• Informacje na temat:

  rupert everett

Artykuły na temat: rupert everett
 • Zaapelował do gejów

  Brytyjski aktor Rupert Everett zaapelował do swoich kolegów po fachu, którzy ukrywają odmienną orientację seksualną, aby nie ujawniali jej, gdyż może oznaczać to koniec ich kariery.

 • Rupert Everett: Odwołać olimpiadę!

  Brytyjski aktor Rupert Everett stwierdził, że jeśli byłoby to w jego mocy, odwołałby planowane na 2012 rok Igrzyska Olimpijskie w Londynie - donosi BBC.

 • "Imię róży": Zapowiedź włoskiego serialu. Piotr Adamczyk w obsadzie

  W obsadzie znaleźli się tacy aktorzy jak John Turturro, Rupert Everett, Sebastian Koch, Damien Hardung, Michael Emerson, Fabrizio Bentivoglio, Greta Scarano, Stefano Fresi, Alessio Boni. Na ekranie pojawi się także Piotr Adamczyk. Serial wyprodukowany przez włoską telewizję RAI będzie się składać z ośmiu odcinków. Premiera została zaplanowana na 4 marca 2019 roku. Jak na razie nie wiemy, czy...

 • Rupert Everett w serialu

  Rupert Everett ("Sen nocy letniej", "Układ prawie idealny" ) rozważa możliwość podboju małego ekranu. Brytyjski aktor finalizuje rozmowy na temat swego udziału w 13-odcinkowym komediowym serial u, nad realizacją którego pracuje obecnie producent Marc Platt.

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  ...wcieliła się w Helenę w kinowej wersji "Snu nocy letniej" Williama Szekspira, wyreżyserowanej przez Michaela Hoffmana z udziałem takich gwiazd, jak Michelle Pfeiffer, Kevin Kline i Rupert Everett...

 • Rupert Everett po francusku

  Rupert Everett ( "Sen nocy letniej" , "Układ prawie idealny" ) wystąpi we francuskim filmie "Jet Set 2", kontynuacji wielkiego przeboju kasowego z 2000 roku. Film "Jet Set" był opowieścią o pewnym aktorze komediowym, który usiłuje wejść do wyższych sfer. W nowym projekcie Everett przejmie dużą rolę odgrywaną wcześniej przez Lamberta Wilsona ( "Matrix Reaktywacja" ).

 • Rupert Everett jako "ten trzeci"

  Rupert Everett ( "Sen nocy letniej" , "Idealny mąż" ) wystąpi w filmie "A Way Through the Woods", który wkrótce zrealizuje Julian Fellowes, zdobywca Oscara za scenariusz "Gosford Park" . Będzie to adaptacja powieści pod tym samym tytułem, którą napisał Nigel Balchin. Everett dołączy na planie do Toma Wilkinsona ( "Za drzwiami sypialni" ) i Emily Watson ( "Czerwony smok" ), którzy zagrają parę

 • Rupert Everett zagra Oscara Wilde'a

  Colin Firth, laureat Oscara za film "Jak zostać królem" zagra przyjaciela i powiernika Oscara Wildea w filmie biograficznym o irlandzkim pisarzu "The Happy Prince". Obraz będzie reżyserskim debiutem Ruperta Everetta, który wystąpi w nim także w roli głównej.

 • Everett we włoskiej komedii

  Rupert Everett ("Sen nocy letniej", "Układ prawie idealny" ) prowadzi bardzo zaawansowane negocjacje na temat swego udziału w komedii "South Kensington", która ma opowiadać o kłopotach pewnego brytyjskiego szlachcica.

 • Kolejna rola Ruperta Everetta

  Rupert Everett ("Sen nocy letniej, "Układ prawie idealny" ) podpisał kontrakt na udział w filmie "Great Hitch". Zdjęcia rozpoczną się we wrześniu w Toronto. Budżet obrazu szacowany jest na 8 milionów dolarów.

Zdjęcia na temat: rupert everett
Dyskusje na temat: rupert everett
 • Re: "Szogun": Sekret, który złamał karierę Richarda Chamberlaina

  No i co z tego, że jest homoseksualistą? Dla mnie liczy się to, że jest dobrym aktorem. Szkoda, że w środowisku filmowym deklaracja, że jest się homoseksualistą (co dziwne, bardziej dotyczy to panów niż pań) jest niemal równa z końcem kariery. Filmowej, bo w teatrze jakoś tego nie widać. Dowód? Rupert Everett. Świetny aktor, ale grywa głownie role epizodyczne. A szkoda, bo choćby w Mężu idealnym