• Informacje na temat:

  rozenek 10 lat temu

Artykuły na temat: rozenek 10 lat temu
 • Małgorzata Rozenek-Majdan wie, że czeka ją trudny czas! Nie będzie łatwo!

  Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się, że niedługo spełni się jej oraz Radka wielkie marzenie - zostaną rodzicami. Jednak jest coś, co spędza jej sen z powiek i nie wie do końca, jak sobie z tym problemem poradzić.

 • DJ Adamus śmieje się z Kuby Wojewódzkiego

  Byli współpracownicy przez ostatni czas zdążyli się mocno poróżnić. Tym razem poszło o plotki, według których DJ Adamus oraz Paulla mają być w związku.

 • Paulina Młynarska atakuje Rozenek! "Wywaliła z dowodu 10 zbędnych lat"

  ...lat, ale złośliwi komentatorzy i Paulina twierdzą, że ma sporo więcej!  "4 lata temu Małgorzata Rozenek-Majdan była jeszcze szczęśliwą panią Kostrzewską-Rozenek i właśnie zaczynała erę porządków na wielką skalę, wywalając przy okazji z dowodu 10 zbędnych lat.  Czy w tym wypadku 4 lata to dużo? Nie wiem, ale i tak zazdroszczę" - szydzi Paulina. Czyja wersja wydaje Wam się bardziej prawdopodobna?

 • Rozenek na okładkach przyciąga jak mages

  Idealną postacią na pierwszą stronę kolorowego pisma w 2013 roku była kobieta o długich jasnych włosach i taki typ fryzury prezentują trzy najczęściej wybierane przez wydawców celebrytki - Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha i Małgorzata Kożuchowska. "Press-Service Monitoring Mediów" podsumował wyniki rocznej analizy okładek prasy kobiecej.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek: przełom w relacjach byłych małżonków?

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Jacek Rozenek (47 l.) rozstali się już jakiś czas temu, a ich relacje po rozwodzie długo nie należały do idealnych. Ale to już przeszłość. Dziś „Perfekcyjna” wspiera byłego męża.

 • Małgorzata Rozenek: Uczucie idealne?

  Odkąd została gospodynią "Perfekcyjnej pani domu", przylgnęła do niej etykietka kobiety doskonałej. Być może dlatego tak duże emocje wzbudza jej związek z Radosławem Majdanem, byłym piłkarzem o reputacji playboya.

 • Małgosia Rozenek padła ofiarą okropnego hejtu! Wytykają jej "pofałdowaną szyję"!

  Małgosia Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (potwierdziła, że ma 40 lat) tego się nie spodziewała...

 • Rozstania i rozwody 2013 roku

  Mijający rok z pewnością nie wszyscy wspominać będą jako szczęśliwy. W ciągu ostatnich 12 miesięcy rozstało się bowiem wiele aktorskich par...

 • Jacek Rozenek: Wracam do was za miesiąc

  W pierwszej chwili ciężko się zorientować, że cokolwiek mu dolega albo dolegało. A przecież jeszcze miesiąc temu lekarze nie dawali mu nawet szans na przeżycie!

 • Zwrot akcji w "Tańcu z Gwiazdami"! Kto odpadł, kto najlepszy?

  W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem Polsatu pożegnała się para Karolina Szostak - Andrej Mosejcuk. Największą sensacją wieczoru było jednak zwycięstwo w głosowaniu jurorów poniewieranej dotychczas na potęgę Natalii Siwiec.