• Informacje na temat:

  rupert everett aktor

Artykuły na temat: rupert everett aktor
 • Zaapelował do gejów

  Brytyjski aktor Rupert Everett zaapelował do swoich kolegów po fachu, którzy ukrywają odmienną orientację seksualną, aby nie ujawniali jej, gdyż może oznaczać to koniec ich kariery.

 • Rupert Everett: Odwołać olimpiadę!

  Brytyjski aktor Rupert Everett stwierdził, że jeśli byłoby to w jego mocy, odwołałby planowane na 2012 rok Igrzyska Olimpijskie w Londynie - donosi BBC.

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  ...wcieliła się w Helenę w kinowej wersji "Snu nocy letniej" Williama Szekspira, wyreżyserowanej przez Michaela Hoffmana z udziałem takich gwiazd, jak Michelle Pfeiffer, Kevin Kline i Rupert Everett(...)Calista Flockhart, czyli Ally McBeal Zaczynała jako aktorka teatralna. Swoje pierwsze kroki stawiała na scenie Broadwayu występując w sztukach "Szklana menażeria", "Trzy siostry" czy "The Loop...

 • Rupert Everett w serialu

  Rupert Everett ("Sen nocy letniej", "Układ prawie idealny" ) rozważa możliwość podboju małego ekranu. Brytyjski aktor finalizuje rozmowy na temat swego udziału w 13-odcinkowym komediowym serial u, nad realizacją którego pracuje obecnie producent Marc Platt.

 • Rupert Everett zagra Oscara Wilde'a

  Colin Firth, laureat Oscara za film "Jak zostać królem" zagra przyjaciela i powiernika Oscara Wildea w filmie biograficznym o irlandzkim pisarzu "The Happy Prince". Obraz będzie reżyserskim debiutem Ruperta Everetta, który wystąpi w nim także w roli głównej.

 • Everett we włoskiej komedii

  Rupert Everett ("Sen nocy letniej", "Układ prawie idealny" ) prowadzi bardzo zaawansowane negocjacje na temat swego udziału w komedii "South Kensington", która ma opowiadać o kłopotach pewnego brytyjskiego szlachcica.

 • Wielu marzy o pocałunku z Madonną. Okazuje się jednak, że wokalistka jest bardzo wymagająca i bezlitośnie wytyka każde techniczne niedociągnięcie. Doświadczył tego niedawno aktor Rupert Everett, prywatnie przyjaciel amerykańskiej wokalistki, który wystąpił w jej ostatnim filmie "The Next Best Thing".

 • Obiekt westchnień... obojga płci

  Cameron Diaz i Gwyneth Paltrow uważają go za najprzystojniejszego faceta na świecie. Madonna i Julia Roberts - za idealnego kandydata na męża. Rupert Everett, choć jest wysoko cenionym aktorem, pisarzem i piosenkarzem, ustawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko. - Nie bywam z siebie przesadnie zadowolony - mówi.

 • "Coming out" zniszczył mu karierę

  Brytyjski aktor Rupert Everett ("Mój chłopak się żeni ") wyznał, że ujawnienie homoseksualnej orientacji seksualnej zrujnowało jego karierę w Hollywood.

 • Bank spermy dla filmowych gwiazd?

  Brytyjski aktor Rupert Everett (47 l.) rozważa porzucenie swojej filmowej kariery na rzecz otwarcia banku spermy... filmowych gwiazd. Aktor widzi w swoim pomyśle sposób na zarabianie niewyobrażalnych pieniędzy.

Dyskusje na temat: rupert everett aktor
 • Re: "Szogun": Sekret, który złamał karierę Richarda Chamberlaina

  No i co z tego, że jest homoseksualistą? Dla mnie liczy się to, że jest dobrym aktorem. Szkoda, że w środowisku filmowym deklaracja, że jest się homoseksualistą (co dziwne, bardziej dotyczy to panów niż pań) jest niemal równa z końcem kariery. Filmowej, bo w teatrze jakoś tego nie widać. Dowód? Rupert Everett. Świetny aktor, ale grywa głownie role epizodyczne. A szkoda, bo choćby w Mężu idealnym