• Informacje na temat:

  rozwód z wojskowym

Artykuły na temat: rozwód z wojskowym
 • Marek Bączek zdruzgotany rozwodem. Sylwia Gruchała zmieni zdanie?

  Sylwia Gruchała (33 l.), biorąc ślub z Markiem Bączkiem, była pewna (30 l.), że to miłość jej życia. Para bardzo się kochała, ale po dwóch latach florecistka złożyła pozew o rozwód. Małżonek zapowiada, że będzie o nią walczył i zapewnia, że nie ma romansu z modelką.

 • O koniach, psach i ludziach

  Filmy z Izraela ("Viviane chce się rozwieść"), Islandii ("O koniach i ludziach"), Węgier ("Biały Bóg") i Francji ("Samba") wchodzą w piątek, 20 lutego, na ekrany polskich kin. Wśród premier jest też oscarowy "Snajper" Clinta Eastwooda.

 • Sylwia Gruchała rozwodzi się z mężem!

  Małżeństwo florecistki Sylwii Gruchały (33 l.) i szpadzisty Marka Bączka (30 l.) nie przetrwało próby czasu. Para po dwóch latach małżeństwa zdecydowała się na rozwód.

 • Tom Cruise kończy 50 lat!

  Amerykański aktor Tom Cruise, gwiazda filmów "Jerry Maguire", "Top Gun", "Urodzony 4 lipca", kończy we wtorek, 3 lipca, 50 lat. Współpracował m.in. ze Stanleyem Kubrickiem, Stevenem Spielbergiem, Oliverem Stonem i Brianem De Palmą. Zdobył trzy nominacje do Oscara. Kilka dni temu jego żona Katie Holmes wniosła pozew o rozwód i wyłączną opiekę nad ich 6-letnią córką Suri. To nie najlepszy prezent

 • “Na dobre i na złe": Lena chce ratować Witka!

  Latoszek (Bartek Opania), który nie będzie umiał poradzić sobie z dręczącymi go wojennymi koszmarami, odmówi leczenia i rehabilitacji. Lecz Lena (Anita Sokołowska) za wszelką cenę postanowi się nim zaopiekować. Czy wycofa też pozew o rozwód?

 • "Pierwsza miłość": Przemiana?

  Maria Pakulnis po dwóch latach ponownie pojawiła się na planie serialu "Pierwsza miłość" i trzeba przyznać, że tym powrotem scenarzyści przygotowali dla widzów produkcji ogromną niespodziankę.

 • Dorota Gardias już po rozwodzie

  Poszło błyskawicznie: Dorota Gardias dostała rozwód już na pierwszej rozprawie. Byli małżonkowie podobno rozstali się w zgodzie.

 • Romantyczny Chow Yun Fat

  Chow Yun Fat ( "Anna i król" , "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) zagra główną rolę w melodramacie "Waiting". Film powstanie na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Ha Jina pod tym samym tytułem. "Waiting" wyreżyseruje Peter Chan ("The Love Letter").

 • “Na dobre i na złe": Latoszek wyląduje na wózku inwalidzkim!

  ...odnajdzie, wyzna ukochanemu, że nadal ma dla kogo żyć... Czy Latoszek za namową żony podda się leczeniu i rehabilitacji? I czy Lena wycofa z sądu pozew o rozwód z Witkiem?  

 • Bronisław Cieślak: Polski James Bond

  Bronisław Cieślak obchodzi we wtorek, 8 października, 70. urodziny. Jego najbardziej znana rola to porucznik Borewicz w serialu "07 zgłoś się".

Wideo na temat: rozwód z wojskowym
 • G.I. Joe: Czas Kobry

  Elitarna jednostka wojskowa znana jako G.I. JOE przemierza góry Azji Środkowej, pustynie Egiptu, zatłoczone ulice Paryża, a nawet lodową pokrywę Bieguna Północnego, aby unieszkodliwić podstępnego handlarza bronią DESTRO, stawić czoła rosnącemu zagrożeniu ze strony tajemniczej organizacji KOBRA i powstrzymać ją od pogrążenia świata w chaosie. Wykonując swoje zadanie, G.I. JOE posługują się technologiami szpiegowskimi i sprzętem wojskowym najnowszej generacji.

 • Viviane chce się rozwieść

  Izraelski kandydat do Oscara 2015! Pokazywana na festiwalu w Cannes "Viviane chce się rozwieść" to przejmująca opowieść o walce kobiety o jej godność i niezależność we współczesnym Izraelu. Bohaterką tej historii jest Viviane Amsalem, która próbuje uzyskać rozwód ze swoim mężem Elizeuszem przed jedynym prawnym organem właściwym dla takich spraw w jej ojczyźnie - sądem rabinicznym. Kobieta i jej prawnik muszą zmierzyć się z bezkompromisową postawą Elizeusza, który ignoruje nawet zawiadomienia...

 • Wiecznie żywy

  Przed wielu laty tajemniczy wirus zniszczył cywilizację, a większość ludzi zamienił w mięsożerne potwory, które zostały pozbawione jakichkolwiek wspomnień z ich poprzedniego wcielenia. Nieliczni ludzie, którzy przetrwali tę tragedię zdrowi, ukrywają się przed krwiożerczymi bestiami w zabarykadowanych miastach. Żyją w ciągłym, paraliżującym strachu przed śmiercią. Pewnego razu dochodzi do dramatycznego spotkania pomiędzy żądnymi krwi zombie a grupą ludzi. Wbrew wszelkim oczekiwaniom R...

Dyskusje na temat: rozwód z wojskowym
 • Re: "Na Wspólnej": Rozwód Zimińskich

  Danka powinna być z tym wojskowym , ojcem leszka , widać było między nimi nić sympatii , a gocha niech w końcu pokaże swojego syna , dziecko widmo ma chyba już ponad pół roku.