• Informacje na temat:

  rusin i wellman

Artykuły na temat: rusin i wellman
 • Kinga Rusin znika z "Dzień dobry TVN". Zastąpi ją młodsza!

  Kinga Rusin (45 l.) w związku z nowym programem nagrywanym w Argentynie potrzebuje zastępstwa w śniadaniówce TVN. Stacja postanowiła więc powierzyć jej kompetencje młodszej koleżance.

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

 • Wojna Rusin z Wellman

  Prezenterki Kinga Rusin (39 l.) i Dorota Wellman (49 l.) nie darzą się sympatią. Okazuje się, że panie od dawna toczą między sobą cichą wojnę.

 • Rusin wciąż walczy z Wellman

  Cicha wojna między prezenterkami TVN-u, Kingą Rusin i Dorotą Wellman wciąż trwa. I nic nie wskazuje na to, by miało nastąpić między paniami ocieplenie stosunków.

 • Rusin nie wybaczyła Wellman?

  ...pobiegła jej pogratulować. Ale wbrew pozorom do pojednania nie doszło... Panie były na stopie wojennej, odkąd Wellman w dosadny sposób wyraziła się o publikacji Kingi, mówiąc, że nie lubi "pieprz... o niczym". Rusin była oburzona. "Możemy książkę krytykować, gdy mamy lekturę za sobą. Jeżeli nie mamy, to mówienie w ten sposób jest nie fair, uwłacza mi" - odparowała. Ale jej najlepszym argumentem...

 • Rusin i Wellman się nie znoszą!

  Choć Kinga Rusin i Dorota Wellman pracują dla jednej stacji telewizyjnej, nie utrzymują ze sobą kontaktów. Co więcej, publiczna krytyka książki ("Co z tym życiem?") autorstwa tej pierwszej, nie przysporzyła sympatyków tej drugiej.

 • Wojna Rusin i Wellman trwa

  Choć Kinga Rusin (39 l.) i Dorota Wellman (49 l.) pracują dla jednej stacji telewizyjnej, nie utrzymują ze sobą kontaktu. Co więcej, publiczna krytyka książki "Co z tym życiem?" nie przysporzyła Dorocie sympatyków...

 • Wellman i Prokop w TVN

  Prezenterzy Dorota Wellman i Marcin Prokop przechodzą z TVP do TVN.

 • Rusin i Wellman: Ciąg dalszy konfliktu

  Cicha wojna między prezenterkami Kingą Rusin (39 l.) i Dorotą Wellman (49 l.) trwa. Niestety, nic nie wskazuje na to, by miało nastąpić ocieplenie stosunków.

 • Chcielibyście tyle zarabiać?

  Jakie gaże inkasują najpopularniejsze telewizyjne gwiazdy? Jeden z dzienników postanowił dokonać odpowiednich wyliczeń. Na szczycie zarobkowego rankingu znaleźli się: Marcin Prokop, Dorota Wellman, Kinga Rusin, Kuba Wojewódzki i Krzysztof Ibisz.

Dyskusje na temat: rusin i wellman
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  No zrodlo Tvn, tam sami znawcy, Wellman, Rusin i wszyscy za aborcja czyli światowi. ....

 • Re: ​"M jak miłość": Kuba Józefowicz - o nim będzie głośno!

  A co ma wyglądać jak twój zryty Prokop Wellman Kinga Rusin Kraśko to dopiero gnioty popaprancu prostaku.

 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  Panie Miszczak jak tyam bibraderhahaha czy go ktos oglada jak agent dwie prowadzące fatalne ,jedna gada przez nos druga rzy jak kon....zacznij zmieniac dziennikarzy ta maloek rusin wellman do zwollnienia no ale chyba was utrzymuja bogote sa. no nie......

 • Re: Rok 2020 w polskich serialach

  Mam wrażenie ze w TVN ciagle te same twarze. I te twarze od lat starzeją sie i nikt nowy nie dochodzi. W kółko stuhr wellman wojewódzki gesler Rusin i ciagle ci sami aktorzy. Dziwnie sie ogląda seriale o różnych fabułach z tymi samymi facjtami :p

 • Re: TVN chwali się wynikami

  A komu służą te seriale tzn szkoła szpital i inne to jest dopiero dno jak się komuś podoba niech ogląda ale to nie takie Polskie a polityka na pierwszym miejscu no i ci prowadzący porażka Prokop Wellman Kinga Rusin Kraśko to dno .

 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  TVP Historia lub Kultura . Świetnie sie ogląda, bez reklam i wykrzywionych twarzyczek prowadzących takich jak Pani Rusin, "twardzieli z zarostem" jak Kraśko ,"darmowego" Kuźniara czy Sołtysika z jedną jedynką na górze , lub Pani Wellman ...dramatycznie słabi są. Nie do zniesienia. Konkurs na najpopularniejszą książkę w Empiku wygrał podobno Wojewódzki, kiedy w sondażach sprzedażowych królował