• Informacje na temat:

  rozdania telekamer

Artykuły na temat: rozdania telekamer
 • Danuta Holecka poniżona na Telekamerach?

  Danuta Holecka (51 l.) tegorocznego rozdania Telekamer nie będzie wspominać najlepiej.

 • Telekamery 2015: Zwycięska i stremowana Sylwia Grzeszczak

  Sylwia Grzeszczak wygrała Telekamerę w kategorii muzyka, w pokonanym polu zostawiając Ewę Farną, Perfect, Margaret i LemON.

 • Telekamery 2019: Zupełnie odmieniona Marta Manowska na gali. Co za metamorfoza!

  Marta Manowska (34 l.) zaskoczyła wszystkich. Nie jest już blondynką! Nowy wygląd zaprezentowała podczas gali rozdania Telekamer.

 • Rozdano Telekamery 2005

  Aktorzy Małgorzata Kożuchowska i Witold Pyrkosz znaleźli się wśród laureatów tegorocznej edycji nagród magazynu "Tele Tydzień" - Telekamery 2005. Gościem specjalnym zakończonej w Warszawie w poniedziałek wieczorem (24 stycznia) gali rozdania statuetek była amerykańska aktorka, Daryl Hannah.

 • Joanna Racewicz (42 l.) na rozdaniu Telekamer pojawiła się w eleganckim białym kombinezonie ze sporym dekoltem. Fotoreporterzy byli zachwyceni!

 • Poprowadzą Telekamery

  Tegoroczną galę rozdania Telekamer "Tele Tygodnia" 2010 poprowadzą Katarzyna Pakosińska, pierwsza dama polskiego kabaretu oraz aktor Robert Gonera. Jedyną transmisję z tego wydarzenia będzie można oglądać 25 stycznia od godziny 20.00 na stronach INTERIA.PL.

 • Telekamery Tele Tygodnia 2019 rozdane! Kto otrzymał statuetki?

  ...docenili to nie tylko krytycy, ale też widzowie. Dziękujemy" - powiedziała Agnieszka Niburska z HBO. Oto pełna lista laureatów: Laureaci 22. edycji Telekamer Tele Tygodnia: Aktorka - Joanna Kulig(...) z ZASP otrzymali czek dla Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie na sumę 40 tysięcy złotych, pochodzącą z sms-ów wysłanych w głosowaniu w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia. Uroczystość...

 • Telekamery od kuchni

  W poniedziałek, 7 lutego, poznamy laureatów 14. Telekamer "Tele Tygodnia". Z tej okazji prezentujemy garść telekamerowych ciekawostek.

 • Jacek Kurski komentuje zachowanie kabareciarzy na Telekamerach!

  Roberta Górskiego i Ewy Błachnio na ostatnich Telekamerach, które transmitowała telewizyjna Dwójka. Kurski uspokoił kabareciarzy, że nie będzie wyciągał wobec nich żadnych konsekwencji. "Podczas rozdania Telekamer Robert Górski pożartował sobie i z PiS, i ze mnie. Jeśli coś będzie śmiechem, a nie rechotem, to z największą przyjemnością zasiądę w pierwszym rzędzie" - oznajmił Jacek. Niestety...

 • Kto zdobędzie Telekamery 2011?

  Już dziś poznamy laureatów Telekamer "Tele Tygodnia" 2011. Kto spośród nominowanych ma największe szanse na jedyne w swoim rodzaju, bo przyznawane przez telewidzów statuetki? Gala Telekamer transmitowana będzie na żywo od godz. 20.05 na antenie TVP2.

Zdjęcia na temat: rozdania telekamer
Wideo na temat: rozdania telekamer
 • Telekamery 2019: Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński o serialu "Ojciec Mateusz"

  "Ojciec Mateusz" został uznany za najlepszy serial ubiegłego roku. Podczas rozdania Telekamer na nasze pytania odpowiedziały gwiazdy produkcji, Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński. Dlaczego ekipa "Ojca Mateusza" czuje się już jak rodzina, jak wiele znaczy dla nich otrzymana nagroda? Zobaczcie!

 • Telekamery 2013 rozdane

  Piotr Adamczyk, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ziemiec, Przemysław Babiarz, Agnieszka Cegielska, TVN24, AXN i serial "Czas honoru" to niektórzy laureaci Telekamer „Tele Tygodnia” 2013. Złote Telekamery odebrali: TVN24, Piotr Adamczyk, Disney Channel oraz program „Jaka to melodia?”.

 • Grażyna Torbicka o konflikcie z Kuźniarem! "Sam się prosił"

  Grażyna Torbicka odniosła się do incydentu, który miał miejsce podczas rozdania tegorocznych Telekamer. Przypomnijmy, że Jarek Kuźniar podczas swojej przemowy stwierdził, że ładnie "ładnie w tej TVP" i "poleca się przy okazji"! Jego wypowiedź natychmiast przerwała Torbicka oznajmiając, że "wszystkie miejsca są zajęte"! W rozmowie z Patoletą dziennikarka stwierdza, że Jarek "sam się prosił" o taką

Dyskusje na temat: rozdania telekamer
 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Ten casting to chyba tylko pro forma. Wiadomo od rozdania Telekamer, kto jest najbardziej wyczekiwany, najbardziej lubiany i najbardziej kochany przez telewidzów zwłaszcza w takich rolach. mogę mu zaśpiewać "...Baw mnie , przytul i baw mnie... Na mnie rzucił dzisiaj czar..." wiadomo Filip Bobek