• Informacje na temat:

  różdżka magdalena

Artykuły na temat: różdżka magdalena
 • Różdżka doktorem Housem w spódnicy?

  Magdalena Różczka, aktorka znana m.in. z filmu "Lejdis" i serialu "Usta Usta", została laureatką tego samego wyróżnienia, jakim trzy lata wcześniej uhonorowano m.in. prezydentową Marię Kaczyńską. Mimo że sama aktorka milczy na temat tego, co robi na rzecz innych, lista akcji, w które jest zaangażowana, jest naprawdę imponująca: oprócz bycia Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF, Różczka wspomaga m.in...

 • "Prawo Agaty": Niespodziewany zwrot w finale

  Absolutnie nic nie wskazywało na szczęśliwy finał szóstego sezonu "Prawa Agaty", a jednak... w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złoży namiętny pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). A sędzia Dorota Gawron (Daria Wiadawska) zostanie oczyszczona z korupcyjnych zarzutów.

 • "Prawo Agaty": Niespodziewany happy end w finale szóstego sezonu!

  ...poinformować go o ciąży. On znalazł sobie inną (Magdalena Walach) i myślał, by ułożyć sobie życie u jej boku. Oskarżenie Doroty o łapówkarstwo poróżniło ich jeszcze bardziej, bo ostro kłócili się...

 • Ostatni klaps na planie "Czasu honoru"

  To już koniec. Na planie "Czasu honoru" padł ostatni klaps, kończący nie tylko piąty sezon serialu, ale zamykający pięcioletnią przygodę młodych aktorów z historią Polski w roli głównej.

 • Polskie hity na wiosnę 2014

  ...o jego życie. Niestety, nawet najlepsi chirurdzy i anestezjolodzy nie są cudotwórcami... Alicja (Magdalena Różdżka) będzie musiała pogodzić się z tym, czego nie da się już odwrócić. Przyjmie(...) podopieczną Malinę. Zdradzamy, że Alicja nie będzie jedyną kobietą, z którą Orlicz wda się w romans... Lucyna (Magdalena Walach) wreszcie dostanie szansę na szczęście, a jej związek z kapitanem...

 • Zagrozi doktor Zosi?

  Jak Magdalena Różczka poradzi sobie z nową wymagającą rolą?

 • Miłość i walka, przysięga i zdrada

  28 kwietnia ruszają zdjęcia do 6. części "Czasu honoru". Akcja 13-odcinkowego serialu rozgrywa się w 1946 roku, rok po wydarzeniach przedstawionych w piątym sezonie.

 • Edyta Herbuś: Aktorka intuicyjna

  Kiedy gruchnęła wieść, że Edyta Herbuś dostała się na kursy aktorskie do Bernarda Hillera, mistrza hollywoodzkich sław, m.in. Cameron Diaz, wszyscy byli szczerze podekscytowani. Jeszcze bardziej, gdy sam mistrz wypowiedział się na temat umiejętności i potencjału Polki.

 • Kto w obsadzie "Czasu honoru 6"?

  W szóstej odsłonie historyczno-obyczajowego serialu TVP 2 wystąpią m.in. Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski i Bartłomiej Kasprzykowski. Sprawdź szczegóły!

 • Mandaryna kontra Kiepski

  TVP 2 zdecydowała się już na realizację drugiej edycji "Fortu Boyard". Wśród uczestników show znajdą się między innymi Mandaryna i serial owy Ferdynand Kiepski - czyli Andrzej Grabowski.

Zdjęcia na temat: różdżka magdalena
Dyskusje na temat: różdżka magdalena