• Informacje na temat:

  różowe lata 70

Artykuły na temat: różowe lata 70
 • "Różowe lata 70." ponownie w telewizji!

  ...większość czasu w piwnicy Erica na rozmowach o życiu, o pierwszych miłościach i o szalonych pomysłach, które w latach siedemdziesiątych często wpędzały ich w niemałe tarapaty. Pierwszy odcinek "Różowych lat 70." trafił na antenę 23 sierpnia 1998 r., natomiast ostatni - 18 maja 2006 r. W ciągu ośmiu lat nakręcono 200 odcinków, a serial stał się jednym z najdłużej trwających w stacji FOX. Wystąpiło...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • "Różowe lata siedemdziesiąte" powracają!

  ..."Różowe lata siedemdziesiąte" to serial niezapomniany, określany mianem kultowego. Opowiada o grupie przyjaciół, nastolatków mieszkających w Point Place, w stanie Wisconsin. Akcja serialu toczy w latach 1976 - 1979, a jej tło stanowią wydarzenia, które zapisały się na kartach historii Stanów Zjednoczonych.

 • Ashton Kutcher: Aktor dramatyczny

  Ashton Kutcher, kojarzony do tej pory z rubasznymi rolami komediowymi ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" , serial "Różowe lata 70.", program "Punk'd" dla stacji MTV) postanowił spróbować sił w nieco poważniejszym repertuarze. Jego najnowszy film, "The Butterfly Effect", nie rozśmieszy bynajmniej wielbicieli 25-letniego gwiazdora. Film ten jest bowiem mrocznym dreszczowcem z elementami s-f.

 • "Różowe lata 70.": Znamy przyczynę śmierci Lisy Robin Kelly!

  Aktorka Lisa Robin Kelly, znana z serialu "Różowe lata 70.", zmarła 14 sierpnia 2013 roku, jednak przyczyna jej śmierci została ujawniona dopiero teraz. Poznaj szczegóły!

 • Zakochany Ashton Kutcher

  Ashton Kutcher, znany z serial u "Różowe lata 70." oraz filmów "Stary, gdzie moja bryka?" i "Nowożeńcy" , zamierza wystąpić w komedii "A Lot Like Love". Film ten będzie opowieścią o dwojgu młodych ludzi, którzy są dla siebie przeznaczeni, ale poznają się w niewłaściwym czasie. Podobno aktor regularnie gości na przesłuchaniach potencjalnych kandydatek do głównej roli żeńskiej w tym projekcie.

 • "Różowe lata siedemdziesiąte": Zabił ją nałóg czy błąd lekarzy?

  Lisa Robin Kelly, czyli starsza siostra Erica Formana w "Różowych latach 70-tych", zmarła w sierpniu 2013. Niedawno wyszło na jaw, że przyczyny jej śmierci nie są do końca jasne.

 • Ashton Kutcher, gwiazdor filmów "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" i serialu "Różowe lata 70.", był najważniejszą osobą podczas uroczystości przyznania nagród Teen Choice Awards 2003. Aktor zgarnął aż cztery wyróżnienia nastoletniej amerykańskiej publiczności, czyli ozdobne deski surfingowe. Najlepszym filmem kinowym ogłoszono obraz "Matrix Reaktywacja" .

 • Nie żyje Dick Van Patten!

  Aktor, znany serialowej widowni z takich produkcji jak "Słoneczny patrol", "Dzieciaki, kłopoty i my" czy "Różowe lata 70.", zmarł we wtorek, 23 czerwca, w wieku 86 lat.

 • Topher Grace u braci Weitz

  Topher Grace ( "Traffic" , serial "Różowe lata 70.") przypuszczalnie obejmie jedną z głównych ról w filmie "Synergy". Młody aktor wcieli się w postać zwierzchnika głównego bohatera, którym na ekranie będzie Dennis Quaid ( "Częstotliwość" , "Daleko od nieba" ). Twórcami projektu są bracia Chris i Paul Weitz ( "American Pie" , "Był sobie chłopiec" ).

Zdjęcia na temat: różowe lata 70
 • Mila Kunis (Różowe lata 70.")
Wideo na temat: różowe lata 70
 • Zmarł Dick Van Patten

  Aktor, znany serialowej widowni z takich produkcji jak "Słoneczny patrol", "Dzieciaki, kłopoty i my" czy "Różowe lata 70.", zmarł we wtorek, 23 czerwca, w wieku 86 lat.

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

Dyskusje na temat: różowe lata 70