• Informacje na temat:

  rozstania angeliny

Artykuły na temat: rozstania angeliny
 • Brad Pitt wyjawi wszystkie sekrety Angeliny Jolie?

  To najgłośniejsze i najszerzej komentowane rozstanie w Hollywood. Angelina Jolie (41 l.) i Brad Pitt (52 l.) rozwodzą się i stoczą w sądzie prawdziwą batalię o prawo do opieki nad dziećmi. Mówi się, że aktor ujawni mroczne sekrety żony. Przekonuje, że ma ich na swoim koncie całkiem sporo.

 • Drakula pomaga Larze Croft

  Gerard Butler ( "Dracula 2000" , "Timeline") zagra u boku Angeliny Jolie w przygotowywanej kontynuacji przeboju "Lara Croft: Tomb Raider" , filmie "The Cradle Of Life". Aktor wcieli się w byłego kochanka seksownej bohaterki.

 • Agnieszka Włodarczyk przerywa milczenie po rozstaniu z Krawczykiem!

  ...gazeta zaproponuje jej "oczyszczający wywiad", w którym rozprawi się z przeszłością. Z pomocą przyszła właśnie "Viva".  Dziennikarka gazety to najważniejsze pytanie o powody rozstania zaczęła od mema, na którym widniały zdjęcia Agi, Anety Zając i Krawczyka oraz fotki Angeliny Jolie, Brada Pitta i Jennifer Aniston, które opatrzono podpisem: "Karma powraca"! Kobieta zapytała ją więc, czy Włodarczyk nie...

 • Trójkąt z Pittem i Jolie?

  Jennifer Aniston jest zażenowana tym, że media nieustannie mieszają jej życie z Bradem Pittem i Angeliną Jolie. Aktorka jest zmęczona ciągłymi porównaniami do Angeliny i podejrzeniami o mieszanie w ich związku.

 • Wielkie uczucia, wspólne okładki i wywiady dla kolorowych pism. Niestety, w przypadku tych gwiazd 2016 rok nie okazał się szczęśliwy. Jedni musieli przełknąć gorzkie łzy rozstania, z kolei inni(...)! Nic więc dziwnego, że ich rozstania rozgrzały kolorową prasę do czerwoności!

 • O czym będziemy plotkować?

  Kolejny ślub Britney Spears, rozstanie Beckhamów, kolejne adopcje Madonny i Angeliny Jolie, powrót Michaela Jacksona na listy przebojów - bukmacherzy typują jak będzie wyglądał plotkarski 2007 rok.

 • Jennifer Aniston zabrania zadawania jej pytań o ślub Brada i Angeliny

  Jennifer Aniston (45 l.) nie ma ochoty odpowiadać na pytania dotyczące ślubu jej byłego męża.

 • Jennifer Aniston topless

  Jennifer Aniston wzięła udział w kampanii reklamowej wody mineralnej Glaceau Smart. Była gwiazda "Przyjaciół" poleca produkt topless.

 • Angelina Jolie zakochana w swoim ochroniarzu!

  Według doniesień jednego z tabloidów, serce Angeliny Jolie (44 l.) znów jest zajęte.

 • Sekrety Brangeliny

  W grudniu do księgarń trafi książka "Brangelina Exposed" autorstwa Iana Halperina, zdradzająca sekrety pożycia jednej z najsłynniejszych par Hollywood.

Wideo na temat: rozstania angeliny
 • Angelina Jolie chce się przeprowadzić z dziećmi do Syrii?!

  Angelina Jolie chce się przeprowadzić z dziećmi do Syrii? To podobno jeden z powodów rozstania aktorskiej pary. Jolie po zakończeniu wojny zamierza pomagać w odbudowie Syrii. Częste wyjazdy Angeliny z dziećmi do niestabilnych politycznie krajów to dla Brada zbyt wiele. Pitt uważa te podróże za zbyt niebezpieczne. Angelina od lat chce zostać sekretarzem generalnym ONZ. Jej wygórowane ambicje ponoć

 • Rusin wysłanniczką TVN w USA! Będzie relacjonować rozwód Jolie i Pitta!

  Informacje o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta zaskoczyły wielu. Dla plotkarskich mediów to teraz jeden z najgorętszych tematów. Każdego dnia pojawiają się teraz kolejne informacje o szczegółach ich rozstania. Rękę na pulsie postanowił trzymać także TVN, który do Los Angeles wysłał swoją specjalną wysłanniczkę, Kingę Rusin, która będzie wszystko relacjonowała dla widzów "Dzień Dobry TVN