• Informacje na temat:

  rupert magazynowi

Artykuły na temat: rupert magazynowi
 • Aktorka po rozpadzie związku z Robertem Pattinsonem, którego zdradziła z reżyserem Rupertem Sandersem, długo była sama. Podczas gdy tabloidy spekulowały na temat jej kolejnych romansów z nowymi mężczyznami, ona zaczęła umawiać się z kobietami! Początkowo były to tylko spekulacje medialne, później Kristen Stewart otwarcie przyznała, że jest w związku z kobietą. Teraz nie ma już najmniejszego...

 • Mąż ją zdradził... Pokazała mu, co traci

  Aktorka i modelka Libery Ross przypomniała swojemu mężowi, co stracił, rozbierając się w sesji dla magazynu "Love". Przypomnijmy, że 34-letnia gwiazda postanowiła rozwieść się z reżyserem Rupertem Sandersem po tym, gdy na jaw wyszedł jej romans z Kristen Stewart.

 • Jerry Hall: W latach 80. wzdychały do niej setki mężczyzn. Tak wygląda dziś!

  ...później został on jednak anulowany. W 2016 roku Jerry Hall wyszła za potentata medialnego Ruperta Murdocha (87 l.). Paparazzi zrobili im ostatnio kilka zdjęć na wakacjach na Barbadosie. Mimo 62 lat...

 • "Coming out" zniszczył mu karierę

  Brytyjski aktor Rupert Everett ("Mój chłopak się żeni ") wyznał, że ujawnienie homoseksualnej orientacji seksualnej zrujnowało jego karierę w Hollywood.

 • Kristen Stewart rozbije związek Roberta Pattinsona?!

  Aktorzy rozstali się trzy lata temu. Wcześniej mieli za sobą poważny kryzys spowodowany zdradą. Przypomnijmy, że Kristen Stewart romansowała z reżyserem Rupertem Sandersem, do czego otwarcie się przyznała. Koniec końców oboje zdecydowali, że lepiej będzie, jeśli pójdą własnymi ścieżkami. Robert Pattinson od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochany w brytyjskiej piosenkarce FKA Twigs. Para...

 • Pattinson wybaczy?

  Robert Pattinson potrzebuje czasu, by wybaczyć Kristen Stewart zdradę z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i Łowca" Rupertem Sandersem.

 • "Sherlock i upiorna panna młoda", czyli Sherlock jak "Dr Who"

  ..."Sherlocka". Benedict Cumberbatch jest w świetnej formie, a Martin Freeman, Rupert Graves, Una Stubbs, Louise Brealey i Amanda Abbington dzielnie dotrzymują mu kroku. Choć niektóre wątki mogły być...

 • Najbardziej kasowe pary filmowe

  Magazyn "Forbes" i serwis "Box Office Mojo" stworzyły listę najlepiej zarabiających par filmowych ostatniego dziesięciolecia. Na jej szczycie znaleźli się bohaterowie "Harry'ego Pottera", Hermiona i Ron, czyli Emma Watson i Rupert Grint.

 • Znany gej: Nikt nie zobaczy mojego dziecka

  ...". Przypomnijmy, że Ford przez jeden z portali wybrany został najpopularniejszym gejem na świecie, zostawiając w tyle m.in. Eltona Johna, George'a Michaela, Marca Jacobsa czy aktora Ruperta Everetta.

 • Keira Knightley ma "Przyjaciela"

  Nominowana do Oscara za rolę w "Dumie i uprzedzeniu" Keira Knigtley (20 l., "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" ) spotyka się z partnerem z planu ekranizacji powieści Jane Austen - Rupertem Friendem. Para spędza obecnie wolny od zdjęć czas na wyspach Bahama.