• Informacje na temat:

  russell t. davies producent

Artykuły na temat: russell t. davies producent
 • Johnny Depp doktorem Who?

  Trzy dni temu jeden z serwisów internetowych o tematyce fantastycznej doniósł, że ponoć producent Russell T. Davies przymierza się do zrealizowania filmu długometrażowego "Doktor Who". Do tego w głównej roli miał się pojawić gwiazdor Hollywood - Johnny Depp. Brytyjska stacja BBC, która jest właścicielem praw do postaci Doktora wydała dość szybko oświadczenie w tej sprawie. Możemy w nim...

 • Johnny Depp doktorem Who?

  Jakiś czas temu pojawiły się plotki o tym, że Johnny Depp zagra główną rolę w długometrażowym "Doktorze Who". Co na to BBC?

 • "Doktor Who" trzeci raz w kinach

  Telewizja BBC zapowiada, że niedługo powstanie, długo oczekiwana, kolejna długometrażowa wersja kultowego serial u "Doktor Who".

 • BAFTA 2002: Ogłoszono nominacje!

  Filmy "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" i "Moulin Rouge" zdominowały tegoroczne nominacje do nagród BAFTA, przyznawanych przez Brytyjską Akademię Filmową i Telewizyjną (British Academy Of Film And Television Arts). Oba tytuły uzyskały po trzynaście nominacji. Listę nominowanych ogłoszono w poniedziałek, 28 stycznia.

 • "Harry Potter 3": Zdjęcia w Szkocji

  Alfonso Cuaron, reżyser filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu", odwiedził w połowie listopada Szkocję. Część planowanych na rok 2003 zdjęć do tej produkcji będzie kręcona właśnie w tym kraju. Szkoci przygotowują się już na przyjęcie licznej ekipy filmowców. Licząca około 400 osób ekipa twórców filmowej ekranizacji trzeciej części powieści J.K. Rowling, pojawi się na początku 2003 roku w okolicy Fort William.

 • "Osobiste piosenki"

  Wokalistka i aktorka Marianne Faithfull rozmowie z INTERIA.PL zdradza, które z piosenek z najnowszego albumu "Horses and High Heels" są dla niej najbardziej osobiste, opowiada o znajomości z Lou Reedem, który zagrał na gitarze w dwóch utworach z płyty, oraz ujawnia, że planuje przyjechać w tym roku do Polski.