• Informacje na temat:

  rozstanie oli szwed

Artykuły na temat: rozstanie oli szwed
 • Misheel Jargalsaikhan rozstała się z facetem!

  ..." Jargalsaikhan nie poszła w ślady "siostry bliźniaczki' Oli Szwed i zrezygnowała z celebryckiego świata.  Wolała skupić się na nauce i studiach medycznych. Jakiś czas temu przypomniała o sobie biorąc udział(...).  Okazuje się jednak, że to już przeszłość. Serialowa Zosia rozstała się z ukochanym, co bardzo przeżyła. W rozmowie z Plejadą przyznała, że rozstanie tak nią wstrząsnęło, że na rok zrezygnowała...

 • Szwed i Stockinger: Będzie ślub?

  Ostatnio głośno było o rozstaniu pary Aleksandra Szwed - Robert Stockinger. Tymczasem niedawno widziano ich "czulących się" w centrum handlowym.

 • Ola Szwed: Mój tata nie jest moim biologicznym ojcem

  Ola Szwed (22 l.) miała rok, gdy jej rodzice się rozstali. Ojciec zniknął z jej życia. Na jego brak nigdy jednak nie narzekała...

 • Ona na pewno się nie nudzi!

  Kalendarz Aleksandry Szwed na najbliższe miesiące jest tak szczelnie wypełniony, że ona sama jest tym zaskoczona. Dwa spektakle, koncerty i gwóźdź programu: "Ekipa na swoim"! Czy przy tak napiętym grafiku aktorka znajdzie też czas na miłość?

 • Najgłośniejsze rozstania 2008

  ...się po rozstaniu. Niektórzy podejrzewają, że ich związek był tylko marketingowym chwytem... 2008 rok wniósł wiele zmian do życia serial owej gwiazdki Oli Szwed. Dzięki zwycięstwu w "Gwiazdy tańczą na(...) zostawia żonę z małym dzieckiem. Najprawdopodobniej tym razem prezenter rzuca żonę dla swojej 21-letniej asystentki Pauliny.. Chyba jedynym publicznym rozstaniem, które wniosło więcej dobrego niż...

 • Grave w pochodzie dusz

  Szwedzi z Grave zakończyli proces produkcji nowego albumu "Endless Procession Of Souls".

 • Ola Szwed: Nie znam swojego ojca

  Rodzice Oli Szwed (19 l.) rozstali się, kiedy była małą dziewczynką. Nie zna swojego taty, nie wie, jak wygląda. - Z biologicznym ojcem nie mam kontaktu, ale tatę jak najbardziej mam - zastrzega.

 • Nowa miłość Liszowskiej

  Joanna Liszowska (31 l.) zdradziła, że podczas ostatnich wakacji spotkała miłość swego życia. Nowy partner aktorki pochodzi ze Szwecji i ma na imię...Ola.

 • Naga Ola Szwed już w sierpniu

  Ubiegłoroczna maturzystka Ola Szwed już w sierpniu pojawi się na rozkładówce jednego z pism dla mężczyzn. Bohaterka sesji liczy, że rodacy docenią jej wdzięki.

 • Tatiana już nie na lodzie

  Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kolejnej edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" z udziału zrezygnowała jego prowadząca Tatiana Okupnik. Była wokalistka Blue Cafe zamierza skupić się tylko na śpiewaniu.

Wideo na temat: rozstanie oli szwed
 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Alfie, mały wilkołak

  Film na podstawie serii książek Paula van Loon pod tym samym tytułem. Przy pełni księżyca, w siódme urodziny, Alfie (Ole Kroes) zmienia się w białego, puszystego, małego wilkołaka. W nocy chłopiec bez skrępowania wyskakuje przez okno i biegając po parku, czy ogrodzie sąsiadów wyszukuje kurczaków, kaczek i innych przysmaków. Przed wschodem słońca powraca do domu śmiertelnie zmęczony. Z obawy przed reakcją przybranych rodziców i utratą domu, postanawia utrzymać swój sekret w tajemnicy.

 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij