• Informacje na temat:

  rozstanie cichopek z hakielem

Artykuły na temat: rozstanie cichopek z hakielem
 • Kasia Cichopek rusza z nowym biznesem!

  Kasia Cichopek (32 l.) długo szukała pomysłu na siebie. W końcu znalazła: wraz z mężem Marcinem Hakielem postanowiła otworzyć... taneczne przedszkole.

 • Kasia Cichopek odejdzie z "M jak Miłość"?

  Jej kariera miała początek w tym właśnie serialu. Co się stało, że Katarzyna Cichopek (26 l.) po 8 latach pracy na planie "M jak miłość" zamierza odejść?

 • Cichopek rzuciła chłopaka dla Hakiela?

  Jak donosi tygodnik "Rewia", w życiu Kasi Cichopek (26 l.) przed Marcinem Hakielem był inny mężczyzna. I nie mówimy tu o chwilowych zauroczeniach, a o tzw. prawdziwej miłości... Na długo przed poznaniem Hakiela Cichopek była związana z niejakim Mateuszem, studentem architektury w Wiedniu. Ich rodzice przyjaźnili się od wielu lat, ale uczucie młodych rozbudziło się dopiero, gdy Kasia postanowiła...

 • H. Urbański się zakochał?

  O tym, że na tanecznym parkiecie podczas nagrywania programu "Taniec z gwiazdami" rodzą się uczucia, nikogo już przekonywać nie trzeba. Wystarczy tu wspomnieć chociażby głośny romans pomiędzy Katarzyną Cichopek i Marcinem Hakielem czy Małgorzatą Foremniak i Rafałem Maserakiem. Okazuje się jednak, że strzała Kupidyna trafia nie tylko uczestników programu lecz także... prowadzących.

Wideo na temat: rozstanie cichopek z hakielem
 • Cichopek o swoim rozwodzie

  "Większość bardzo by tego chciała" - mówi Katarzyna Cichopek o rozstaniu z Marcinem Hakielem.

 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

  Po ciężkim rozstaniu farmer mieszkający na Dzikim Zachodzie spotyka żonę wyjętego spod prawa rzezimieszka, która postanawia nauczyć go sztuki strzelania z biodra. W ten sposób bohater chce odzyskać miłość ukochanej.