• Informacje na temat:

  rozstanie z klasą

Artykuły na temat: rozstanie z klasą
 • Dominika Tajner komentuje rozwód z Michałem Wiśniewskim: Wina leży po środku. Chcę rozstania z klasą

  Dominika Tajner nie kryje, że rozstanie z Michałem Wiśniewskim kosztuje ją sporo emocji. Żałuje również, że poinformowała opinię publiczną o złożeniu przez Michała pozwu rozwodowego.

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • Beata Tadla jeszcze tak szczera nie była! Pierwszy raz komentuje rozstanie z Kretem!

  ...liczyć na Jarosława. Sytuacja była o tyle skomplikowana, że z rozstaniem pary zbiegł się udział prezenterki i pogodynka w tanecznym show Polsatu "Taniec z gwiazdami". Oboje starali się robić dobrą minę do(...) potem zdobyła się na szczerą odpowiedź, potwierdzając tym samym rozstanie z Kretem: "Mieliśmy rozmawiać o show... a nie o show ‘jednej kobiety’. Tak szczerze, z tym show moje życie osobiste nie ma już...

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Karolina Woźniacka rozstała się z narzeczonym!

  Karoliny i dla mnie. Rozstanie było przyjacielskie, a decyzja obopólna. Doszliśmy do wniosku, że to najlepsze dla nas rozwiązanie. Niedoszły mąż tenisistki ma nadzieję, że jego była narzeczona(...) nich, jak rozstać się z klasą!

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • Olga Frycz rozstała się z narzeczonym! Jest oficjalne oświadczenie!

  Olga Frycz (32 l.) wydawała się bardzo szczęśliwa, będąc w związku z Grzegorzem Sobieszkiem. Okazało się jednak, że nie do końca tak było i para właśnie ogłosiła rozstanie, zaskakując tym fanów.

 • Katarzyna Gniewkowska: Sto procent kobiecości

  Kilka lat temu dopadła ją depresja. Walczyła z nią dwa lata. Były leki, psychoterapia... Niedawno rozpoczęła nowe życie. Przeniosła się z Krakowa do Warszawy.

 • ...i wykrzyczał swoją złość. Wkrótce po tym para ogłosiła swoje rozstanie. Pięć lat trwał związek Tomasza Stockingera i jego przyjaciółki Ewy. Relacja była na tyle poważna, że para planowała ślub(...) partnerkę Magdę Popławską wymienił na młodziutką Annę Terpiłowską. To kolejne rozstanie w życiu aktora - wcześniej był on już żonaty z Agatą Rogalską, z którą ma 11-letniego syna. Prywatne kryzysy...

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

Wideo na temat: rozstanie z klasą
 • Dominika Tajner komentuje rozwód z Michałem Wiśniewskim: Chcę, żeby był z klasą

  Dominika Tajner nie kryje, że rozstanie z Michałem Wiśniewskim kosztuje ją sporo emocji. Żałuje, że poinformowała o złożeniu przez Michała pozwu rozwodowego.

 • Orlando Bloom pierwszy raz o rozstaniu!

  Informacja o rozstaniu Orlando Blooma i Mirandy Kerr była ogromnym zaskoczeniem. Modelka i aktor uchodzili w show-biznesie za parę niemal idealną. Nikt nie podejrzewał, że między nimi nie układa się już od pewnego czasu. Trzeba jednak przyznać, że małżeństwo rozstaje się z prawdziwą klasą, co w świecie celebrytów jest rzadkością. Orlando udzielił pierwszego wywiadu, w którym szczerze opowiedział

 • Młynarska: W ogóle nie interesują mnie medialne rozwody

  W show-biznesie trudno się rozstać z klasą, po cichu i bez publicznego prania brudów. Najczęściej wszystko rozgrywa się na oczach milionów osób. Skłóceni partnerzy wzajemnie się oskarżają, czasami toczą też publiczną walkę o dzieci czy podział majątku. Dziennikarka sama przez to przechodziła, gdy rozpadały się jej małżeństwa, i przyznaje, że kosztowało ja to wiele nerwów i nieprzespanych nocy.

Dyskusje na temat: rozstanie z klasą