• Informacje na temat:

  rozenek majątek

Artykuły na temat: rozenek majątek
 • O ślubach Szulim (38 l.) i Małgośki Rozenek (najmłodsza z nich wszystkich) napisano już chyba wszystko. Do tej pory jednak brakowało głosu osoby, która z obiema paniami jest dość mocno powiązana. Mowa oczywiście od Dodzie, która z prezesową Starakową od lat drze koty i procesuje się w sądach oraz o perfekcyjnej Małgosi Rozenek, z którą łączy ją ten sam mąż. W rozmowie z portalem gala.pl...

 • Małgorzata Rozenek puści męża z torbami?

  Jacek Rozenek (43 l.) ma powody do strachu!

 • Rozenek: Będzie rozwód na pierwszej rozprawie?

  ...orzekł rozwód na pierwszej rozprawie" - podkreśla. Przed parą wiele formalności. Komu przyznana zostanie opieka nad dziećmi? Jak małżonkowie podzielą majątek? Możemy mieć pewność, że wszelkie kwestie sporne załatwione zostaną bardzo dokładnie. Rozenek, z zawodu prawniczka, jest bowiem doktorantką na Uniwersytecie Warszawskim, a jej rozprawa dotyczy... zagadnienia rozdzielności majątkowej...

 • Kryzys w ich małżeństwie to tylko plotka?

  Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", postanowił skomentować plotki na temat rzekomego rozpadu jego małżeństwa ze znaną jako Perfekcyjna Pani Domu Małgorzatą Rozenek!

 • A jednak... Rozenkowie biorą rozwód!

  To już pewne! Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", nie chce dłużej być mężem Perfekcyjnej Pani Domu. Kilka dni temu złożył w sądzie pozew o rozwód, który zakończyć ma jego małżeństwo z gwiazdą TVN.

 • Rozenkowie już po rozwodzie!

  Małgorzata Rozenek (35 l.) od dawna bała się dzisiejszego dnia i jej pierwszej rozprawy rozwodowej z Jackiem (44 l.). Perfekcyjna Pani Domu nie wiedziała, jaka będzie decyzja sądu. Obawy na szczęście okazały się niepotrzebne. Małżonkowie podpisali dziś papiery rozwodowe. Para umiała się rozstać z klasą i zgodnie podzieliła swój ogromny majątek. Porozumieli się co do ich luksusowego...

 • Kryzys w ich małżeństwie?

  Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", postanowił skomentować plotki na temat rzekomego rozpadu jego małżeństwa z Małgorzatą Rozenek, znaną jako Perfekcyjna Pani Domu.

 • A jednak... Rozenkowie biorą rozwód!

  To już pewne! Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", nie chce dłużej być mężem Perfekcyjnej Pani Domu. Kilka dni temu złożył w sądzie pozew o rozwód, który zakończyć ma jego małżeństwo z gwiazdą TVN.

 • Małgorzata Rozenek: Uczucie idealne?

  Odkąd została gospodynią "Perfekcyjnej pani domu", przylgnęła do niej etykietka kobiety doskonałej. Być może dlatego tak duże emocje wzbudza jej związek z Radosławem Majdanem, byłym piłkarzem o reputacji playboya.