• Informacje na temat:

  rubik słowacja

Artykuły na temat: rubik słowacja
 • Słowacja: Pięć bisów Piotra Rubika

  Nieco zapomniany ostatnio w kraju kompozytor Piotr Rubik cieszy się dużym powodzeniem u naszych południowych sąsiadów - na Słowacji.

 • Piotr Rubik po cichu kończy karierę?

  Nie koncertuje, nie wydaje płyt, za to pisze bajki i inwestuje w przedszkole. Wydaje się, że muzyczna kariera Piotra Rubika - w latach 2005-2007 najpopularniejszego polskiego artysty - to już temat zamknięty.

 • Piotr Rubik: Miłość cierpliwa jest

  Tylko w INTERIA.PL możecie już zobaczyć najnowszy teledysk Piotr Rubika, promujący oratorium "Santo Subito - Cantobiografia JP II".

Wideo na temat: rubik słowacja
 • Spokój w duszy

  Tono wychodzi z więzienia, gdzie spędził pięć lat za kradzież złomu. Wraca do rodzinnej miejscowości o nazwie Čierny Hron i okazuje się, że wszystko się tu zmieniło. Żona ledwo go poznaje, jego pięcioletni syn traktuje go jak obcego, ponadto nikt nie chce zatrudnić złodzieja. Tono nie chce dłużej kraść, ma dość takiego życia. Tymczasem jego przyjaciel Štefan, wpływowy lokalny biznesmen, nie chce go znać. Koledzy z dzieciństwa - Mark, katolicki ksiądz i Peter, biznesmen odnoszący sukcesy -...

 • Cygan

  Najnowszy film słynnego Martina Sulíka to wnikliwy, poruszający dramat z elementami surrealistycznego humoru. Film słowackiego reżysera, który on sam uważa za swój najbardziej osobisty, zadebiutował na zeszłorocznym festiwalu filmowym w Karlowych Warach, skąd wyjechał ze Specjalną Nagrodą Jury i trzema innymi wyróżnieniami. "Cygan" był też oficjalnym kandydatem Słowacji w walce o Oscara. Zdjęcia do filmu realizowane były w autentycznym środowisku słowackich Romów na wschodzie kraju, na planie...