• Informacje na temat:

  rozenek w mini

Artykuły na temat: rozenek w mini
 • Młodziutka Małgosia Rozenek-Majdan tłumaczy się z... koszmarnych dziur na nogach

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan zadała szyku na ramówce TVN Style, pojawiając się w kusej białej mini podkreślającej jej szczupłe nogi. Fani jednak zaobserwowali na nich niepokojące dziury.

 • Małgorzata Rozenek kłóci się z Majdanem

  Wygląda na to, że związek Małgorzaty Rozenek (36 l.) i Radka Majdana (42 l.) przechodzi pierwszy kryzys!

 • Małgorzata Rozenek o hejterach: Ci, którzy krytykują, sami niewiele osiągnęli!

  Małgorzata Rozenek (duuużo dużo młodsza od Madzi Mołek) zapewnia, że zdanie tzw. hejterów nic dla niej nie znaczy. Wprawdzie na początku kariery przejmowała się krytyką, teraz kompletnie nie zwraca na nią uwagi.

 • Małgorzata Rozenek: Mam więcej klasy niż Doda!

  Skąpe mini, wysokie szpile, pełniejsze usta, solarium - metamorfoza Małgorzaty Rozenek (36 l.) trwa! Jak celebrytka reaguje na porównania z byłą żoną Radka Majdana?

 • Małgorzata Rozenek nago w "Playboyu"? Za niezłą kasę!

  Małgorzata Rozenek (36 l.) otrzymała propozycję rozebrania się dla męskiego magazynu.

 • Rozenek o trudnym dzieciństwie

  ...postanowiła obronić doktorat z prawa. Niestety, zadzwonił telefon z TVN-u. Na casting do "Perfekcyjnej Pani Domu" poszła w śnieżnobiałej bluzce, mini spódnicy i szpilkach. Zabrała ze sobą słój...

 • Te gwiazdy w mijającym roku nie uniknęły skandali! Działo się!

  ...2016 rok pełen był niesłychanych skandali i afer z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Małgorzacie Rozenek-Majdan znów wypominano, że rzekomo mija się z prawdą w kwestii swojego wieku i podawano na to dowody, wobec Magdy Gessler skierowano poważne zarzuty, a i w "Rolnik szuka żony" nie obyło się bez kontrowersji. To tymi tematami w mijającym roku żył cały show-biznes!

 • "Barwy szczęścia": Marek Kossakowski obchodzi 34 urodziny

  ...i poprzysięgnie zemstę Arturowi (Jacek Rozenek) za to, że próbował go zabić? Nie wykluczaliśmy też scenariusza z utratą pamięci - to tak lubiany przez scenarzystów chwyt. Aktor zdradził jednak przyszłe losy(...)", Deville'a w thrillerze "L'Absinthe" i Brando w telewizyjnej mini-serii "Diversion End"). Aktor przyznaje, że pieniądze, które zarobił, pracując poza Polską, zainwestował w swój hostel. - Dużo jeździłem...

 • Wakacje z "Pytaniem na śniadanie"

  Dotychczasowi prowadzący w zaskakujących konfiguracjach, nowe, wakacyjne cykle, materiały z ukrytej kamery, videoblogi, relacje z najciekawszych wakacyjnych imprez i wydarzeń, a także nowe twarze porannego programu TVP2... "Pytanie na śniadanie" dynamicznie wchodzi w sezon letni.