• Informacje na temat:

  rozstania celebrytów

Artykuły na temat: rozstania celebrytów
 • Rozstania

  "Rodzinny interes" to serial opowiadający o dwójce przyjaciół z dzieciństwa Wojtku i Ryszardzie , którzy wychowali się w domu dziecka, a po latach postanowili...

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • Nicolas Cage rozstał się z żoną!

  .... Nie wiadomo, co było przyczyną ich rozstania. Nieoficjalnie mówi się, że wpływ na to miały długi aktora oraz jego niekontrolowane wybuchy złości. Jak na hollywoiodzkie standardy, wytrzymali ze sobą zaskakująco długo... *** Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Patricia Kazadi rozstała się z facetem?!

  ...z Amerykaninem Seanem, a ich miłosna relacja przeżywała "ciągłe rozstania i powroty, burzliwe kłótnie i namiętne pojednania". W końcu rozstali się na dobre. Następnie Patricię łączono z czarnoskórym koszykarzem(...). "Stawia teraz na siebie i jest szczęśliwa. Choć jak każde rozstanie, to również nie było dla niej najłatwiejsze" - podsumowuje źródło gazety. *** Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów...

 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

 • Oni rozstali się w 2015 roku!

  ...celebrytów, którzy w tym roku znowu zostali singlami. Jedni musieli przełknąć gorzkie łzy rozstania, z kolei inni odetchnęli z ulgą i w końcu zaczęli żyć dla siebie. Oto zestawienie par, które w tym roku powiedziały sobie o kilka słów za dużo. Wśród z nich znajdują się również i takie związki, które od zawsze uchodziły za idealne! Ich rozstania rozgrzały kolorową prasę do czerwoności!

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Weronika Rosati dopiero teraz ujawnia prawdziwe powody rozstania z Adamczykiem!

  ...i Adamczyka nie przetrwał próby czasu, ale do tej pory oboje z wielką powściągliwością wypowiadają się na temat przyczyn rozstania. Nieco rąbka tajemnicy uchyliła aktorka w rozmowie z Natalią Hołownią(...) i rachunków wystawionych na jej nazwisko. *** Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów...

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

Wideo na temat: rozstania celebrytów
 • W 2015 roku rozstanie goniło rozstanie!

  celebrytów, którzy w tym roku znowu zostali singlami. Jedni musieli przełknąć gorzkie łzy rozstania, z kolei inni odetchnęli z ulgą i w końcu zaczęli żyć dla siebie. Oto zestawienie par, które w tym roku powiedziały sobie o kilka słów za dużo. Wśród z nich znajdują się również i takie związki, które od zawsze uchodziły za idealne! Ich rozstania rozgrzały kolorową prasę do czerwoności!

 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Megan Fox i Brian Austin Green rozstali się po 11 latach!

  Megan Fox znów singielką! Gwiazda i Brian Austin Green zdecydowali się na separację po 11 latach związku i 5 latach małżeństwa. Źródło z otoczenia pary zdradziło "UsWeekly", że do rozstania doszło(...) i 42-letni gwiazdor "Beverly Hills 90210" mają razem dwójkę dzieci. Rzecznicy celebrytów nie skomentowali jeszcze sytuacji. (CNN Newsource/x-news)

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

Dyskusje na temat: rozstania celebrytów
 • Re: "M jak miłość": Bolesne rozstanie

  czka nas oglądanie napisanego dla Walach żenującgo rozstania kolejnego romansu itp. Słabe!!!!!! Nic dziwnego że muszą celebrytów promować(...)To jest dopiero żenada tego serialu. Już dawno scenarzysci pozbawieni są ambicji i klasy w tworzenia tego dzieła. Jedyne wartości to rozstania romanse aby tylko pokazać młodym jak łatwo kogoś

 • Re: "M jak miłość": Gdy znika radość

  Szkoda Wieczorkowskiego i Walach dla tego gniota. Świetni aktorzy szkoda że rynek jest jaki jest a na życie trzeba zarabiać . Emka spada na psy promuje celebrytów dobrzy aktorzy są pomijani sami też rezygnują żeby nie kojarzyć się tylko z takim gniotem bo nie pisze im się wątku z ambicjami. Wątek Agi i Jacka miał potencjał niestety wolał ktoś napisać klasyk rozstania nawet jak Pan Wieczorkowski

 • Re: Odporny na pokusy

  O LUDZIACH ZNANYCH ,CELEBRYTÓW,AKTORÓW LUB LUDZI BIZNESU!!NIE TRAKTUJE POWAŻNIE MAŁŻEŃSTWA I PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ!!! CZYLI ŚLUBUJĘ:MIŁOŚĆ ,WIERNOŚĆ I UCZCIWOŚĆ MAŁŻEŃSKĄ AŻ DO ŚMIERCI!!!!!!! NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO ROZWODU CZY ROZSTANIA!!!DO ŚMIERCI!!!KTO DZISIAJ SŁOWA TEJ PRZYSIĘGI TRAKTUJE POWAŻNIE????