• Informacje na temat:

  rubik anoreksja

Artykuły na temat: rubik anoreksja
 • Anja Rubik choruje na anoreksję?

  Anja Rubik (29 l.) przy wzroście 180 cm waży 52 kg. Jej agentka zaprzecza jednak, że modelka ma problemy z wagą.

 • Anja Rubik cierpi na anoreksję?! Tak sugeruje część internautów. „Chodzący kościotrup”

  Co rusz powracają pytania o rzekomą anoreksję Anji Rubik (32 l.). Wątpliwości wzbudza sama modelka, która czasami publikuje fotografie, które tylko utwierdzają niektórych w przekonaniu, że ma ona kłopoty z wagą i zdrowiem.

 • Anja Rubik w bikini bawi się z koleżankami na jachcie!

  Anja Rubik (33 l.) udała się na bajeczne wakacje ze swoimi koleżankami modelkami. Panie świetnie się bawią na jachcie u wybrzeży Francji. Paparazzi zdołali im zrobić nawet kilka zdjęć! Widać na nich naszą polską celebrytkę w samym bikini. Niedawno Anja była bardzo krytykowana za szczupłą sylwetkę i zarzucano jej, że jest na skraju anoreksji. Gdy patrzymy na te fotki, mamy wrażenie, że wcale tak...

 • Sesja Anji Rubik (30 l.) dla francuskiego "Vogue'a" wywołała burzę w internecie. Modelka i jej agentka są oburzone całą nagonką!

 • Anja Rubik znów szokuje! W jeden dzień potrafi schudnąć...

  Anja Rubik (30 l.) wciąż bardzo przeżywa krzywdzące plotki na temat jej rzekomej anoreksji!

 • Anja Rubik blokuje powstanie biografii! "Zerwała współpracę!"

  Pisanie książek o życiu celebrytów to w ostatnich latach dość powszechne zjawisko. Nic więc dziwnego, że do napisania takiej biografii przymierzała się także Anja Rubik. W jej przypadku faktycznie(...) nawet od dawna skrywane sekrety. Dokładnie tego samego oczekiwała od Rubik" - zdradza "Gwiazdom" znajomy pań. Domagalik ponoć najbardziej interesowały pikantne szczegóły związane z pracą w modelingu...

 • Dietetyk krytykuje Anję Rubik: To bardzo duża niedowaga!

  Anja Rubik (31 l.) zarzeka się, że w jej życiu głodówki nie mają miejsca. Innego zdania są dietetycy...

 • Rubik ma anoreksję?

  Rubik (39 l.) coraz częściej w rozmowach z dziennikarzami wraca do swojej dawnej otyłości. Jego lęk przed powrotem do dawnej wagi jest co najmniej niepokojący. Wspominał o nim w niedawnym wywiadzie(...) kojarzy - to m.in. dzięki niej przygruchał sobie młodziutką modelkę. Mamy jednak nadzieję, że nie doczekamy czasów, gdy Rubik będzie opowiadał o tym, jakie są najlepsze techniki zwracania posiłków.

 • Rubik broni chudych modelek

  Anja Rubik (24 l.) zabrała głos w sprawie anoreksji, choroby, na którą cierpi wiele młodych dziewczyn pracujących w zawodzie modelki. Jej zdaniem rachityczne sylwetki to nie efekt głodówek, a "życia w ciągłym ruchu, pracy po kilkanaście godzin na dobę".

 • Rubik: Usłyszałam, że jestem za gruba

  Świat mody jest bezlitosny. Naszej eksportowej modelce, Anji Rubik , która na niektórych zdjęciach wygląda ekstremalnie szczupło, zdarzyło się usłyszeć, że powinna schudnąć.

Wideo na temat: rubik anoreksja
 • Joanna Kurowska: Anja Rubik mi się bardzo podoba

  Polska. Joanna Kurowska, zapytana o zdjęcia "wychudzonej" Anji Rubik, stanęła w obronie modelki. Wypowiedziała się na temat ciągłej krytyki mediów, którym trudno jest dogodzić, jeśli chodzi o wygląd gwiazd. Aktorka także gorliwie zaprzeczała zarzutom, jakoby Anja sprzyjała rozwojowi problemu anoreksji wśród młodych fanek. (WideoPortal/x-news)

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

 • Vincent chce nad morze

  Po śmierci matki Vincent (Florian David Fitz) zostaje oddany przez swojego ojca do specjalistycznego ośrodka. Zajęty swoją karierą rodzic nie ma czasu i ochoty zajmować się synem z zespołem Tourette'a. Choroba ta uniemożliwia chłopakowi normalne życie, a dla ojca jest źródłem kłopotów, których chce się pozbyć zostawiając syna w klinice. Tam Vincent zaprzyjaźnia się z cierpiącą na anoreksję Marie (Karoline Herfurth) oraz Alexa (Johannes Allmayer), który choruje na nerwicę natręctw. Pozornie...