• Informacje na temat:

  rozstanie dody i błażeja

Artykuły na temat: rozstanie dody i błażeja
 • Doda i jej wszyscy faceci! Który do niej pasował najlepiej?

  Stało się. Jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu dała się usidlić i w sobotę 14 kwietnia 2018 roku, powiedziała sakramentalne „tak” swojemu wybrankowi. Lecz przed nim w życiu Dody (24 l.) było jeszcze wielu mężczyzn. Dziś postanowiliśmy przypomnieć ich wszystkich!

 • Doda jest sama?

  Od rozstania z tancerzem Błażejem Szychowskim u boku Dody publicznie nie pojawił się żaden mężczyzna. "Fakt" twierdzi, że wokalistka od tego czasu jest sama.

 • Powody rozstania Dody i Błażeja

  ...tygodnika. "O ile na początku Dorocie podobała się taka odmiana, o tyle z czasem zaczęła ją męczyć". Tuż przed rozstaniem para nie mogła się już w ogóle dogadać. Skandalistka zarzucała swojemu(...), nigdy tego nie zrobił. "Zawsze wszystko przyjmował na klatę i siedział cicho" - dodaje znajoma Dody.

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • Doda pierwszy raz o rozstaniu z Błażejem

  ..."Jestem singielką" - przyznaje Doda (28 l.), potwierdzając tym samym rozstanie z Błażejem Szychowskim.

 • Były facet Dody zakochany w Bachledzie-Curuś?! "Nie ukrywa podniecenia"

  Szychowskiemu. Choreograf parę lat temu był kochankiem Dody, a obecnie znany jest z procesowania się o spore pieniądze z Edytą Górniak. Skołatane sądowymi bataliami nerwy leczył zapewne podczas urlopu...

 • Doda komentuje swoje "rozstanie"

  Kiedy wczoraj (25 kwietnia) Doda na swoim facebookowym profilu umieściła enigmatyczny cytat "odchodze nie dlatego,że nie umiałabym cie zabić.odchodze bo potrafilabym to zrobić:)" (sic!), w mediach zawrzało. "To pewne! Królowa rozstała się z Błażejem Szychowskim!" - pisano.

 • Doda: Błażej lepszy od Nergala?

  Czy znajomość Dody z Błażejem Szychowskim to coś więcej niż tylko przelotny romans? A może były Justyny Majkowskiej z Ich Troje jest dla Dody jedynie nagrodą pocieszenia po rozstaniu z Darskim ?

 • Doda odbiła faceta Marii Niklińskiej!?

  ..."Życie na gorąco" informuje, że w życiu Dody (29 l.) spore zmiany. Jak to już bywa w przypadku tej piosenkarki, bez małego skandalu pewnie się nie obędzie...

 • To Szychowski zostawił Dodę!

  Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia na dobre rozpadł się roczny związek Dody i Błażeja Szychowskiego.

Wideo na temat: rozstanie dody i błażeja
 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

  Po ciężkim rozstaniu farmer mieszkający na Dzikim Zachodzie spotyka żonę wyjętego spod prawa rzezimieszka, która postanawia nauczyć go sztuki strzelania z biodra. W ten sposób bohater chce odzyskać miłość ukochanej.

 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...