• Informacje na temat:

  rozenek pokazała

Artykuły na temat: rozenek pokazała
 • Małgorzata Rozenek pokazała swoją rywalkę na Instagramie!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) pokazała swoją konkurentkę do serca Radzia (44 l.). Będziecie zaskoczeni, kto to!

 • Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu

  Małgorzata Rozenek wydała kolejną książkę. Po "Perfekcyjnej pani domu" i "Perfekcyjnym ogrodzie" przyszedł czas na "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu". Autorka opowiada o pracy przy pisaniu najnowszej pozycji i zdradza, że już planuje kolejne.

 • Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie bez makijażu!

  Małgorzata Rozenek (38 l.???) chciała udowodnić, że ma do siebie dystans?

 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  - Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru - uważa Agnieszka Szulim. - To jedna z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie - dodaje. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

 • Małgorzata Rozenek-Majdan niechcący pokazała brzuszek?! Fani gratulują!

  Wciąż nie milkną plotki na temat ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan, a celebrytka tylko podsyca te plotki zdjęciami, jakie dodaje na swoim profilu w mediach społecznościowych. Ostatnia fotka też daje wiele do myślenia!

 • Rozenek łatwo się wzrusza

  - Kiedyś zwracałam uwagę na efekt, teraz łatwo się wzruszam. Mit surowej, perfekcyjnej Małgorzaty Rozenek legł w gruzach, bo ciągle mam w oczach łzy - wyznaje jurorka "Bitwy o dom".

 • Małgorzata Rozenek pokazała wielkiego grzyba!

  Małgorzata Rozenek (teorii na temat jej wieku jest wiele) od kilku tygodni intensywnie promuje show "Azja Express" we wszystkim możliwych mediach. Na szczęście w tym medialnym pędzie znalazła też czas na chwilę wytchnienia na łonie natury. Wraz z Majdanem i swoim stylistą, który opiekowała się jej psem, wybrali się do lasu na grzyby. Młodziutkiej lady poszczęściło się, gdyż trafiła na niemal...

 • Jacek Rozenek: Warto mieć dystans

  Pokazał, że potrafi z klasą i męskim wdziękiem uwodzić na parkiecie. Jacek Rozenek nie narzeka na brak zajęć, jednak znalazł czas, by opowiedzieć o plotkach, rzekomym konflikcie z Perfekcyjną Panią Domu i o... całowaniu!

 • Małgosia Rozenek-Majdan ma co świętować! Pokazała zdjęcie z porodówki!

  Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (+/-40 l.) wzruszyła fanów na Instagramie...

 • Wcale nie taka idealna

  Małgorzata Rozenek jak każda kobieta ma chwile słabości oraz rzeczy, o które zawsze będzie walczyć. "Perfekcyjna pani domu" zdradza, co jest najważniejsze w jej życiu.

Zdjęcia na temat: rozenek pokazała
Wideo na temat: rozenek pokazała
 • Małgorzata Rozenek pokazała, jak wygląda jej dzień

  Małgorzata Rozenek rozpoczyna promocję swojego programu "Project Lady". Z tej okazji z kamerą wybrała się m.in. na zakupy, pogaduszki z przyjaciółkami, do klubu fitness, w którym pojawia się trzy razy w tygodniu, oraz na plan nowego show. "Organizacja czasu jest niezwykle ważna. Trzeba wybierać rzeczy istotne, mało spać i szybko chodzić" - powiedziała, przyznając, że jak dotąd, nie udało jej się

 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Radek Majdan o początkach swojego związku z Rozenek!

  Radosław Majdan przyznał, że przez kilka miesięcy on i Małgorzata Rozenek-Majdan ukrywali swój związek przed mediami. "Już nasze pojawienie się razem było poważnym krokiem medialnym, wcześniej się ukrywaliśmy" - powiedział. Para po raz pierwszy oficjalnie pokazała się na charytatywnym balu TVN-u. Ważnym momentem był dla nich również udział w "Azja Express", dzięki któremu ludzie zaczęli ich

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.