• Informacje na temat:

  rusin tzg

Artykuły na temat: rusin tzg
 • Marczuk walczy z bólem w "TzG"

  To miał być jej wielki powrót do show-biznesu. Niestety, jak podaje magazyn "Party", była żona Czarka Pazury doznała kontuzji - stłuczenie biodra i żeber przerodziło się w zapalenie chrząstek żebrowych. Na ratunek pospieszyła jej Kinga Rusin, polecając specjalistę łączącego medycynę tradycyjną i niekonwencjonalną. "Ta terapia czyni cuda" - mówi Weronika. Jeśli odpadnie z "Tańca...

 • Stefano Terrazzino wraca do "Tańca z gwiazdami"! Z kim zatańczy?

  ...sam tancerz. We wpisie na Instagramie obok nagrania sprzed lat wyznał: "Pierwsza moja rumba w Tzg z @kingarusin !! ( Kinga Pamientasz ?) Tak się zaczęła ta przygoda dawno temu Teraz czas znów wracać(...) bardzo daleko.  Stefano aż czterokrotnie triumfował. Kryształową Kulę zdobywał z Kingą Rusin, Agatą Kuleszą, Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz. A przygodę z "Tańcem z gwiazdami" rozpoczynał w 2006 roku...

 • Terrazzino o swoich partnerkach

  ...są osoby mocno stąpające po ziemi oraz kobiety jakby "fruwające". Do tych pierwszych zalicza się Kinga Rusin. Do drugich na przykład Kasia Pakosińska. SHOW: Potrafisz wyczuć osobowość kobiety, którą(...) tak: Justyna Steczkowska była dla mnie inspiracją. Nawet jeżeli robiła coś nie tak, jak chciałem, to była wyrazista. SHOW: A stąpająca mocno po ziemi Kinga Rusin była najtrudniejsza? Kinga też lubi...

 • "TzG": Kto z kim zatańczy?

  To, że Katarzyna Zielińska trenuje do "Tańca z gwiazdami" pod okiem Rafała Maseraka, wiadomo już od kilkunastu dni. Z jakimi tancerzami wystąpią natomiast pozostali uczestnicy show?

 • Krupa poprowadzi "Taniec z gwiazdami"?

  Jesienią ruszy 13. edycja "Tańca z gwiazdami". A producenci tego show już głowią się, co wymyślić, żeby przyciągnąć widzów.

 • Stefano Terrazzino: Uczę ją ukradkiem

  - Naszym celem jest tańczyć jak najlepiej i jak najdłużej pozostać w programie - zapowiada Stefano Terrazzino, który w show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest partnerem Anety Zając, aktorki znanej z serialu "Pierwsza miłość".

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

Dyskusje na temat: rusin tzg
 • Re: Aneta Zając bez tajemnic

  Ale jej życiorys już każde dziecko zna na pamięć!!Po co w kółko wałkujecie ten temat??Gra w polsatowskim serialiku więc na pewno wygra TzG,bo kasa wróci z powrotem do tej stacji!!Podobnie było z TVN-em ..wygrała Rusin,która nie była wcale dobra na parkiecie!!!W tym kraju nie ma nigdzie uczciwości i normalności i wiarygodności ..wszędzie przekręty,manipulacje i robienie z ludzi totalnych idiotów!!!