• Informacje na temat:

  rozenek jacek z dziećmi

Artykuły na temat: rozenek jacek z dziećmi
 • Jacek Rozenek: Czego uczy swoich synów?

  Ma trzech synów. Najstarszy Adrian - owoc pierwszego małżeństwa - ma 23 lata i kończy studia z psychologii społecznej. Jacek Rozenek utrzymuje z nim stały...

 • Natalia Avelon po raz pierwszy w polskim serialu

  Piękna Polka, która do tej pory była znana i uznana za naszą zachodnia granicą, po raz pierwszy występuje w polskim serialu Natalię Avelon zobaczymy w "Na krawędzi 2" już w najbliższy czwartek, 2 października, o godzinie 22.05 w Polsacie.

 • Jacek Rozenek nad morzem z nową przyjaciółką. Tygodnik publikuje zdjęcia

  Wygląda na to, że Jacek Rozenek (48 l.) jest naprawdę szczęśliwie zakochany! Znów wybrał się bowiem z ukochaną w podróż. Tym razem odwiedzili Trójmiasto, gdzie spotkał ich fotoreporter jednego z tygodników.

 • A jednak... Rozenkowie biorą rozwód!

  To już pewne! Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", nie chce dłużej być mężem Perfekcyjnej Pani Domu. Kilka dni temu złożył w sądzie pozew o rozwód, który zakończyć ma jego małżeństwo z gwiazdą TVN.

 • Jacek Rozenek: Cieszę się, że Małgosia znalazła fajnego faceta

  Małgorzata Rozenek (wyrzuciła z dowodu 10 zbędnych lat) dostała propozycję wzięcia udziału w reality show, w którym widzowie zobaczyliby jej codzienność u boku męża i synów z poprzedniego związku. Czy ich ojciec wyrazi na to zgodę?

 • Wcale nie taka idealna

  Małgorzata Rozenek jak każda kobieta ma chwile słabości oraz rzeczy, o które zawsze będzie walczyć. "Perfekcyjna pani domu" zdradza, co jest najważniejsze w jej życiu.

 • Jacek Rozenek nie chce, by Roxy Gąska poznała jego byłą żonę? Boi się?

  Kiedy tylko związała się ze swoim obecnym mężem, Radosławem Majdanem, zaaranżowała spotkanie, na którym miał szansę poznać jej byłego małżonka. "Zależało jej na tym, aby Jacek Rozenek wiedział, z kim(...) ostatnio ukochana aktora. Sama gwiazda stara się jednak unikać wypowiedzi na temat partnerki byłego męża. "Kiedy wyjeżdżam, to nie jest tak, że tata zajmuje się dziećmi. Jacek opiekuje się Tadeuszem...

 • Drugi sezon "Na krawędzi" najpierw w internecie

  Dwa miesiące przed telewizyjna premierą drugi sezon serialu "Na krawędzi" będzie można obejrzeć w internecie.

 • Jacek Rozenek po rozwodzie z Perfekcyjną Panią Domu odetchnął! "Jestem szczęśliwy"

  Dobrze zarabiasz, prowadzisz ciekawe życie, masz wielu znajomych. Co sobie myślisz, gdy czytasz tytuły: Perfekcyjna Pani domu utrzymuje byłego męża albo: Jacek Rozenek chce się zakumplować z Majdanem? Jacek Rozenek: - Powiem tak, każde z nas, Małgosia i ja, poszło w inną stronę. Jesteśmy w swoich związkach szczęśliwi i zakochani. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Twoje życiowe...

 • Charytatywny Bal Dziennikarzy

  W sobotni wieczór, 4 lutego, w auli Politechniki Warszawskiej było wyjątkowo tłoczno - już po raz czternasty odbył się Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Dyskusje na temat: rozenek jacek z dziećmi
 • Re: Jacek Rozenek pozwoli synom na udział w reality show?

  Pani Jacku proszę tego nie robić, niech Pan będzie tym rozsądnym rodzicem skoro matka zachowuje się jak........ nastolatka?....jak to ktoś powiedział " nie wszyscy dorastają do tego aby mieć dzieci" Panie Radosławie najlepiej wystąpić ze swoimi dziećmi.

 • Re: "Barwy szczęścia": Jacek Rozenek przede wszystkim jest ojcem

  Dziwnie czuję niespójność w słowach p. Jacka. od kiedy to człowiek, który mianuje się, że jest przede wszystkim ojcem, rozwodzi się i to nie raz. Czy prawdziwy ojciec myśli co czuje dziecko gdy rodzice się rozwodzą. A po drugie jeśli taki tata pracuje na wszystkie strony to kiedy i gdzie spędza czas z dziećmi i kiedy je wychowuje. Dzieci bez rodziców są nieszczęśliwe. Panu Jackowi zabrakło