• Informacje na temat:

  rozwód dody

Artykuły na temat: rozwód dody
 • Doda wściekła na Majdana i Rozenek! "Już nie będę..."

  Radek Majdan miał być miłością życia Dody. I trzeba przyznać, że przez wiele lat takie sprawiali wrażenie. Pasowali do siebie idealnie, a media uwielbiały nieco kpiarsko przyrównywać ich do Beckhamów(...) na to, żeby rozwód coś zmienił. Niestety, Radek w pewnym momencie spotkał na swojej drodze młodziutką Małgorzatę Rozenek, która miała za sobą dwa rozwody i nieodpartą chęć na kolejne małżeństwo...

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

 • "Klan": Czesia i Darek ustalą warunki swojego rozwodu!

  Czesia (Anna Powierza) zaproponuje Darkowi (Dariusz Lewandowski), żeby - skoro podjęli już decyzję o rozstaniu - omówili warunki swojego rozwodu. - Chcesz rozwodu, to będziesz go miała, ale z orzeczeniem o twojej winie - Kurzawski jasno postawi sprawę.

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • "M jak miłość": Będzie rozwód?

  Czy małżeństwo Aleksandry i Grzegorza ma jeszcze szansę?

 • Rozwód to chwyt marketingowy?

  Coraz więcej osób jest przekonanych, że rzekome rozstanie i rozwód Dody oraz jej męża Radosława Majdana to tylko chwyt marketingowy, który miał pomóc w promocji pierwszej solowej płyty Dody.

 • "Komisarz Alex": Puchała weźmie rozwód z żoną?

  Górski (Krystian Wieczorek) zauważy, że Puchała (Ireneusz Czop) od pewnego czasu bardzo dziwnie się zachowuje - ciągle jest rozdrażniony, często się denerwuje i ma problemy z koncentracją, a w dodatku stał się niemiły... Piotr domyśli się, że jego przyjaciel ma problemy w domu, ale postanowi nie pytać go o nic i poczekać, aż Rysiek sam powie mu, co go gryzie...

 • Kabrioletem po rozwód

  O czym piszą dziś (22 listopada) krajowe bulwarówki? Oczywiście o rozwodzie Dody. I jej nowym samochodzie...

 • „M jak miłość”: Ala chce szybkiego rozwodu. Wszystko zostawi Pawłowi!

  ...(Hubert Wróblewski) doda, że wszystkie koszty rozwodu weźmie na siebie. Piotr spojrzy szwagierce w oczy. - Bezboleśnie? - zakpi. - Z góry zgadzam się na wszystko. Rozwód z mojej winy. Zostawiam(...) postanowi spotkać się z niewierną żoną. Od Stefana (Zbigniew Waleryś) dowie się, w którym hotelu się zatrzymała... - Zgadzam się na rozwód - powie jej prosto w twarz i doda, że jej... nienawidzi...

 • Europa żyje rozwodem Dody

  Jak się okazuje, rozstanie Doroty Rabczewskiej i Radosława Majdana to gorący temat nie tylko w polskich tabloidach...

Wideo na temat: rozwód dody
 • Viviane chce się rozwieść

  Izraelski kandydat do Oscara 2015! Pokazywana na festiwalu w Cannes "Viviane chce się rozwieść" to przejmująca opowieść o walce kobiety o jej godność i niezależność we współczesnym Izraelu. Bohaterką tej historii jest Viviane Amsalem, która próbuje uzyskać rozwód ze swoim mężem Elizeuszem przed jedynym prawnym organem właściwym dla takich spraw w jej ojczyźnie - sądem rabinicznym. Kobieta i jej prawnik muszą zmierzyć się z bezkompromisową postawą Elizeusza, który ignoruje nawet zawiadomienia...

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.