• Informacje na temat:

  rusin tvn

Artykuły na temat: rusin tvn
 • Kinga Rusin straci pracę w TVN? Ten ruch stacji mówi sam za siebie!

  Kinga Rusin (48 l.) chyba nie przypuszczała, że jej oscarowa relacja wywoła skandal na światową skalę i przy okazji zagrozi jej pozycji w TVN. Spekulacje na temat zwolnienia dziennikarki podsyciła ostatnia wypowiedź dyrektora programowego stacji, który stwierdził, że z Rusin ciężko się współpracuje. Co więcej, Edward Miszczak zdecydował o powołaniu nowej pary prowadzącej "Dzień Dobry TVN”. Czy to...

 • Kinga Rusin: O ten wywiad zabiegałam 5 lat

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z legendarną amerykańską bizneswoman Marthą Stewart. O możliwość tego spotkania zabiegała kilka lat. Gwiazda TVN jest dopiero drugą dziennikarką telewizyjną, która rozmawiała z Marthą Stewart po opuszczeniu przez nią więzienia.

 • Kinga Rusin komentuje słowa Agnieszki Fitkau-Perepeczko w "Dzień dobry TVN"

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko (77 l.), goszcząc w "Dzień dobry TVN", przekonywała, że sytuacja w Australii nie jest tak dramatyczna, jak przedstawiają to media. W studiu doszło do ostrej wymiany zdań między aktorką a prowadzącymi. Sprawę postanowiła skomentować Kinga Rusin (48 l.).

 • "You Can Dance": Kinga Rusin jest od... męskiego seksu!

  Trwa nowa edycja popularnego programu "You Can Dance". Co wydarzy się w kolejnym odcinku show? Oto, co zobaczymy już w poniedziałek, 30 marca, wieczorem w TVN.

 • Kinga Rusin i Piotr Kraśko "hulali" w "Dzień dobry TVN". Widzowie nie wierzyli w to, co widzą

  Kinga Rusin i Piotr Kraśko dali prawdziwy show w "Dzień dobry TVN"!

 • Kinga Rusin: Przez 6 dni w ogóle nie spałam

  W czasie sześciodniowego pobytu w Nowym Jorku Kinga Rusin niewiele spała. Starała się bowiem zrobić jak najwięcej ciekawych reportaży do "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka jest jednak dumna z przywiezionych materiałów oraz szczęśliwa, że mogła odwiedzić Amerykę. - Nowy Jork jest dla mnie natchnieniem. Jeżeli mogę jechać, to rzucam wszystko i jadę - mówi gwiazda. Zdradziła także, że wywiad z Marthą

 • Dlaczego Kinga Rusin nie pojawiła się na ramówce TVN? W kuluarach aż huczało od plotek!

  Kinga Rusin (48 l.) okazała się wielką nieobecną podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN. Nie było tajemnicą, że zebrani tam dziennikarze, czekali głównie na nią. Co się stało, że się nie pojawiła?

 • Kinga Rusin o "You Can Dance": Lobbowałam za zmianą dnia

  Kinga Rusin ponownie zasiadła w jury i ocenia tancerzy, którzy przyszli do "You Can Dance", by walczyć o swoje marzenia. Opowiedziała nam, o co prosili ją młodzi tancerze oraz dlaczego jej zawdzięczamy... emisję w poniedziałki.

 • Kinga Rusin boi się zwolnienia przez TVN? Zaskakujące słowa!

  Po głośnym zwolnieniu Moniki Zamachowskiej (47 l.) z "Pytania na śniadanie” oraz kilku innych gwiazd z produkcji TVP, zaczęto zastanawiać się, czy przypadkiem inne stacje również nie zamierzają dokonać przesiewu pracowników. Głos w tej sprawie zabrała Kinga Rusin (48 l.). Zobaczcie, co powiedziała!

 • "You Can Dance - Po prostu tańcz!": Ruszają castingi

  Wiosną na antenę TVN powraca program "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Jury w składzie: Kinga Rusin, Michał Piróg i Agustin Egurrola już w styczniu czeka na pierwszych śmiałków. Castingi odbędą się w pięciu miastach - Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie.

Zdjęcia na temat: rusin tvn
 • Kinga Rusin
Wideo na temat: rusin tvn
Dyskusje na temat: rusin tvn