• Informacje na temat:

  rozrywkowy stacji

Artykuły na temat: rozrywkowy stacji
 • Będą kolejne edycje programów rozrywkowych

  Piotr Walter, prezes TVN, w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl zapowiedział, że jego stacja będzie kontynuować nadawanie programów rozrywkowych takich jak "Taniec z gwiazdami", "You Can Dance" i "Mam talent". Możemy się więc spodziewać, że kolejne edycje pojawią się na ekranie wiosną przyszłego roku. W przypadku "Tańca z gwiazdami będzie to dziewiąta (!) edycja, "You Can Dance" - czwarta...

 • "Mali Giganci": Będzie druga edycja

  Będzie druga edycja popularnego show "Mali Giganci". Program z udziałem utalentowanych dzieci zadebiutował w wiosennej ramówce stacji TVN. Już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, odbędzie się półfinał programu.

 • Zygmut Chajzer wraca do telewizji jako juror! Powtórzy sukces "Idź na całość"?!

  Trudno nie pamiętać słynnego show Polsatu „Idź na całość”, dzięki któremu Zygmunt Chajzer (62 l.) osiągnął taką popularność. Teraz prezenter wraca do rodzimej stacji, by znów zagościć w jednym z programów rozrywkowych.

 • Kerry Washington i Jimmy Fallon zamienili się... ustami

  W ostatnim odcinku rozrywkowego programu "The Tonight Show" aktorka Kerry Washington zaśpiewała w duecie z prowadzącym show - Jimmym Fallonem piosenkę "Scandal in the Wind". Zanim jednak wykonali parodię przeboju Eltona Johna, zamienili się... ustami!

 • Magda Mołek gwiazdą show TVN! Będzie trenować dzieci!

  Magda Mołek (40 l.) do niedawna stroniła od wielkich programów rozrywkowych swojej stacji! Co się zmieniło?

 • Haddaway ("What Is Love"): Dyskoteki są mu wdzięczne

  "What is love? Baby don't hurt me. Don't hurt me, no more". Kto wychowany w latach 90. i mający chociaż sporadyczną styczność z muzyką rozrywkową nie zna tego tekstu, który śpiewał Haddaway?

 • Jesienna ramówka TVN

  ...2 sierpnia TVN zaprezentował swoją jesienną ramówkę. Od września na antenie stacji będziemy mogli zobaczyć seriale takie jak "Druga szansa", "Na noże", "Na Wspólnej", "Singielka", "19+" czy programy rozrywkowe - "Mam Talent", "Top Model", "Azja Express".

 • Nick Cave i Kylie Minogue: Pamiętacie ten duet?

  To był bez wątpienia jeden z najbardziej niespodziewanych i zaskakujących duetów w historii muzyki rozrywkowej. Jeszcze bardziej zdumiewający stał się sukces, jaki odniosła zaśpiewana przez Nicka Cave'a i Kylie Minogue piosenka "Where The Wild Roses Grow", o której w najnowszym wywiadzie dla "Telegraph" opowiada australijski wokalista.

 • Serialowa wiosna w Polsacie

  Telewizja Polsat zaprezentowała swą wiosenną ramówkę podczas Wieczoru z Gwiazdami - imprezy, która już od kilku lat jest okazją do spotkania i wspólnej zabawy gwiazd stacji i przedstawicieli mediów(...) przyjeżdżają z całej Polski do Warszawy, by tu znaleźć pracę, miłość i szczęście. Znane z seriali (także z seriali innych stacji) gwiazdy pojawią się tej wiosny na antenie Telewizji Polsat w aż trzech...

 • "Mali Giganci" rządzą w telewizji!

  Już drugi tydzień z rzędu nowy program "Mali Giganci" zgromadził przed telewizorami najwięcej widzów. Tym razem show TVN obejrzało 3,69 mln widzów.

Wideo na temat: rozrywkowy stacji
Dyskusje na temat: rozrywkowy stacji
 • Re: TVN chwali się wynikami

  Przecież w tej stacji oprócz polityków i Prokopa i tej grubszej pni nic konkretnego a już dzin dobry TVN to sama polityka i za jedną partią wstyd nic dla normalnych ludzi jakiś dobry film czy program rozrywkowy a t nic a nic.