• Informacje na temat:

  rozwód gwiazd

Artykuły na temat: rozwód gwiazd
 • Syn Zenona Martyniuka odwołał rozwód?!

  Huczny ślub syna gwiazdora disco polo odbył się jesienią ubiegłego roku. Daniel i jego ukochana oczekiwali wówczas dziecka. Niestety, już kilka miesięcy po ceremonii w mediach zaczęły pojawiać się(...) z tego pomysłu? Jak dowiedział się "Fakt", do sądu dotąd nie wpłynęły papiery rozwodowe. "Nie ma zarejestrowanej sprawy o rozwód ze wskazanymi stronami" - powiedziała tabloidowi rzeczniczka sądu...

 • Czwarty rozwód Gary'ego Oldmana

  Czwarta żona Gary'ego Oldmana (57 l.), wokalistka i autorka tekstów Alexandra Edenborough (37 l.), złożyła pozew o rozwód. Para była małżeństwem sześć lat.

 • Tarnowa, gdzie objął posadę dyrektora artystycznego tamtejszego teatru. Była żona została w stolicy. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Gwyneth Paltrow i Chris Martin: Jednak rozwód

  Gwyneth Paltrow i Chris Martin oficjalnie się rozwodzą. 42-letnia aktorka i 38-letni muzyk ogłosili separację w marcu 2014 roku. Byli uznawani byli za wzorową parę.

 • Krzysztof Włodarczyk: A jednak będzie rozwód!

  ...kochanką. Co miesiąc musi na to wyłożyć 1800 zł. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Aniston o rozwodzie z Pittem: "Nie jest to dla mnie bolesne"

  Choć od rozwodu Jennifer Aniston i Brada Pitta minie w tym roku 10 lat, media niezmiennie powracają do tego tematu. "Nie uważam, że jest to bolesne" - przyznała Aniston zapytana ponownie o rozwód z Pittem w ostatnim wywiadzie dla CBS Sunday Morning.

 • Brat Lary Gessler potwierdza jej rozwód!

  ...rozstaniu z mężem. Jej sercem wedle doniesień miał zawładnąć pewien warszawski prawnik... *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się

  Słynna aktorska para, Ben Affleck i Jennifer Garner, ma małżeńskie kłopoty. Amerykańskie magazyny plotkarskie donoszą, że kryzys ma zakończyć się rozwodem. Jak donosi "National Enquirer", para już jest w separacji.

 • Katarzyna Figura czeka na rozwód już sześć lat!

  Zapewne aktorce wydawało się, że rozwód będzie formalnością, bo zeznała, że i ona, i dwie córki padły ofiarą przemocy domowej. Ale mimo kilkudziesięciu miesięcy procesu wyrok nie zapadł i nie zanosi(...) spór między małżonkami, osiągną pełnoletność, niż ich rodzice się dogadają. Starsza niebawem skończy 16 lat, a młodsza ma o trzy lata mniej. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Beyonce i Jay Z: Zamiast rozwodu wspólny album

  Po zakończeniu trasy koncertowej "On The Run" piosenkarka Beyonce i raper Jay Z zamierzają wejść do studia nagraniowego.

Zdjęcia na temat: rozwód gwiazd
Wideo na temat: rozwód gwiazd
 • Pamela Anderson złożyła pozew o rozwód!

  Gwiazda „Słonecznego patrolu" złożyła pozew o rozwód. Pamela Anderson i Rick Salomon pobrali się 2007 roku, jednak po dwóch miesiącach ich małżeństwo zostało unieważnione. Pod koniec 2013 roku ponownie zaczęli się spotykać, a już w styczniu powiedzieli sobie po raz drugi sakramentalne „tak". Tym razem wytrzymali sześć miesięcy. Wcześniej Pamela była żoną Tomma Lee i Kida Rocka. Rick Salomon

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Madonna w świetnej formie mimo rozwodu

  Fragment koncertu Madonny w Bostonie, który odbył się kilka godzin po tym, gdy rzecznik prasowy gwiazdy ogłosił jej rozwód z Guyem Ritchie.

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

Dyskusje na temat: rozwód gwiazd