• Informacje na temat:

  rubik młoda

Artykuły na temat: rubik młoda
 • Anja Rubik zrobiła sobie badanie na HIV! "Pękła nam prezerwatywa podczas stosunku"

  Anja Rubik (35 l.) poddała się badaniu na obecność wirusa HIV.

 • "Mali giganci": Piotr Rubik szuka wokalistów w programie

  Piotr Rubik, trener "Małych gigantów" w programie TVN będzie szukał dzieciaków, które zaśpiewają... na jego płycie. "Jak program się skończy, to będę miał już obsadę" - mówi PAP Life kompozytor.

 • Anja Rubik (34 l.) nigdy nie miała większych oporów przed pokazywaniem swojego ciała. Jednak ostatnio zaczęło to przeszkadzać już nawet jej fanom.

 • Anja Rubik: Ludzie słuchają, co mówię

  Jej obecność w "Project Runway" nie tylko podnosi rangę show, ale też ma ogromne znaczenie dla uczestników. Dla nich właśnie zdecydowała się na 2. edycję.

 • Marta Kaczyńska ostro o kampanii społecznej Anji Rubik! Nie zostawiła na niej suchej nitki!

  Niedawno Anja Rubik (34 l.) rozpoczęła kampanię społeczną, mającą na celu pogłębienie wiedzy młodych Polaków na temat seksu. Ten pomysł wyraźnie nie spodobał się Marcie Kaczyńskiej (37 l.), która postanowiła napisać, co o tym wszystkim myśli.

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Piotr Rubik: Dziękuję Bogu za talent

  ...atmosferę świątyni i mszy. Chodziłem tam z wielką przyjemnością - opowiada Piotr. Pod wpływem charyzmy księdza-poety Piotr Rubik zdecydował się przyjąć sakrament Pierwszej Komunii. U Twardowskiego(...) przekazać wrażliwość, empatię, nauczyć, jak być dobrym - mówi ich tata. Dobro chce nieść również poprzez swoją muzykę. W listopadzie ukazał się najnowszy album Rubika "Pieśni szczęścia". - Jestem...

 • "Mali giganci": Julia Totoszko jest "Happy"

  Za nami pierwsze starcie drużyn w programie "Mali giganci". Znów wysokie noty zebrała 9-letnia Julia Totoszko, choć jednocześnie jurorzy dyskretnie ją skrytykowali.

 • Piotr Rubik żałuje

  Przypomnijmy: ślub Piotra i Agaty odbył się w atmosferze skandalu. Para młoda wkroczyła do kościoła osłaniana parasolami, uniemożliwiając pracę licznie przybyłym fotoreporterom(...) mówię o sobie: Agata Rubik". 22-letnia żona muzyka zapytana wprost, czy nie przeszkadza jej bycie wyłącznie tłem dla Piotra, odparła: "Nie czuję się w niczym ograniczona. Dobrze mi i nie pamiętam, żeby...

 • "Mali Giganci": Bitwa drużyn Mozila, Chincz i Lesz

  Od dzisiejszego odcinka "Małych Gigantów" w programie rywalizować ze sobą będą nie pojedynczy uczestnicy w parach, a drużyny. Co się wydarzy na scenie popularnego show, zobaczymy już w sobotę, 21 marca w TVN.

Wideo na temat: rubik młoda
 • Anja Rubik zrobiła sobie badanie na HIV! "Pękła prezerwatywa"

  Anja Rubik zrobiła sobie test na HIV, by uświadomić młodym ludziom, jak ważna jest samoświadomość i tego typu badania - wiele osób bowiem nie zdaje sobie sprawy, że jest nosicielami i zaraża(...) tygodnie, dopiero poszłam na badania" - tłumaczy Anja Rubik. Badanie zrobione zostało w poradni darmowo i anonimowo. (Dzien dobry TVN/x-news)

 • Rodzice martwią się o Rubik. Nie miała nawet czasu na wakacje!

  Anja Rubik (35 l.) zasłynęła ostatnio z tego, że zaczęła się angażować w sprawy społeczne. Wydała książkę, w której edukuje młodych ludzi na temat życia seksualnego. Ponadto oraz została Kobietą Roku 2018 według magazynu "Glamour". Czy rodzice są z niej dumni? Ewa i Andrzej Rubikowie opowiedzieli o wychowywaniu swojej córki i jej działalności. Okazuje się, że modelka jest bardzo zajętą osobą

 • Joanna Kurowska: Anja Rubik mi się bardzo podoba

  Polska. Joanna Kurowska, zapytana o zdjęcia "wychudzonej" Anji Rubik, stanęła w obronie modelki. Wypowiedziała się na temat ciągłej krytyki mediów, którym trudno jest dogodzić, jeśli chodzi o wygląd gwiazd. Aktorka także gorliwie zaprzeczała zarzutom, jakoby Anja sprzyjała rozwojowi problemu anoreksji wśród młodych fanek. (WideoPortal/x-news)