• Informacje na temat:

  rozenek styl

Artykuły na temat: rozenek styl
 • Małgorzata Rozenek-Majdan (? l.) jest znana ze swojego zamiłowania do mody. Tym razem jednak coś poszło nie tak.

 • Małgorzata Rozenek znów w akcji

  Małgorzata Rozenek nie musiała długo czekać na nowe wyzwanie. Ledwo zakończyła pracę przy piątej i możliwe, że ostatniej edycji programu "Perfekcyjna pani domu", a już w planach ma kolejny show. Komu pomoże tym razem?

 • Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy w pocie czoła! Schudła?

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) jeszcze do niedawna była posądzana o bycie ciąży, przez skrzętne zasłanianie swojej sylwetki luźnymi ubraniami. Teraz jednak pokazała z dumą piękne kształty, które tak ukrywała!

 • Małgorzata Rozenek w nowym show TVN-u

  Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy show TVN-u - polską edycję reality-show "Hotel Hell" firmowaną w USA nazwiskiem Gordona Ramsaya - poinformował nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Premiera programu zaplanowana jest na wiosnę 2015.

 • Ciężarna (?) Rozenek na imprezie! Wszyscy wypatrywali brzuszka!

  Pojawienie się Małgorzaty Kostrzewskiej Bukaczewskiej Rozenek-Majdan (młodziutka, ale wiek do wiadomości redakcji) na jednej z imprez wywołało wielkie poruszenie. Wszyscy próbowali dociec, czy faktycznie jest w ciąży. Sukienka sprytnie jednak utrudniała weryfikację...

 • Małgorzata Rozenek: Ogrodowy minimalizm

  Małgorzata Rozenek w swojej kolejnej książce postanowiła podzielić się kilkoma metodami na stworzenie pięknego ogrodu. "Perfekcyjna Pani Domu" zainteresowanie zielenią przejęła od swojej mamy, a jej ulubionym kwiatem jest hortensja.

 • Małgorzata Rozenek do Drażby: Nie jestem snobką!

  Małgorzata Rozenek (37 l.) przekonuje, że nie jest pustą celebrytką, dla której liczą się tylko metki!

 • TVN Style: Freud w spódnicy i inne nowości

  Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani Domu", Katarzyna Pakosińska namawiająca na intymne zwierzenia na "Pakozetce" i propozycje kulinarne Pascala Brodnickiego wprost z Azji - to niektóre z wiosennych nowości TVN Style. Znamy już wiosenną ramówkę stacji.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan pręży się w bikini! Fani jednak byli bezlitośni!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) nadal korzysta z uroków wakacji, choć jesienne dni zbliżają się nieubłaganie. Tym razem pochwaliła się zdjęciem na plaży w Izraelu, ale internauci nie byli dla niej zbyt przychylni.

 • Małgorzata Rozenek: Dużo trudniej nauczyć sprzątania kobietę niż mężczyznę

  Piąty sezon "Perfekcyjnej pani domu" to ekstremalne emocje: dużo płaczu, radości i wściekłości - zapowiada Małgorzata Rozenek. Gwiazda twierdzi, że w nowym sezonie widzowie będą mogli zobaczyć życie w pigułce. Wśród uczestników i tym razem nie zabraknie mężczyzn, których zdaniem Małgorzaty Rozenek dużo łatwiej jest nauczyć dbania o dom niż kobiety. Pierwszy odcinek nowego sezonu na antenie TVN