• Informacje na temat:

  russell brand plotki

Artykuły na temat: russell brand plotki
 • Kulisy rozwodu Katy Perry i Russella Branda

  Katy Perry i Russell Brand biorą rozwód - taki obrót sprawy nie dziwi dziś prawie nikogo. Plotki o tym, że w związku tej pary nie dzieje się najlepiej, krążyły już w show-biznesie od dłuższego czasu. Zdradzamy kulisy tego rozstania!

 • Russell Brand: Esemesowy rozwód

  Piosenkarka Katy Perry ujawniła, w jaki sposób jej ówczesny małżonek Russell Brand poinformował ją o zakończeniu ich 14-miesięcznego związku. Po prostu wysłał jej esemes.

 • Katy Perry się rozwodzi?

  Na niedawne rozdanie nagród American Music Awards Katy Perry przyszła sama, co na nowo wznieciło plotki o jej rychłym rozwodzie ze znanym komikiem, Russellem Brandem.

 • Russell Brand z nową dziewczyną

  Parę dni temu aktor Russell Brand oficjalnie rozwiódł się z Katy Perry, a już widziano go u boku nowej kobiety. Jego wybranką jest znana wśród artystów Isabella Brewster, młodsza siostra aktorki o tym samym nazwisku Jordany.

 • Katy Perry jest w ciąży?

  Katy Perry wywołała spekulacje, jakoby spodziewała się dziecka, robiąc zakupy w jednym ze sklepów dla maluchów w zaledwie kilka dni po przyjęciu oświadczyn brytyjskiego komika Russella Branda .

 • Katy Perry i Russell Brand: Jednak rozwód

  Choć jeszcze na początku grudnia Katy Perry (27 l.) i Russell Brand (36 l.) zgodnie zaprzeczali plotkom o rozstaniu, koniec roku obchodzić będą już osobno.

 • Katty Perry i Russell Brand rozwodzą się

  Brytyjski aktor, Russell Brand, żonaty od ponad roku z amerykańską piosenkarką Katy Perry, w piątek, 30 grudnia, rozpoczął postępowanie rozwodowe. O swej decyzji poinformował we własnym oświadczeniu.

 • Russell Brand: 9 orgazmów jednej nocy

  Brytyjski komik i aktor Russell Brand przyznał się do osiągnięcia dziewięciu orgazmów w trakcie jednej nocy.

 • Katy Perry i Russell Brand kłamali o swoim małżeństwie?

  Jak robić dobrą minę do złej gry na przykładzie wokalistki Katy Perry i komika Russela Branda.

 • Russel Brand spotyka się z Geri Halliwell

  Wszystko wskazuje na to, że Russell Brand po rozstaniu z Katy Perry już odżył i znalazł nową miłość. Jest nią jedna z wokalistek Spice Girls - Geri Halliwell. Do pierwszego spotkania doszło w trakcie igrzysk w Londynie.

Wideo na temat: russell brand plotki
 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...

 • Źródło nadziei

  W roku 1919 po bitwie o Gallipoli pewien Australijczyk wyrusza do Turcji, by odnaleźć swoich trzech zaginionych synów.

 • Fighter

  Dwóch braci, na przekór własnemu losowi, postanowiło odbić się od dna i zawalczyć o jeden z najważniejszych tytułów bokserskich. Prawdziwa historia Micky Warda (Wahlberg) oraz niełatwej drogi, którą musiał pokonać, by stać się mistrzem tej walki. Christian Bale wciela się w postać jego przyrodniego brata, który po zawodowej porażce stoczył się na samo dno i wylądował w więzieniu. Teraz, by odkupić grzechy przeszłości, odzyskać utraconą dumę i uratować rodzinę zostaje trenerem młodszego brata...