• Informacje na temat:

  rozdanie oskarów

Artykuły na temat: rozdanie oskarów
 • Oskar rozbija małżeństwa?

  Oskar, najważniejsza nagroda filmowa świata, zwiększa ryzyko... rozwodu wśród aktorek - donoszą naukowcy. Doświadczyło już tego wiele gwiazd, a ostatnio Sandra Bullock . Czy nad Oskarem wisi klątwa?

 • Tradycyjnie na dzień przed rozdaniem Oskarów, w Hollywood ogłoszono laureatów nagród "Złote Maliny", przyznawanych najgorszym filmom i aktorom. To mało zaszczytne wyróżnienie za całokształt dokonań otrzymali Sylwester Stallone i Madonna, bezapelacyjnie uznani za najgorszych aktorów XX wieku.

 • Oscary 2015: Agata Kulesza i Agata Trzebuchowska jadą do Los Angeles. Zostaną wpuszczone na galę?

  Agata Kulesza (43 l.) początkowo nie chciała jechać na rozdanie Oskarów, tłumacząc się nawałem pracy w Polsce. Zdanie jednak zmieniła!

 • 52. edycja nagród telewizyjnych Emmy zakończyła się w niedzielę wieczorem, 10 września, w Los Angeles. Podczas uroczystego wieczoru rozdano nagrody w kilkunastu kategoriach. Serial "The West Wing" (w Polsce znany pod tytułem "Prezydencki poker") okazał się największym tegorocznych triumfatorem. Film, którego akcja rozgrywa się w Białym Domu i opowiada o kulisach prezydentury, otrzymał aż dziewięć nagród Emmy jako najlepszy serial dramatyczny.

 • "19+": Serial o szalonej młodzieży

  Mają 19 lat, zdaną maturę, głowę pełną marzeń i ukochanego smartfona w kieszeni. Z radością opuszczają szkolne mury i z entuzjazmem wkraczają w dorosłość. Nie spodziewają się nawet, że samodzielne życie da im prawdziwą lekcję. Jak potoczą się losy młodych bohaterów nowego serialu TVN "19+"?

 • Kto zagrozi Meryl Streep?

  Rozdanie Oscarów już w najbliższą niedzielę. Bukmacherzy, krytycy i miłośnicy kina z napięciem czekają na niedzielny wieczór. Czy w kategorii "najlepsza aktorka" czekają nas jakieś niespodzianki? Czy Viola Davis ("Służące") będzie w stanie zagrozić Meryl Streep ("Żelazna dama") w wyścigu o najbardziej prestiżową nagrodę amerykańskiego przemysłu kinematograficznego?

 • Marcin Tyszka

  (ur. 13 kwietnia 1976) - fotograf i osobowość telewizyjna.

 • "Oskarowy rasizm" - tak prasa w Indiach komentuje ostatnią galę rozdania Oskarów. Jej zdaniem właśnie z powodu rasistowskich uprzedzeń film "Szósty Zmysł", w reżyserii Manodzia Night'a Shyamalana, nie dostał żadnej statuetki, choć wcześniej otrzymał od członków Amerykańskiej Akademii Filmowej aż 6 nominacji.

 • Gwiazdy w "Glee"

  Anne Hathaway ("Pamiętnik księżniczki", "Rachel wychodzi za mąż") przyznała w programie "Late Night with Jimmy Fallon", że marzy o wzięciu udziału w serialu "Glee", nominowanym do Złotego Globu w kategorii najlepszy serial komediowy lub musical. - Marzę o zagraniu roli zagubionej przed laty ciotki Kurta, siostry jego matki - wyznała współgospodyni tegorocznej gali rozdania Oskarów - jako...

 • Policja z Los Angeles wciąż szuka transportu z Oskarami, który zaginął dwa dni temu. Najsłynniejsze figurki świata prawdopodobnie zostały skradzione. Amerykańska Akademia Filmowa nie chce udzielać w tej sprawie żadnych informacji. Nieoficjalnie wiadomo, że zginęły wszystkie statuetki, czyli pięćdziesiąt pięć sztuk.

Wideo na temat: rozdanie oskarów
 • Inny

  Mroczny thriller nawiązujący stylistyką do głośnego "Memento", wyprodukowany przez Alejandro Amenabara ("Inni", "W stronę morza"). Ofiara postrzału (Eduardo Noriega), po odzyskaniu świadomości, nie jest w stanie odróżnić rzeczywistości od koszmaru. Alejandro Amenabar, twórca najpopularniejszych i najwyżej ocenionych thrillerów paranormalnych ostatnich dwóch dekad - "Otwórz oczy" (pierwowzór hitu "Vanilla Sky" z Tomem Cruisem i Penelope Cruz) i "Inni" (z Nicole Kidman) - przedstawia...

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...

 • Notorious

  "MAM DO OPOWIEDZENIA WAŻNĄ HISTORIĘ" - JAK NARODZIŁ SIĘ "NOTORIOUS" Wallace przyszedł na świat 21 maja 1972 roku. Wychowywał się w jednej z najbiedniejszych dzielnic Brooklynu - Bedford Stuysvesant. Dość wcześnie objawił się jego talent - jako nastolatek już nagrywał. Był inteligentny i dobrze się uczył, ale w wieku 17 lat rzucił szkołę i zaczął handlować narkotykami - okoliczni dealerzy nie narzekali na brak gotówki i żyli po królewsku; Christopher też o tym marzył. Narodziny córki jeszcze...