• Informacje na temat:

  rozwód nicole kidman i tom cruise

Artykuły na temat: rozwód nicole kidman i tom cruise
 • Tom Cruise

  .... Światową sławę zdobył rolą pilota Mavericka w filmie "Top Gun" z 1986 roku. Był trzykrotnie nominowany do Oscara. Był żonaty z aktorkami: Mimo Rogers (9 maja 1987-1990) i Nicole Kidman (24 grudnia(...) Katie złożyła pozew o rozwód, żądając wyłącznej opieki nad Suri. Od lat 90. Cruise jest zagorzałym scjentologiem.

 • Tom Cruise kończy 50 lat!

  Amerykański aktor Tom Cruise, gwiazda filmów "Jerry Maguire", "Top Gun", "Urodzony 4 lipca", kończy we wtorek, 3 lipca, 50 lat. Współpracował m.in. ze Stanleyem Kubrickiem, Stevenem Spielbergiem, Oliverem Stonem i Brianem De Palmą. Zdobył trzy nominacje do Oscara. Kilka dni temu jego żona Katie Holmes wniosła pozew o rozwód i wyłączną opiekę nad ich 6-letnią córką Suri. To nie najlepszy prezent

 • Tom Cruise wyjaśnia każdą plotkę

  Paranoja Toma Cruise'a rozwija się w najlepsze. Aktor uważa, że powinien wydawać oświadczenia prasowe z okazji jakiejkolwiek plotki na jego temat. Tym razem chodzi o wyprowadzkę jego matki i siostry z posiadłości aktora.

 • Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się

  Tom Cruise i Katie Holmes oficjalnie nie są już małżeństwem. Para, która w lipcu ogłosiła decyzję o rozstaniu, sfinalizowała rozstanie.

 • Katie Holmes tajemniczo o Tomie

  Oto co 33-letnia aktorka powiedziała jeszcze przed wniesieniem pozwu o rozwód!

 • Tom Cruise i Katie Holmes rozwodzą się!

  Po pięciu latach małżeństwa aktorzy Katie Holmes i Tom Cruise postanowili się rozstać. "To ich osobista sprawa" - powiedział prawnik Holmes. Dodał, że jego klientce najbardziej leży na sercu dobro jej córki Suri.

 • Katie wygrała z Cruisem!

  Szykowało się na zażartą batalię, a poszło jak z płatka. Katie Holmes (33 l.) i Tom Cruise (50 l.) właśnie podpisali ugodę, ustalając szczegóły swojego rozwodu.

 • Nicole Kidman: Nadal kocham Toma

  Nicole Kidman (38 l., "Tłumaczka" ) otworzyła swe serce przed dziennikarką magazynu "Ladies Home Journal", zwierzając się z nieustannego i szczerego uczucia, jakim darzy swego byłego męża - Toma Cruise'a (42 l., "Mission: Impossible 3" ). Amerykański aktor od niedawna jest ojcem córeczki, którą ma ze swą narzeczoną Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ).

 • Tom Cruise: Złoty chłopiec

  Wywołuje skandale, należy do sekty i rozwodzi się po raz trzeci. Ale wciąż odnosi sukcesy zawodowe: zarabia krocie, a jego słynny uśmiech ubezpieczono na 10 milionów dolarów!

 • Kidman i Cruise: Nie ma przyszłości

  Nicole Kidman ( "Piętno" , "Żony ze Stepford" ) stanowczo odrzuca możliwość ponownego związania się z Tomem Cruisem ( "Raport mniejszości" , "Ostatni samuraj" ). Kilka dni temu w mediach pojawiły się doniesienia, że byli małżonkowie planują wspólne wakacje i będzie to początek nowego etapu w ich życiu.