• Informacje na temat:

  russell t. davies producent

Artykuły na temat: russell t. davies producent
 • Johnny Depp doktorem Who?

  Trzy dni temu jeden z serwisów internetowych o tematyce fantastycznej doniósł, że ponoć producent Russell T. Davies przymierza się do zrealizowania filmu długometrażowego "Doktor Who". Do tego w głównej roli miał się pojawić gwiazdor Hollywood - Johnny Depp. Brytyjska stacja BBC, która jest właścicielem praw do postaci Doktora wydała dość szybko oświadczenie w tej sprawie. Możemy w nim...

 • Johnny Depp doktorem Who?

  Jakiś czas temu pojawiły się plotki o tym, że Johnny Depp zagra główną rolę w długometrażowym "Doktorze Who". Co na to BBC?

 • "Doktor Who" trzeci raz w kinach

  Telewizja BBC zapowiada, że niedługo powstanie, długo oczekiwana, kolejna długometrażowa wersja kultowego serial u "Doktor Who".

 • BAFTA 2002: Ogłoszono nominacje!

  Filmy "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" i "Moulin Rouge" zdominowały tegoroczne nominacje do nagród BAFTA, przyznawanych przez Brytyjską Akademię Filmową i Telewizyjną (British Academy Of Film And Television Arts). Oba tytuły uzyskały po trzynaście nominacji. Listę nominowanych ogłoszono w poniedziałek, 28 stycznia.

 • "Harry Potter 3": Zdjęcia w Szkocji

  Alfonso Cuaron, reżyser filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu", odwiedził w połowie listopada Szkocję. Część planowanych na rok 2003 zdjęć do tej produkcji będzie kręcona właśnie w tym kraju. Szkoci przygotowują się już na przyjęcie licznej ekipy filmowców. Licząca około 400 osób ekipa twórców filmowej ekranizacji trzeciej części powieści J.K. Rowling, pojawi się na początku 2003 roku w okolicy Fort William.

 • "Osobiste piosenki"

  Wokalistka i aktorka Marianne Faithfull rozmowie z INTERIA.PL zdradza, które z piosenek z najnowszego albumu "Horses and High Heels" są dla niej najbardziej osobiste, opowiada o znajomości z Lou Reedem, który zagrał na gitarze w dwóch utworach z płyty, oraz ujawnia, że planuje przyjechać w tym roku do Polski.

Wideo na temat: russell t. davies producent
 • Źródło nadziei

  W roku 1919 po bitwie o Gallipoli pewien Australijczyk wyrusza do Turcji, by odnaleźć swoich trzech zaginionych synów.

 • Fighter

  Dwóch braci, na przekór własnemu losowi, postanowiło odbić się od dna i zawalczyć o jeden z najważniejszych tytułów bokserskich. Prawdziwa historia Micky Warda (Wahlberg) oraz niełatwej drogi, którą musiał pokonać, by stać się mistrzem tej walki. Christian Bale wciela się w postać jego przyrodniego brata, który po zawodowej porażce stoczył się na samo dno i wylądował w więzieniu. Teraz, by odkupić grzechy przeszłości, odzyskać utraconą dumę i uratować rodzinę zostaje trenerem młodszego brata...

 • Poradnik pozytywnego myślenia

  Były nauczyciel, Pat Solitano (Bradley Cooper), znalazł się na życiowym zakręcie. Po tym, jak stracił pracę, dom oraz żonę, ostatnie osiem miesięcy spędził w szpitalu psychiatrycznym. Po zwolnieniu ze szpitala w wyjściu na prostą pomagają mu rodzice - Patrick senior i Dolores (Robert De Niro i Jacki Weaver). Pat jest zdeterminowany, by po okresie separacji odbudować relacje z żoną i wrócić do niej. Wszystko jednak komplikuje się na nowo, kiedy spotyka on na swojej drodze tajemniczą i samotną...