• Informacje na temat:

  rupert everett aktor

Artykuły na temat: rupert everett aktor
 • Zaapelował do gejów

  Brytyjski aktor Rupert Everett zaapelował do swoich kolegów po fachu, którzy ukrywają odmienną orientację seksualną, aby nie ujawniali jej, gdyż może oznaczać to koniec ich kariery.

 • Rupert Everett: Odwołać olimpiadę!

  Brytyjski aktor Rupert Everett stwierdził, że jeśli byłoby to w jego mocy, odwołałby planowane na 2012 rok Igrzyska Olimpijskie w Londynie - donosi BBC.

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  ...wcieliła się w Helenę w kinowej wersji "Snu nocy letniej" Williama Szekspira, wyreżyserowanej przez Michaela Hoffmana z udziałem takich gwiazd, jak Michelle Pfeiffer, Kevin Kline i Rupert Everett(...)Calista Flockhart, czyli Ally McBeal Zaczynała jako aktorka teatralna. Swoje pierwsze kroki stawiała na scenie Broadwayu występując w sztukach "Szklana menażeria", "Trzy siostry" czy "The Loop...

 • Rupert Everett w serialu

  Rupert Everett ("Sen nocy letniej", "Układ prawie idealny" ) rozważa możliwość podboju małego ekranu. Brytyjski aktor finalizuje rozmowy na temat swego udziału w 13-odcinkowym komediowym serial u, nad realizacją którego pracuje obecnie producent Marc Platt.

 • Rupert Everett zagra Oscara Wilde'a

  Colin Firth, laureat Oscara za film "Jak zostać królem" zagra przyjaciela i powiernika Oscara Wildea w filmie biograficznym o irlandzkim pisarzu "The Happy Prince". Obraz będzie reżyserskim debiutem Ruperta Everetta, który wystąpi w nim także w roli głównej.

 • Everett we włoskiej komedii

  Rupert Everett ("Sen nocy letniej", "Układ prawie idealny" ) prowadzi bardzo zaawansowane negocjacje na temat swego udziału w komedii "South Kensington", która ma opowiadać o kłopotach pewnego brytyjskiego szlachcica.

 • Wielu marzy o pocałunku z Madonną. Okazuje się jednak, że wokalistka jest bardzo wymagająca i bezlitośnie wytyka każde techniczne niedociągnięcie. Doświadczył tego niedawno aktor Rupert Everett, prywatnie przyjaciel amerykańskiej wokalistki, który wystąpił w jej ostatnim filmie "The Next Best Thing".

 • Obiekt westchnień... obojga płci

  Cameron Diaz i Gwyneth Paltrow uważają go za najprzystojniejszego faceta na świecie. Madonna i Julia Roberts - za idealnego kandydata na męża. Rupert Everett, choć jest wysoko cenionym aktorem, pisarzem i piosenkarzem, ustawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko. - Nie bywam z siebie przesadnie zadowolony - mówi.

 • "Coming out" zniszczył mu karierę

  Brytyjski aktor Rupert Everett ("Mój chłopak się żeni ") wyznał, że ujawnienie homoseksualnej orientacji seksualnej zrujnowało jego karierę w Hollywood.

 • Bank spermy dla filmowych gwiazd?

  Brytyjski aktor Rupert Everett (47 l.) rozważa porzucenie swojej filmowej kariery na rzecz otwarcia banku spermy... filmowych gwiazd. Aktor widzi w swoim pomyśle sposób na zarabianie niewyobrażalnych pieniędzy.

Wideo na temat: rupert everett aktor
 • Histeria - Romantyczna historia wibratora

  W XIX wieku, okresie wynalazków, pewien mężczyzna wszczął poszukiwania medycznego sposobu leczenia neurotycznych kobiet i przypadkiem "zelektryzował" nasze życie erotyczne na zawsze. Histeria to lekka, romantyczna komedia oparta na zaskakującej historii doktora Mortimer Granville, który wymyślił pierwszy na świecie elektro-mechaniczny wibrator. Akcja filmu rozgrywa się w 1880 roku, w szczytowym okresie wiktoriańskiej pruderii i u zarania wieku elektryczności. W Londynie, młody lekarz...

 • Randka z królową

  "Randka z królową" to nieopowiedziana dotąd historia pierwszej miłości Elżbiety II. Historia, która wreszcie ujrzała światło dziennie jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W pewną majową noc dwie księżniczki będą bawić się na największej imprezie w historii Londynu i zrobią wszystko, czego zabrania dworska etykieta. Elżbieta zakocha się po raz pierwszy, a Małgorzata, jak zauważył The Hollywood Reporter "zapisze się w historii jako Lindsay Lohan rodziny królewskiej". Elżbieta i jej...

 • Geneza Planety Małp

  Will Rodman (James Franco) to naukowiec pracujący w firmie farmaceutycznej Gen-Sys, w której pracuje się nad stworzeniem leku regenerującego tkankę mózgową. Celem naukowca jest wynalezienie leku na chorobę Alzheimera, na którą cierpi jego ojciec, Charles (John Lithgow). Skupiony wyłącznie na pracy, ma problemy z kontaktami z innymi ludźmi, ale choroba ojca zbliża ich do siebie. Badanie leku ALZ-112 na ludziach ujawnia skutek uboczny w postaci wzrostu agresji, więc Will musi zamknąć swój...

Dyskusje na temat: rupert everett aktor
 • Re: "Szogun": Sekret, który złamał karierę Richarda Chamberlaina

  No i co z tego, że jest homoseksualistą? Dla mnie liczy się to, że jest dobrym aktorem. Szkoda, że w środowisku filmowym deklaracja, że jest się homoseksualistą (co dziwne, bardziej dotyczy to panów niż pań) jest niemal równa z końcem kariery. Filmowej, bo w teatrze jakoś tego nie widać. Dowód? Rupert Everett. Świetny aktor, ale grywa głownie role epizodyczne. A szkoda, bo choćby w Mężu idealnym