• Informacje na temat:

  rozstanie wiśniewskiego

Artykuły na temat: rozstanie wiśniewskiego
 • Marta Wiśniewska komentuje rozstanie Michała i Dominiki! Nawet ona jest w szoku!

  Decyzja Michała Wiśniewskiego (46 l.) o złożeniu papierów rozwodowych, zszokowała nie tylko jego żonę, Dominikę Tajner-Wiśniewską (40 l.), ale także fanów wokalisty i jego byłą żonę – Martę (41.). To właśnie ona postanowiła zabrać głos w sprawie.

 • Samotny partner Wiśniewskiego

  Dopiero co rozwiódł się z żoną Dorotą, a już zostawiła go następna kobieta - Karolina. Jacek Łągwa nie ma szczęścia w miłości.

 • Dominika Tajner komentuje rozwód z Michałem Wiśniewskim: Wina leży po środku. Chcę rozstania z klasą

  Dominika Tajner nie kryje, że rozstanie z Michałem Wiśniewskim kosztuje ją sporo emocji. Żałuje również, że poinformowała opinię publiczną o złożeniu przez Michała pozwu rozwodowego.

 • Wiśniewski i Mandaryna: To koniec!

  Na oficjalnej stronie internetowej zespołu Ich Troje pojawiło się zaskakujące oświadczenie Michała Wiśniewskiego. "Marta i ja nie jesteśmy już razem" - napisał wokalista popularnej grupy o jego małżeństwie z Mandaryną. O konflikcie Marty Wiśniewskiej i jej męża od kilku tygodni trąbiły niemal wszystkie media.

 • Żona Wiśniewskiego zazdrosna o Paulę

  To chyba nie będzie rozstanie z klasą. Wyraźnie widać, że Wiśniewscy mają do siebie żal, który tylko czeka, by znaleźć ujście. Na razie małżonkowie dyskretnie wbijają sobie szpile. Jak pisze dzisiejszy "Fakt", Ania Wiśniewska jest zazdrosna o 22-letnią Paulę Marciniak, z którą Michał wystąpił niedawno w Polsacie. Na portalu Facebook skomentowała wpis Marciniak o treści "kochani oglądajcie dziś...

 • Ich Troje: Wszystko się posypało?

  Czy przyszłość zespołu Ich Troje stanęła pod znakiem zapytania?

 • Cała prawda o rozstaniu Wiśniewskiego

  Zamiast określenia "w związku" przy jej nazwisku na Facebooku pojawił się dopisek "wolna". O co chodzi? "Wiem, że to trochę szczeniackie, ale kiedy w moim życiu pojawiają się problemy, odreagowuję je zmianą statusu w internecie" - tłumaczy Tajner na łamach "Twojego Imperium". "Nie jest to jednak jednoznaczne z rozstaniem z Michałem" - podkreśla stanowczo. "Jest nam ze sobą dobrze i bardzo się...

 • Była żona Wiśniewskiego załamana po jego ślubie

  Anna Świątczak (35 l.), żona Wiśniewskiego nr 3, w dniu kolejnego ślubu piosenkarza (40 l.) nie wyglądała ani nie czuła się najlepiej.

 • Mandaryna rozstała się z facetem

  To kolejne głośne rozstanie w polskim show-biznesie. Marta "Mandaryna" Wiśniewska (31 l.), po dwóch latach znajomości, rozstała się ze swoim partnerem Michałem Szatkowskim. Teraz chce poświęcić się karierze estradowej.

 • Michał Wiśniewski podjął niespodziewaną decyzję!

  Michała Wiśniewskiego (43 l.) i jego żonę czeka zawodowe rozstanie. Nie będą już razem pracować nad karierą piosenkarza. Dominikę (38 l.) na stanowisku menedżera gwiazdora zastąpi ktoś inny.

Wideo na temat: rozstanie wiśniewskiego
 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

  Po ciężkim rozstaniu farmer mieszkający na Dzikim Zachodzie spotyka żonę wyjętego spod prawa rzezimieszka, która postanawia nauczyć go sztuki strzelania z biodra. W ten sposób bohater chce odzyskać miłość ukochanej.

 • Słowo na M

  Wallace (Daniel Radcliffe) nie ma szczęścia do dziewczyn. Samotny, po kolejnym rozstaniu, spotyka Chantry - młodą malarkę. Znajomość przeradza się w przyjaźń, a ta z wolna zaczyna przypominać... miłość? Zrozumieć swoje uczucia pomaga Wallace'owi Allan (Adam Driver). Czy Chantry wybierze wiecznie zamyślonego marzyciela - outsidera, czy jej serce zostanie przy Benie - jej robiącym błyskawiczną karierę w dyplomacji, pewnym siebie narzeczonym...