• Informacje na temat:

  rozwody celebrytów

Artykuły na temat: rozwody celebrytów
 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Aktorka złożyła pozew o rozwód!

  Para, która pobrała się w sierpniu 2014 roku we Francji, oficjalnie w separacji jest od 15 września. Jak twierdzą informatorzy portalu, za rozwodem celebrytów nie stoi nikt trzeci. Powodem(...). Przypomnijmy, że para poznała się na planie filmu "Pan i pani Smith" w 2005 roku, gdy Pitt był jeszcze żonaty z Jennifer Aniston. Jolie ma za sobą dwa rozwody - w latach 1996-1999 była żoną...

 • "Przypadki Cezarego P." odniosą sukces?

  Twórcy "13 posterunku" znowu na planie! Kręcą komediowy serial o życiu celebrytów opisywanych (i prześladowanych) przez plotkarskie media.

 • Karolina Korwin Piotrowska w nowej książce nie oszczędza celebrytów!

  Pod koniec maja do księgarń trafiła kolejna książka "szołbiznesowej ekspertki".  Tym razem Karolina postanowiła poruszyć temat związany ze sławą, która uzależnia celebrytów jak narkotyk. W ostatnich(...) tam celebrytów nie darzy zbyt wielkim szacunkiem. Komu dostało się najbardziej? Najbardziej niezadowolona powinna być bez wątpienia Kasia Sawczuk, której oberwało się za udział w propagandowej...

 • Joanna Liszowska stawia czoła problemom

  Wydawało się, że po ubiegłorocznej wpadce z jazdą po alkoholu jej kariera legnie w gruzach. A jednak Joanna Liszowska pokajała się i nie może narzekać na brak propozycji.

 • Dominika Tajner-Wiśniewska szuka menedżera. Szykuje się medialny rozwód z Michałem Wiśniewskim

  Dominika Tajner-Wiśniewska niespodziewanie trafiła do pierwszej ligi celebrytów. Mocną "pozycję" w branży zapewnił jej udział w "Tańcu z gwiazdami", domniemany romans z tanecznym partnerem Wojtkiem Jeszką czy rozstanie z Michałem Wiśniewskim. Dotychczas sama zajmowała się swoją karierą, teraz stwierdziła, że potrzebuje wsparcia, szczególnie że rozwód z Michałem będzie szeroko komentowany...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Joanna Moro i jej mąż przeżywają wspaniałe chwile. A wróżono im rozwód...

  ...o kryzysie w ich związku.  Pisano, że Mirosław - inżynier, któremu świat celebrytów jest obcy, ma do niej pretensje o to, iż sam wychowuje dzieci. Co więcej zarzucono jej też romans z Rafałem Maserakiem...

 • Wielki powrót Dody i Radzia?

  Tabloidy donoszą, że Doda i Radosław Majdan potajemnie romansują!

 • Amber Heard zażądała rozwodu od Johnny'ego Deppa!

  Amber Heard (30 l.) i Johnny Depp (52 l.) rozwodzą się po 15 miesiącach małżeństwa. Dokumenty wpłynęły do sądu dwa dni po śmierci matki aktora.

 • Clooney znowu najlepszy

  Aktor George Clooney ma dwa dodatkowe powody do świętowania. Czytelnicy męskiego magazynu "Parade" w specjalnej ankiecie okrzyknęli, że im jest starszy, tym jest przystojniejszy (40 proc.) i że najchętniej jego pocałowaliby pod jemiołą (56 proc.).

Wideo na temat: rozwody celebrytów
 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

 • Wideokracja

  Zaczęło się skromnie - w 1976 roku jedna z lokalnych stacji pokazała późnym wieczorem teleturniej, w którym po każdej poprawnej odpowiedzi obecna w studio gospodyni domowa zdejmowała kolejną część swojej garderoby. Następnego dnia do stacji telewizyjnej wpłynęły skargi od miejscowych przedsiębiorców, bo większość oglądających program mężczyzn, nazajutrz spóźniła się do pracy. Wydarzenie to pokazało przyszłość telewizji. Jej głównym przekazem stała się zabawa. A najlepszą zabawę włoskiej...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

Dyskusje na temat: rozwody celebrytów
 • Re: "Stawka większa niż życie": Emil Karewicz walczy z niebezpieczną dolegliwością

  Można żyć jak CZŁOWIEK. Można, a nie rozwody , zdrady i cuda wianki. I do tego jeszcze uważają się za celebrytów. Celebrytem jest Karewicz, a może normalnie człowiekiem?

 • Re: Anna Dereszowska nie ma czasu na nowe role

  Na jakąś terapie chodzi pewnie do AA bo u tych celebrytów to norma, seks z kim się da, wóda, dziecko każde z innym, rozwody po pół roku, pokazywanie wszystkim gołego tyłka, opowiadania o najintymniejszych szczegółach życia - takie ludzie bez kręgosłupa moralnego za to z dużym mniemaniem o sobie - to opinia o całości celebryctwa.

 • Re: "M jak miłość": Tomek zamieni Małgosię na... Paulinę?

  radziecką i Kraj Rad. jakie wartości wnosi do naszego społeczeństwa MO i ORMO i ile towarzysze mogą nam ofiarować w swoim życiu. Obecnie karmi się nas rozwodami celebrytów a następnie przenosi na ekrany jako wartości pozytywne. Żyjąc w niby katolickim kraju promuje się rozwiązłość, zdrady małżeńskie, coraz częściej rozwody. Rozumiem, że od tego nie da się uciec w XXI Wieku, ale może należało by