 12. Gdańsk DocFilm Festival poświęconego filmom dokumentalnym traktującym o godności i pracy. Reżyserka Alina Rudnitskaya otrzyma w nagrodę statuetkę - Wielką Bramę Wolności oraz 20 tys. zł ufundowane przez prezydenta Gdańska.

 • "Zniewolona": Katerina Kowalczuk – kim jest gwiazda serialu TVP

  ...zdjęcia i filmiki z planów filmowych. Równie chętnie opisuje swoją drogę do kolejnych ról.  Młoda aktorka nie kryje swoich ambicji. Jej marzeniem jest międzynarodowa kariera i Oscar na półce...

 • Maleo Reggae Rockers na Ukrainie: To już jest wojna

  Niedzielny (19 stycznia) koncert polskich wykonawców na kijowskim Majdanie został przerwany w związku z trwającymi tam zamieszkami.

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

 • Michel Gondry: Krótko i na temat

  Reżyser filmów pełnometrażowych, reklamówek, ceniony autor teledysków. Nie ogranicza się do jednego stylu, niezmiennie zadziwiając widownię kolejnym przedsięwzięciem lub wizją. Z okazji 50. urodzin Michela Gondry'ego przypominamy mniej znaną część twórczości francuskiego artysty.