• Informacje na temat:

  rozdanie nagród

Artykuły na temat: rozdanie nagród
 • Rozdano nagrody Emmy

  W niedzielę, 17 września, odbyło się 69. rozdanie nagród Emmy. W tym roku obyło się bez większych niespodzianek.

 • Orły 2015 rozdane!

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2015, doroczne nagrody Polskiej Akademii Filmowej. Triumfatorem ceremonii, która odbyła się w poniedziałek, 2 marca, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, który otrzymał aż siedem statuetek!

 • Nominacje do nagród Emmy 2016

  Ogłoszono nominacje do nagród Emmy. Rozdanie najważniejszych nagród amerykańskiego środowiska telewizyjnego odbędzie się 18 września 2016 roku.

 • "Ida": Pomóżmy zdobyć Oscara polskiemu filmowi!

  Trwa głosowanie w plebiscycie publiczności w ramach Europejskich Nagród Filmowych. W gronie nominowanych znajduje się "Ida".

 • Kinga Rusin leci na rozdanie Oscarów! Opowiedziała o swojej bieliźnie!

  Kinga Rusin przez cały rok wyczekuje końca lutego. Wtedy to bowiem rusza jako reporterka "Dzień Dobry TVN" do Los Angeles na rozdanie najważniejszych nagród filmowych.  Gwiazda TVN bardzo poważnie podchodzi do tego zadania. Choć nie pozuje na czerwonym dywanie, starannie przygotowuje kreacje, by nie wyglądać jak uboga krewna z Europy Wschodniej.  W tym roku Polacy zdobyli aż trzy nominacje...

 • MocArty rozdane! Tomasz Kot Człowiekiem Roku!

  Radio RMF Classic już po raz piąty rozdało swoje doroczne nagrody - MocArty. Statuetki przyznano w czterech kategoriach: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Rzecz z klasą oraz Najlepsza Muzyka Filmowa.

 • Księżna Meghan i książę Harry na gali rozdania nagród. Uwagę zwracają te szczegóły

  Księżna Meghan (36 l.) i książę Harry (33 l.) pojawili się na gali rozdania nagród Queen's Young Leaders w Pałacu Buckingham. Uwagę zwracały pewne szczegóły w wyglądzie żony księcia. I nie chodzi tu wcale o jej strój!

 • Madonna i Ariana Grande wystąpią na Grammy

  Organizatorzy ujawnili, kto pojawi się na scenie w trakcie 57. ceremonii rozdania nagród Grammy.

 • Ogłoszono nominacje do nagród Amerykańskiej Gildii Aktorów

  ...22. rozdanie nagród Amerykańskiej Gildii Aktorów (SAG Awards) odbędzie się 30. stycznia 2016 roku. Najwięcej nominacji otrzymały "Gra o tron", "Homeland" i "House of Cards". Oprócz propozycji stacji kablowych na liście znalazły się również produkcje stacji ogólnodostępnych, a Rami Malek ("Mr. Robot") otrzymał swoją pierwszą nominację do tej nagrody. Oto lista nominowanych: Najlepsza obsada...

 • Wokalistka Garbage do Kanye Westa: Sprawiasz wrażenie palanta

  Zachowanie Kanye Westa na gali rozdania nagród Grammy sprowokowało Shirley Manson, szkocką wokalistkę zespołu Garbage, do wystosowania listu otwartego.

Zdjęcia na temat: rozdanie nagród
Wideo na temat: rozdanie nagród
 • Meghan Markle z nominacją w kategorii Ikona Stylu nagród Teen Choice

  Meghan Markle nominowana w kategorii Ikona Stylu nagród Teen Choice. O głosy walczy z Blake Lively, Chadwickiem Bosemanem, Harrym Stylesem, Zendayą i grupą Migos. Jest pierwszą w historii osobą z rodziny królewskiej, która ma szansę na to wyróżnienie. Nie wiadomo czy pojawi się na gali rozdania. Księżna Sussex, podobnie jak Kate Middleton, doceniana jest za swój styl. Wybierane przez nią kreacje

 • Gwiazdy pozują na rozdaniu Orłów

  W Teatrze Polskim miała miejsce 16. gala rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły 2014. Gwiazdy, jak zwykle, stawiły się licznie. Zobaczcie, jak pozowały fotoreporterom... (TVN 24/x-news)

 • Emmy 2015: Przemówienie Violi Davis

  Przemówienie Violi Davis podczas rozdania nagród Emmy 2015.

Dyskusje na temat: rozdanie nagród
 • Re: "Melrose Place": Poniedziałek na posterunku

  Powiem wam, że w latach 90-tych kobiety wyglądały chyba najlepiej w historii! Teraz jak człowiek ogląda rozdanie nagród MTV, to zastanawia się, czy nie przełączył na rozdanie nagród przemysłu porno!