• Informacje na temat:

  rozstania kuby

Artykuły na temat: rozstania kuby
 • Tabloid o Renulce i Wojewódzkim: "Spakowała walizki i wyprowadziła się z mieszkania Kuby"

  Kuba Wojewódzki (54 l.) i Renata Kaczoruk (31 l.) nie są już razem? Choć żadne z nich nie potwierdza tych rewelacji, informatorzy nie mają wątpliwości - ich związek należy do przeszłości. W jednym z tabloidów głos zabrała koleżanka Renulki, która zdradziła szczegóły rozstania pary.

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański wydawali się szczęśliwi razem. Dlaczego się rozstali?

  Ta miłość nigdy nie była łatwa. Dopiero teraz wyszły na jaw fakty, które doprowadziły do rozstania aktorów. Znajomy Olgi Bołądź (31 l.) i Sebastiana Fabijańskiego (30 l.) wyjawia, dlaczego podjęli taką decyzję.

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk: Kulisy rozstania

  Kolejny związek Kuby Wojewódzkiego (50 l.) nie przetrwał próby czasu. Co się stało?

 • 10 mniej znanych polskich raperów, na których warto zwrócić uwagę w 2015 roku

  Pochodzą z różnych części naszego kraju, mają dłuższy lub krótszy staż w muzyce, a ich inspiracje zazwyczaj się ze sobą nie pokrywają. Łączy ich jedno: jak dotąd nie zostali należycie docenieni. Przedstawiamy wam dziesięciu raperów z Polski, których warto obserwować w rozpoczętym niedawno roku.

 • Hanna Śleszyńska nie traci optymizmu! Po rozstaniu wspierali ją bliscy

  ...cieszyć z tego, co się ma, bo bardzo łatwo można to stracić" - wyznała aktorka w Plejadzie. W trudnym momencie ma wsparcie synów: Mikołaja (34 l.) i Kuby (24 l.). Kochają ją i zapewniają, że nigdy nie(...) Humanistyczno-społecznego w Warszawie i ma przed sobą wielką karierę naukową. Stał się autorytetem dla młodszego Kuby, który też jest ambitny i pragnie być jak najlepszy w tym, co robi. Pani Hanna martwiła się...

 • Powraca "rodzinka.pl"

  Nieposkromiona "rodzinka.pl" powraca na antenę Dwójki! Nowe perypetie trzech pokoleń Boskich widzowie TVP2 będą śledzić już od 6 marca. Premierowe odcinki szóstej serii w każdy piątek, o godz. 21:05.

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się?!

  Wieść o związku Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk obiegła media kilka lat temu. Zakochani byli widywani razem na imprezach, na wspólnych wakacjach i na marszu KOD-u.  Niejednokrotnie media(...) kryzys w w związku?  Wiele wskazuje na to, że tak. Pudelek donosi, że Kuba i Renulka nie są już razem. "Związek Renaty i Kuby to pieśń przeszłości. Rozstali się niedawno, a Kaczoruk chce teraz robić...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

Zdjęcia na temat: rozstania kuby
Dyskusje na temat: rozstania kuby
 • Re: Rozstania i powroty

  Witam ... Myślę, że określenie A K T O R w stosunku do Kuby Wesołowskiego to pewne nieporozumienie, gdyż aktorem wszakże nie jest on. Niemniej pozdrawiam życząc mu wszystkiego dobrego.

 • Re: Czy Kuba zostawi Zosię?

  No dobra, mogą. Nina z Tretterem, Lena z Borysem, Żakowa z Przemkiem, Wiktora z Holendrem, Bożenka z Latoszkiem, Hana z tym łysym :) Wybaczcie, ale to ten pomysł na Piotra z Agatą tak na mnie wpłynął. A wracając do Zosi i Kuby ich połączenie jak dla mnie może jedynie zakończyć serial, bo co tu jeszcze wymyśleć, były rozstania i powroty, zdrady, dzieci... wszystko. Szkoda, bo serial naprawdę

 • Re: Czy Kuba zostawi Zosię?

  No dobra, mogą. Nina z Tretterem, Lena z Borysem, Żakowa z Przemkiem, Wiktora z Holendrem, Bożenka z Latoszkiem, Hana z tym łysym :) Wybaczcie, ale to ten pomysł na Piotra z Agatą tak na mnie wpłynął. A wracając do Zosi i Kuby ich połączenie jak dla mnie może jedynie zakończyć serial, bo co tu jeszcze wymyśleć, były rozstania i powroty, zdrady, dzieci... wszystko. Szkoda, bo serial naprawdę

 • Re: Na dobre i na złe

  tego niewiem, Ciekawe gdzie bedzie mieszkał Marcin bo jakos onim nic nie ma:) Czyli to koniec Zosi i Kuby?! 08.04.2011Na dobre i na złe - odc. 439 - Rozstania i powrotyGrzegorz LewandowskiŁukasz CzapskiKuba nakłania Zosię, aby przenieśli się na stałe do Australii. Burska nie chce o tym słyszeć. Kuba składa u Trettera rezygnację. Młodzi lekarze tymczasowo mieszkają w szpitalu. Wiki myśli, że to

 • Re: Na dobre i na złe

  08.04.2011Na dobre i na złe - odc. 439 - Rozstania i powrotyGrzegorz LewandowskiŁukasz CzapskiKuba nakłania Zosię, aby przenieśli się na stałe do Australii. Burska nie chce o tym słyszeć. Kuba składa(...) operować poszkodowanego z wypadku. Później chłopak świętuje z Przemkiem i Marcinem swoją pierwszą operację. Niespodziewanie spotykają Ninę w towarzystwie gości z zagranicy... Czyli to koniec Zosi i Kuby?!