• Informacje na temat:

  rozenek 2012

Artykuły na temat: rozenek 2012
 • "Barwy szczęścia": Jacek Rozenek odzyskuje siły po udarze. Wkrótce wróci na plan serialu?

  Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z „Barw szczęścia”, w maju przeszedł udar mózgu, ale dzięki bardzo intensywnej rehabilitacji – na szczęście – powoli odzyskuje sprawność i... mowę. Przed weekendem aktor podziękował swym fanom za wsparcie w ciężkich chwilach i zapewnił, że wkrótce wróci do pracy.

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Małgorzata Rozenek-Majdan straci program?! „Już nie daje pani przykładu innym”!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (młodziutka) jest obecnie najbardziej rozchwytywaną gwiazdą TVN-u. Szefowie tej stacji powierzyli jej prowadzenie kilku programów, ale widzowie nie są przekonani, czy jest to dobry pomysł.

 • Rozenek: Najbardziej atrakcyjna celebrytka

  Małgorzata Rozenek była najbardziej atrakcyjną celebrytką z punktu widzenia redakcji pism kobiecych w czwartym kwartale 2012 roku. Na okładkach pojawiła się aż 11 razy - wynika z raportu przygotowanego przez "PRESS-SERVICE Monitoring Mediów", w którym przeanalizowano 50 tytułów z prasy dla pań.

 • Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek-Majdan: Szykuje się ciekawa rywalizacja?

  Do tej pory Kinga Rusin (46 l.) miała monopol na swoje pomysły: własna firma kosmetyczna, książki o zdrowym stylu życia, internetowe relacje z podróży. Teraz rośnie jej rywalka. Czy wytrzyma konkurencję ze strony Małgorzaty Rozenek-Majdan (39 l.?)?

 • Małgorzata Rozenek: Unikajmy tandety

  Świąteczne przygotowania, to wyzwanie, z którym mierzy się każda "perfekcyjna" pani domu. Małgorzata Rozenek radzi, jak zaplanować porządki oraz udekorować dom i wyznaje, dlaczego na jej wigilijnym stole nie może zabraknąć sałatki jarzynowej i pierogów ruskich.

 • Małgonia Rozenek-Majdan nie ma czasu zajść w ciążę? "Procedura in vitro jest skomplikowana"

  ...​Przygotowując program "Iron Majdan", Małgosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (ur. w latach 90.) i Radek Majdan (45 l.) nie mieli czasu na powiększenie rodziny. Zapewniali, że zwolnią tempo. Słowa nie dotrzymali...

 • Małgorzata Rozenek: Dużo trudniej nauczyć sprzątania kobietę niż mężczyznę

  Piąty sezon "Perfekcyjnej pani domu" to ekstremalne emocje: dużo płaczu, radości i wściekłości - zapowiada Małgorzata Rozenek. Gwiazda twierdzi, że w nowym sezonie widzowie będą mogli zobaczyć życie w pigułce. Wśród uczestników i tym razem nie zabraknie mężczyzn, których zdaniem Małgorzaty Rozenek dużo łatwiej jest nauczyć dbania o dom niż kobiety. Pierwszy odcinek nowego sezonu na antenie TVN

 • Jacek Rozenek chce oświadczyć się ukochanej!

  Jak donosi "Twoje Imperium", Jacek Rozenek (46 l.) już nie boi się poważnych deklaracji. Wprost przeciwnie, wiele wskazuje na to, że wkrótce zmieni stan cywilny!

 • Małgorzata Rozenek: Ogrodowy minimalizm

  Małgorzata Rozenek w swojej kolejnej książce postanowiła podzielić się kilkoma metodami na stworzenie pięknego ogrodu. "Perfekcyjna Pani Domu" zainteresowanie zielenią przejęła od swojej mamy, a jej ulubionym kwiatem jest hortensja.

Zdjęcia na temat: rozenek 2012
Wideo na temat: rozenek 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...

 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

Dyskusje na temat: rozenek 2012
 • Re: Najgłośniejsze rozstania 2012 roku

  Piękna kobieta ta Rozenek

 • Re: Najgłośniejsze rozstania 2012 roku

  Przestańcie juz pisać o tej Rozenek, bo ileż można?! Następna, która jest znana z tego, że jest znana! To zwykła kłamczucha i tyle! Wyszło na jaw, że ma 43 lata, a nie 34, a ta nadal wciska ludziom, że ma z dychę mniej! Zasługuje na najwyższą pogardę!

 • Re: Najgłośniejsze rozstania 2012 roku

  Piękna kobieta ta Rozenek WYDAJE JEJ SIE ZE JEST PIEKNA ! KOBIETA PRZECIETNA JAK KAZDA Z NAS = MOJA 19 to LETNIA CORKA JEST PIEKNA ,MLODA I BUZKA JAK LALKA = A TU KOBIETA JAK PISZA 43 LATA WIEK PODSTARZALEJ KOBIETY I COZ NAS TO MOZE INTERESOWAC PANI ADWOKAT A PROWADZI SPRZATANIE W tvp . PRZESTANCIE LITOSCI DOSC TEGO KREOWANIA A JEJ MAZ NICZEGO SOBIE FACET POWINIEN OBROCIC SIE WOKOL SIEBIE