• Informacje na temat:

  rumby cichopek

Artykuły na temat: rumby cichopek
 • "M jak miłość": Małgorzata Pieńkowska wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”!

  Aż sześć z dotychczasowych edycji "Tańca z gwiazdami" wygrały gwiazdy serialu "M jak miłość" - po Kryształową Kulę sięgnęli już Katarzyna Cichopek, Rafał Mroczek, Magdalena Walach, Anna Mucha, Kacper(...) Zduńska-Rogowska z "Emki", pytana, jak ocenia swoje szanse w "Tańcu z gwiazdami". Małgorzata Pieńkowska nigdy dotąd nie uczyła się kroków walca, tanga, rumby czy samby. Świetnie za to tańczy... oberka, bo...

 • Herbuś i Mroczek wygranymi Eurowizji!

  ...miliony europejskich widzów połączeniem rumby i cha-chy z nowoczesnym jazzem. W ich podkładzie muzycznym znalazł się m.in. fragment piosenki? Michaela Jacksona. Edyta wystąpiła w stroju dwuczęściowym(...). A konkurencja naprawdę była mocna" - stwierdził Marcin Hakiel, który w ubiegłym roku zdobył czwarte miejsce na tanecznej Eurowizji wspólnie z Kasią Cichopek. Oficjalny ranking Tanecznej Eurowizji 2008: 1. Polska...

 • Cichopek bohaterką narodową

  "Zawsze chciałam zrobić coś poza granicami kraju i zrobić coś dla Polski, od dziecka miałam takie patriotyczne zapędy i chciałam być bohaterem narodowym" - mówi Kasia Cichopek. Młoda aktorka spełni swe marzenie już w najbliższą sobotę, 1 września.

 • Kasia Cichopek (24 l.) i Marcin Hakiel (25 l.) zajęli czwarte miejsce w Londynie podczas pierwszej tanecznej Eurowizji. Konkurs odbył się w sobotę, 1 września, późnym wieczorem.

 • Oj, działo się na planie "M jak miłość", działo! Młodzi aktorzy, czyli Kasia Cichopek, Marcin i Rafał Mroczkowie, Przemek Cypryański, Marieta Żukowska i Marcin Stec kręcili bowiem sceny taneczne. Można było wręcz pomyśleć, że to nie plan "M jak miłość" a... "Tańca z gwiazdami".

 • Foremniak zatańczy na Eurowizji?

  Plotkom na temat końca związku Rafała Maseraka i Małgorzaty Foremniak nie ma końca. Tymczasem para ma się dobrze, co więcej planuje wspólny występ na tanecznej Eurowizji.

 • Freestyle Herbuś i Mroczka

  Taneczny konkurs Eurowizji 2008 to pokłosie i kontynuacja Konkursu Piosenki Eurowizji. Jego druga edycja odbędzie się w Glasgow. Polskę reprezentować będzie para Edyta Herbuś i Marcin Mroczek

 • Edyta Herbuś w "Tańcu z gwiazdami"?

  Edyta Herbuś rozważa możliwość powrotu na parkiet "Tańca z gwiazdami". Podobno producenci 14. edycji show złożyli jej ofertę zatańczenia w parze w jednym z uczestników programu.