• Informacje na temat:

  rutger hauer

Artykuły na temat: rutger hauer
 • Rutger Hauer w "Czystej krwi"!

  Znany hollywoodzki aktor Rutger Hauer ("Sin City - Miasto grzechu", "Młyn i Krzyż", "Łowca androidów") trafił do obsady szóstego sezonu "Czystej krwi". Premiera nowych odcinków amerykańskiego serialu zapowiadana jest na czerwiec 2013 roku.

 • W grudniu w RAI film o św. Franciszku z Mateuszem Kościukiewiczem

  7 i 8 grudnia włoska telewizja RAI wyemituje już zapowiadany jako wielkie wydarzenie film o świętym Franciszku w reżyserii Liliany Cavani. W oczekiwanej fabule nestorki kina rolę świętego z Asyżu zagrał Mateusz Kościukiewicz.

 • Paweł Deląg u boku gwiazd światowego kina!

  Paweł Deląg, czyli Wiktor Górski z "Komisarza Aleksa", coraz rzadziej pojawia się ostatnio w polskich serialach i filmach. Gra za to w międzynarodowych produkcjach u boku gwiazd światowej sławy! Dowód? Film "Klucz Salamandry", w którym partnerowali mu legendarny "Autostopowicz" i "Łowca androidów" Rutger Hauer i znany z "24 godzin" i "Wściekłych psów" Michael Madsen.

 • Film z Kościukiewiczem hitem we włoskiej telewizji

  Nadany przez włoską telewizję RAI film o świętym Franciszku w reżyserii Liliany Cavani z Mateuszem Kościukiewiczem w roli głównej zgromadził najwięcej widzów zarówno w poniedziałkowy, jak i wtorkowy wieczór - takie są wyniki oglądalności stacji telewizyjnych.

 • Oni odeszli w 2019 roku

  ...w nowej odsłonie kultowej serii. Zmarł na udar mózgu, mając zaledwie 52 lata. Rutger Hauer (23.01.1944 - 24.07.2019) Syn aktorskiej pary. Holender, który podbił Hollywood. W USA debiutował rolą...

 • Mateusz Kościukiewicz jako święty Franciszek

  Włoska telewizja publiczna RAI nadała w poniedziałek, 8 grudnia, wieczorem pierwszą część filmu "Franciszek" w reżyserii Liliany Cavani z Mateuszem Kościukiewiczem w roli głównej. To już trzecia filmowa opowieść znanej reżyserki o świętym z Asyżu.

 • Scenariusz przyprawia o dreszcz!

  ...dowiedzieć Jason (Ryan Kwanten). Być może pomoże mu w tym tajemniczy i złowrogi Macklyn, którego zagra sam Rutger Hauer. Ponoć jest on silnie związany z przeszłością Stackhouse’ów.

 • Filmowi niewidomi

  Frank Slade, bohater oscarowego dzieła Martina Bresta "Zapach kobiety", otwiera galerię postaci, dla których utrata wzroku nie była przeszkodą, by dokonywać niemożliwego. A przy tym zadziwiać, intrygować i - jak widać - skutecznie inspirować widzów.

 • 6. sezon "Czystej krwi" już 17 czerwca!

  ....   W szóstym sezonie po raz pierwszy pojawi się Rutger Hauer, znany z takich filmów jak "Sin City" czy "Batman-Początek". Premiery nowych odcinków szóstego sezonu "Czystej krwi" będzie można oglądać...

 • Rutger Hauer kontra Superman!

  Rutger Hauer ("Łowca androidów", "Niebezpieczny umysł" ) wystąpi gościnnie w kilku odcinkach popularnego serial u telewizyjnego "Tajemnice Smallville", opowiadającego o młodości Supermana. Holenderski aktor wcieli się w postać potężnego gangstera, jednego z łotrów zagrażających dzielnemu Clarkowi Kentowi. Wielbiciele serii mieli już wcześniej okazję oglądać w seialu innych słynnych wykonawców

Wideo na temat: rutger hauer
 • Młyn i Krzyż

  "Młyn i Krzyż", to tytuł książki poświęconej obrazowi Petera Bruegela, Droga na Kalwarię. Napisał ją Michael Gibson, wieloletni krytyk sztuki w "Herald Tribune" i światowej sławy ekspert malarstwa flamandzkiego. Mieszkający w Paryżu Amerykanin zobaczył w paryskim kinie film "Angelus" Lecha Majewskiego, po czym odszukał rezysera i zaprosił do siebie, by wspólnie skonstruować scenariusz nowego filmu. Film, osadzony w roku 1564 - tym samym, w którym Bruegel namalował swoje arcydzieło - splata...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

Dyskusje na temat: rutger hauer