• Informacje na temat:

  rusin buty

Artykuły na temat: rusin buty
 • Kinga Rusin szczęśliwa: Dziękuję w imieniu moich butów i samochodu!

  Kinga Rusin na swoim Facebooku ponownie pokazuje twarz zaangażowanego w sprawy stolicy społecznika...

 • Rusin wydała 4,5 tys. w godzinę

  Zielona sukienka, buty włoskiej firmy - Kinga Rusin ma się dla kogo stroić. W dwóch warszawskich butikach w niecałą godzinę prezenterka wydała prawie 5 tys. złotych!

 • Agata Duda "nie może liczyć na specjalne traktowanie"

  ...zaglądają tu Justyna Steczkowska i Kinga Rusin. Ale Agata Duda i w tym salonie nie może liczyć na specjalne traktowanie. - Tak jak każda inna klientka musi czasem poczekać przy kawie na swoją kolej(...) polskie buty i torebki, a gdy rusza w góry, wybiera odzież sportową polskiego pochodzenia. *** Zobacz więcej materiałów o celebrytach:

 • Największe polskie bezguścia 2008

  ..., i wyłonił najgorzej ubranych Polaków minionego roku. Zasłużenie oberwało się Kindze Rusin: jej idiotyczne kreacje z "You Can Dance" zwracały uwagę chyba wszystkich wielbicieli TVN-owskiego programu. "Aerobik lat 80., hollywoodzki glamour, dziewczyna z sąsiedztwa - to style nieobce Kindze Rusin. Eklektycznej prezenterce udała się jednak rzecz niezwykła: w każdym z nich prezentuje się źle...

 • Karolina Ferenstein-Kraśko chce założyć Fundację "Magiczna Gwiazdka"

  Karolina Ferenstein-Kraśko, żona popularnego dziennikarza i prezentera "Wiadomości", planuje założyć Fundację "Magiczna gwiazdka" w ciągu najbliższych miesięcy. Pod tym samym hasłem właścicielka stadniny koni od trzech lat organizuje przedświąteczną akcję pomocy dzieciom.

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Rusin: Nie koleguję się z Muchą!

  "You Can Dance - Po prostu tańcz" bez Kingi Rusin? To wydaje się niemożliwe! Od samego początku programu dziennikarka jest jego nieodłącznym składnikiem.

 • Oświadczyny w "You Can Dance"

  Nadzwyczajne wydarzenia na scenie Filharmonii Bałtyckiej zaskoczyły wszystkich. I mowa tu nie tylko o występach tanecznych... Dziś kolejny odcinek "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

Wideo na temat: rusin buty
 • Obcy na poddaszu

  Adresowany do widowni rodzinnej film fantastyczno-naukowy w polskiej wersji językowej. Niesamowite przygody grupy dzieci, które muszą bronić swego domu przed inwazją przybyszy z kosmosu. W roli głównej gwiazda "High School Musical" Ashley Tisdale. Reżyseria: John Schultz ("Magiczne buty", "Bardzo długa podróż poślubna", "Do szaleństwa").