• Informacje na temat:

  rosyjskie nastolatki

Artykuły na temat: rosyjskie nastolatki
 • Joanna Osyda: Zbuntowana nastolatka

  Natasza, jedna z bohaterek spektaklu. Zbuntowana wychowanka rosyjskiego domu dziecka marzy o miłości. Podczas pobytu w szpitalu, do którego trafia po upadku, poznaje mężczyznę, dla którego zrobi wszystko. Przedstawienie "Marzenie Nataszy" powstało na podstawie dwóch monodramów rosyjskiej dramatopisarki Jarosławy Pulinowicz. Bohaterkami spektaklu są dwie rosyjskie nastolatki, noszące to samo...

 • O fanach, emigrantach i nastolatkach

  Dramat "Rozdzieleni", komedia "Fanka", thriller "Gunman: Odkupienie" i horror "Oculus" - te tytuły budzą największe zainteresowanie spośród dziecięciu filmów, jakie zadebiutują na ekranach naszych kin 27 marca.

 • "Dwóch i pół": Ashton Kutcher uczy się rosyjskiego

  Amerykański aktor Ashton Kutcher, czyli Walden Schmidt z serialu "Dwóch i pół", zdecydował się na intensywny kurs języka rosyjskiego. Powód? Jego pochodząca z Ukrainy ciężarna narzeczona Mila Kunis chciałaby, by ich dziecko wychowywało się w domu dwujęzycznym.

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • Rosyjska mafia

  Dwie nastolatki wybrały się na zakupy do eleganckiego butiku. Kiedy Kim Walderman zamierzała przymierzyć ubranie, nagle doszło do wybuchu i jej kabina...

 • Wpadka magazynu "People": Uśmiercili Kirka Douglasa

  W niedzielę, 30 listopada, na internetowej stronie magazynu "People" pojawiła się informacja o śmierci Kirka Douglasa. Problem w tym, że mimo 97 lat na karku, hollywoodzki gwiazdor ma się świetnie, a upubliczniony przypadkiem materiał był tylko redakcyjnym gotowcem przygotowanym na wypadek zgonu Douglasa.

 • Jak dzisiaj wyglądają Lena Katina i Julia Wołkowa z zespołu t.A.T.u?

  Dzięki piosenkom takim jak "Nas nie dogoniat" czy "Ja soszła s uma" duet rosyjskich wokalistek pod koniec lat 90. błyskawicznie zrobił karierę na skalę światową. Niewątpliwie Lena Katina i Julia Wołkowa zwróciły na siebie uwagę nie tylko twórczością, ale także rozlicznymi skandalami, jakie wywoływały. Co dzisiaj robią?

 • BAFTA 2015: Znowu "Ida"!

  Nagrody BAFTA 2015 zostały rozdane. Największym zwycięzcą okazał się w tym roku film Richarda Linklatera "Boyhood", który wygrał w kategoriach: najlepszy film, reżyser i aktorka drugoplanowa. Najlepszym filmem nieanglojęzycznym okazała się "Ida". To kolejny wielki sukces produkcji Pawła Pawlikowskiego.

 • Szpital

  Na oddział trafia Marcin Grzelak, którego przywiozła 26-letnia pracownica, Agnieszka. Okazuje się, że kobieta podała mu pigułkę gwałtu. Tymczasem narzeczona...

 • Przegląd Filmów o Tematyce Żydowskiej

  Kilkanaście filmów - fabularnych i dokumentalnych, warsztaty - m.in. językowe, kulinarne i taneczne oraz wystawa fotograficzna "Izrael wczoraj i dziś" złożą się na rozpoczynający się w czwartek, 26 marca, Gdański Przegląd Filmów o Tematyce Żydowskiej.