• Informacje na temat:

  rozwód toma cruise i nicole kidman

Artykuły na temat: rozwód toma cruise i nicole kidman
 • Ile gwiazdy zarabiają na rozstaniach? Najgłośniejsze rozwody

  .... Jednak informacji tych nigdy nie potwierdzono.   Podczas rozwodu Toma Cruise’a reprezentował ojciec Laury Wasser, Dennis Wasser. Sławny prawnik uchronił aktora przed zapłaceniem Nicole Kidman 100(...) około 450 milionów dolarów. To prawie 1,5 miliarda złotych! Bez wątpienia był to jeden z najdroższych rozwodów na świecie! Tom Cruise i Nicole Kidman O Tomie Cruisie można by wiele opowiadać. Jego...

 • Nicole Kidman: Nadal kocham Toma

  Nicole Kidman (38 l., "Tłumaczka" ) otworzyła swe serce przed dziennikarką magazynu "Ladies Home Journal", zwierzając się z nieustannego i szczerego uczucia, jakim darzy swego byłego męża - Toma Cruise'a (42 l., "Mission: Impossible 3" ). Amerykański aktor od niedawna jest ojcem córeczki, którą ma ze swą narzeczoną Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ).

 • Tom Cruise

  .... Światową sławę zdobył rolą pilota Mavericka w filmie "Top Gun" z 1986 roku. Był trzykrotnie nominowany do Oscara. Był żonaty z aktorkami: Mimo Rogers (9 maja 1987-1990) i Nicole Kidman (24 grudnia(...) Katie złożyła pozew o rozwód, żądając wyłącznej opieki nad Suri. Od lat 90. Cruise jest zagorzałym scjentologiem.

 • Cruise-Holmes: Kidman życzy szczęścia

  Nicole Kidman (38 l., "Tłumaczka" ) nie dość, że zaakceptowała nowy związek swego byłego męża Toma Cruise'a (43 l., "Wojna światów" ) z Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ), to w dodatku życzy zakochanej parze dużo szczęścia.

 • Katie Holmes tajemniczo o Tomie

  Oto co 33-letnia aktorka powiedziała jeszcze przed wniesieniem pozwu o rozwód!

 • Kidman i Cruise: Nie ma przyszłości

  Nicole Kidman ( "Piętno" , "Żony ze Stepford" ) stanowczo odrzuca możliwość ponownego związania się z Tomem Cruisem ( "Raport mniejszości" , "Ostatni samuraj" ). Kilka dni temu w mediach pojawiły się doniesienia, że byli małżonkowie planują wspólne wakacje i będzie to początek nowego etapu w ich życiu.

 • Tom Cruise wyjaśnia każdą plotkę

  Paranoja Toma Cruise'a rozwija się w najlepsze. Aktor uważa, że powinien wydawać oświadczenia prasowe z okazji jakiejkolwiek plotki na jego temat. Tym razem chodzi o wyprowadzkę jego matki i siostry z posiadłości aktora.

 • Uwolniła się od Toma Cruise'a!

  Katie Holmes przerażają mężczyźni, którzy śledzą ją na zlecenie męża. Boi się jego prawników i sojuszników pracujących w sądach. Jak oka w głowie pilnuje córki... Ale hollywoodzka aktorka pierwszą rundę wygrała! Tom Cruise podpisał umowę rozwodową.

 • Katie wygrała z Cruisem!

  Szykowało się na zażartą batalię, a poszło jak z płatka. Katie Holmes (33 l.) i Tom Cruise (50 l.) właśnie podpisali ugodę, ustalając szczegóły swojego rozwodu.

 • Tom Cruise kończy 50 lat!

  Amerykański aktor Tom Cruise, gwiazda filmów "Jerry Maguire", "Top Gun", "Urodzony 4 lipca", kończy we wtorek, 3 lipca, 50 lat. Współpracował m.in. ze Stanleyem Kubrickiem, Stevenem Spielbergiem, Oliverem Stonem i Brianem De Palmą. Zdobył trzy nominacje do Oscara. Kilka dni temu jego żona Katie Holmes wniosła pozew o rozwód i wyłączną opiekę nad ich 6-letnią córką Suri. To nie najlepszy prezent