• Informacje na temat:

  rumby kasia

Artykuły na temat: rumby kasia
 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka teraz będzie... śpiewać!

  Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka-Rybińska z „Barw szczęścia”, nie miała dotąd okazji, by zaprezentować się swym fanom jako... piosenkarka. Wkrótce jednak do tego dojdzie, bo aktorka przyjęła propozycję występu w show „Twoja twarz brzmi znajomo”!

 • Kasia Cichopek (24 l.) i Marcin Hakiel (25 l.) zajęli czwarte miejsce w Londynie podczas pierwszej tanecznej Eurowizji. Konkurs odbył się w sobotę, 1 września, późnym wieczorem.

 • Miarczyński pożegnał się z "Tańcem..."

  Na pierwszy ogień poszła Ola Szwed i Robert Rowiński. Młodziutka aktorka wystąpiła w seksownej kreacji i czerwonej pomadce na ustach. Taki image idealnie pasował do ognistej rumby zatańczonej w rytm(...) spał pół tygodnia ze stresu. Dało się to zauważyć przy okazji odtańczenia rumby. Były policjant nie wykonał niestety swego zadania należycie. Dostrzegł to zwłaszcza Piotr Galiński, który stwierdził...

 • Cichopek bohaterką narodową

  "Zawsze chciałam zrobić coś poza granicami kraju i zrobić coś dla Polski, od dziecka miałam takie patriotyczne zapędy i chciałam być bohaterem narodowym" - mówi Kasia Cichopek. Młoda aktorka spełni swe marzenie już w najbliższą sobotę, 1 września.

 • Zielińska boi się Józefowicza

  ...zadaniami aktorskimi radziła sobie znakomicie, nauka choreografii do trudnej rumby, którą zatańczy jako pierwszą, niespodziewanie przysporzyła jej wiele trudności. Za kulisami show aktorka roniła łzy(...) całe zamieszanie z rolą w Buffo. - Kasia trochę obawia się jego ocen - zdradza informator. A może "kłopotliwy" juror okaże się pomocny? Zmobilizuje aktorkę i zmusi ją do bardziej wytężonej pracy...

 • Oj, działo się na planie "M jak miłość", działo! Młodzi aktorzy, czyli Kasia Cichopek, Marcin i Rafał Mroczkowie, Przemek Cypryański, Marieta Żukowska i Marcin Stec kręcili bowiem sceny taneczne. Można było wręcz pomyśleć, że to nie plan "M jak miłość" a... "Tańca z gwiazdami".

 • Herbuś i Mroczek wygranymi Eurowizji!

  ...miliony europejskich widzów połączeniem rumby i cha-chy z nowoczesnym jazzem. W ich podkładzie muzycznym znalazł się m.in. fragment piosenki? Michaela Jacksona. Edyta wystąpiła w stroju dwuczęściowym...

 • Foremniak zatańczy na Eurowizji?

  Plotkom na temat końca związku Rafała Maseraka i Małgorzaty Foremniak nie ma końca. Tymczasem para ma się dobrze, co więcej planuje wspólny występ na tanecznej Eurowizji.

 • Piotr Szwedes odpadł z "Tańca..."

  Julii Kamińskiej i Rafała Maseraka. Duet zaprezentował rumbę do piosenki "I Have A Dream". Jurorzy stwierdzili zgodnie, że zatańczenie rumby z taką kontuzją w tak znakomitym stylu jest czymś...

 • Rozpoczyna się taneczna walka!

  W dziewiątej serii "Tańca z gwiazdami" miało być mniej par. Po pierwszym odcinku okazało się, że będzie jeszcze mniej. W niedzielę, 15 marca zobaczymy 11 gwiazd, które zaprezentują się w rumbie i quickstepie.