• Informacje na temat:

  rozmus slub

Artykuły na temat: rozmus slub
 • Miesiąc miodowy Roberta Rozmusa

  Ślub Roberta Rozmusa (43 l.) , który ostatnio wystąpił w III edycji "Tańca z gwiazdami", oraz Ewy Kwiatkowskiej (31 l.), tylko pogłębił ich uczucie.

 • Robert Rozmus: Znów jest wolny

  Zaczął żyć z dnia na dzień i wreszcie poczuł, że żyje! Teraz każdy dzień traktuje niemal osobno. I nie zamierza zmieniać tej filozofii.

 • Rozmus: Na dzieci przyjdzie czas

  Świeżo upieczony mąż, 43-letni Robert Rozmus znany z serial u "Bulionerzy", wraz z żoną Ewą Kwtatkowską opowiada o swoim związku, miłości i planach powiększenia rodziny.

 • Rozmus chce zostać ojcem

  Robert Rozmus (43 l.) zwierzył się jednemu z kolorowych tygodników ze swoich osobistych planów. Aktor chce zostać ojcem.

 • O tych związkach mówiła cała Polska!

  Edyta Olszówka i Piotr Machalica nie widzieli poza sobą świata i byli pewni, że ich miłość pokona wszystkie życiowe przeszkody. Joanna Liszowska i Robert Rozmus planowali ślub i wielkie weselisko. Karolina Nowakowska i Mikołaj Krawczyk byli o krok od zaręczyn i nie wyobrażali sobie, że mogliby iść przez życie osobno. Czas zweryfikował wspólne plany tych i wielu innych aktorskich par. Oto ostatnia...

 • Joanna Liszowska z Kochankiem

  Joanna Liszowska, lat 27, Strzelec. Coraz bardziej popularna aktorka telewizyjna, co zawdzięcza roli doktor Doroty w serial u "Na dobre i na złe" oraz dziennikarki Izy w "Kryminalnych". Niedawno oglądaliśmy ją codziennie w I Programie TVP, w miniaturach z cyklu "U fryzjera" Marii Czubaszek. Obecnie podziwiamy jej wybujałą urodę i wulkaniczny temperament w programie TVN "Taniec z gwiazdami", gdzie jej partnerem jest Robert Kochanek.

 • Wrócili do siebie po rozstaniu!

  ...... Ewa i Robert Rozmusowie - choć rok temu aktor rozwiódł się z młodszą o dwanaście lat żoną po pięciu latach małżeństwa, szybko zakochał się w niej ponownie. Para niedawno wróciła do siebie. "Znam(...) się tak wielkim uczuciem jak my" - dodaje Kwiatkowska-Rozmus.  Czytaj dalej na następnej stronie... Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - w grudniu 2011 roku aktorka i prezenter rozstali się...

 • Zmiany w "Na dobre i na złe"

  W jubileuszowym 300. odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi para wybitnych aktorów, niezapomniane gwiazdy "Kabaretu Starszych Panów" - Barbara Kraftówna i Wiesław Michnikowski. W kolejnych odcinkach na widzów czeka wiele niespodzianek.

 • ...-biznesie. Ich płomienny romans zakończył się mniej więcej tak szybko, jak się rozpoczął. Dziś nie utrzymują ze sobą żadnych kontaktów. Joannę Liszowską i Roberta Rozmusa poznał ze sobą ich wspólny znajomy Piotr Gąsowski. Choć dzieliła ich spora różnica wieku (aktor jest starszy od niej o 13 lat!) szybko wpadli sobie w oko. Ich związek zapowiadał się na naprawdę poważny. Rozmus porzucił dla...

 • Kto zdobędzie serce Jerzego?

  ...triathlon. Pan w tej kwestii nie stoi obojętnie z boku? - Tak, w tym roku jestem jednym z ambasadorów tej dyscypliny sportu, razem z Maćkiem Stuhrem, Piotrkiem Gąsowskim i Robertem Rozmusem...

Wideo na temat: rozmus slub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Następny jesteś ty

  Opowieść o rodzeństwie, które świętuje 30. rocznicę ślubu swoich rodziców. Imprezę przerywa niespodziewany atak anonimowych zabójców.

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.