• Informacje na temat:

  rowan atkinson komik

Artykuły na temat: rowan atkinson komik
 • Jaś Fasola rozwodzi się. Dla młodszej!

  Rowan Atkinson (59 l.), brytyjski komik znany z roli Jasia Fasoli, po 23 latach małżeństwa rozwodzi się z żoną.

 • Pamiętacie Jasia Fasolę? Rowan Atkinson ma już 60 lat!

  Rowan Atkinson, znany głównie z roli Jasia Fasoli, obchodzi we wtorek, 6 stycznia, swoje 60. urodziny. Brytyjski komik jest jednym z najzamożniejszych aktorów na świecie. Jego majątek szacuje się na około 60 milionów funtów.

 • Najdroższe samochody klasyczne gwiazd

  ...1. Rowan Atkinson Aktor przez wiele lat kolekcjonował zabytkowe samochody. Wśród zebranych przez niego klasyków znajduje się między innymi Mercedes 500E z 1993 roku oraz młodsza o cztery lata(...) prawdziwą perełką motoryzacyjną - w Wielkiej Brytanii jeździło jedynie 20 egzemplarzy tego modelu. Atkinson podobnie jak wielu Brytyjczyków kolekcjonuje i inwestuje w stare samochody. W utrzymaniu ich...

 • Jaś Fasola: Najbogatszy komik świata

  Rowan Atkinson, znany głównie z roli Jasia Fasoli, obchodził w niedzielę, 6 stycznia, swoje 58. urodziny. Komik jest jednym z najzamożniejszych aktorów na świecie. Jego majątek szacuje się na około 60 mln. funtów.

 • Nigdy więcej!

  "Nie chcę grać go ani w telewizji, ani w kinie" - wyznał w wywiadzie dla włoskiego pisma "Gente" Rowan Atkinson. Czy to oznacza koniec Jasia Fasoli?

 • Agent specjalnej troski

  Rowan Atkinson powraca na duży ekran. Wszystko za sprawą sequela przygód tajnego agenta Johnny'ego Englisha, czyli jednego z najbardziej znanych wcieleń, oprócz oczywiście Jasia Fasoli, słynnego brytyjskiego aktora.

 • Rowan Atkinson rozwodzi się

  Odtwórca roli Jasia Fasoli, brytyjski aktor Rowan Atkinson, rozwodzi się z żoną - makijażystką Sunetrą Sastry. Para jest małżeństwem od 23 lat.

 • Hazardzista Jaś Fasola

  John Cleese, jeden z członków słynnej grupy brytyjskich komików Monty Python oraz Rowan Atkinson (Jaś Fasola) i Whoopi Goldberg pojawią się wspólnie na planie filmu "Rat Race". Fotel reżysera zajmie Jerry Zucker, twórca znakomitych komedii z cyklu "Naga broń".

 • Jaś Fasola ostatni raz w kinie

  Do polskich kin wejdzie niebawem film "Wakacje Jasia Fasoli" - najprawdopodobniej ostatnia część przygód zabawnego nieudacznika, którego gra znany brytyjski komik Rowan Atkinson.

 • Jaś Fasola kontra Harry Potter?

  W Sieci pojawiły się doniesienia, iż na planie czwartej filmowej opowieści o Harrym Potterze pojawi się znany angielski komik Rowan Atkinson ( "Jaś Fasola - Nadciąga totalny kataklizm" , "Johnny English" ). Prace nad obrazem "Harry Poter i Czara Ognia" ruszą na dobre w kwietniu. Atkinson, znany jako Jaś Fasola, ma ponoć zagrać mrocznego Lorda Voldemorta!

Zdjęcia na temat: rowan atkinson komik