• Informacje na temat:

  rutger hauer zdjęcia

Artykuły na temat: rutger hauer zdjęcia
 • Paweł Deląg u boku gwiazd światowego kina!

  Paweł Deląg, czyli Wiktor Górski z "Komisarza Aleksa", coraz rzadziej pojawia się ostatnio w polskich serialach i filmach. Gra za to w międzynarodowych produkcjach u boku gwiazd światowej sławy! Dowód? Film "Klucz Salamandry", w którym partnerowali mu legendarny "Autostopowicz" i "Łowca androidów" Rutger Hauer i znany z "24 godzin" i "Wściekłych psów" Michael Madsen.

 • Mateusz Kościukiewicz jako święty Franciszek

  Włoska telewizja publiczna RAI nadała w poniedziałek, 8 grudnia, wieczorem pierwszą część filmu "Franciszek" w reżyserii Liliany Cavani z Mateuszem Kościukiewiczem w roli głównej. To już trzecia filmowa opowieść znanej reżyserki o świętym z Asyżu.

 • W grudniu w RAI film o św. Franciszku z Mateuszem Kościukiewiczem

  7 i 8 grudnia włoska telewizja RAI wyemituje już zapowiadany jako wielkie wydarzenie film o świętym Franciszku w reżyserii Liliany Cavani. W oczekiwanej fabule nestorki kina rolę świętego z Asyżu zagrał Mateusz Kościukiewicz.

 • Rutger Hauer w Łodzi

  W czwartek, 3 grudnia, w szóstym dniu festiwalu Camerimage, gościem organizatorów był Rutger Hauer. Holenderski aktor, znany m.in. z takich filmów, jak "Nocny jastrząb", "Łowca androidów", "Autostopowicz", " Ślepa furia" czy "Sin City - Miasto grzechu", poprowadził warsztaty dla studentów łódzkiej Filmówki.

 • Rutger Hauer: Zanurzeni w błękicie

  - Zostaliśmy dosłownie zanurzeni w błękicie - słynny aktor Rutger Hauer, gwiazda najnowszego filmu Lecha Majewskiego "Młyn i Krzyż", opowiada o cyfrowym mariażu sztuki i współczesności.

 • Rampling u Majewskiego

  Gwiazdy kina - Rutger Hauer, Charlotte Rampling i Michael York - znaleźli się w obsadzie polskiego filmu "Młyn i krzyż" w reżyserii Lecha Majewskiego. Zdjęcia są kręcone m.in. w okolicach Katowic i w Tarnowie.

 • Deląg z gwiazdami Hollywood

  Paweł Deląg znalazł się w obsadzie amerykańsko-rosyjskiego filmu sensacyjnego. Partnerować będą mu Rutger Hauer "(Łowca androidów") i Michael Madsen ("Wściekłe psy")

 • Paweł Deląg u boku gwiazd światowego kina

  Paweł Deląg coraz rzadziej pojawia się ostatnio w polskich serialach i filmach. Gra za to w międzynarodowych produkcjach u boku gwiazd światowej sławy! Dowód? Film "Klucz Salamandry", w którym partnerowali mu legendarny "Autostopowicz" i "Łowca androidów" Rutger Hauer i znany z "24 godzin" i "Wściekłych psów" Michael Madsen.

 • Premiera polskiego filmu w USA

  Film "Młyn i krzyż" w reżyserii Lecha Majewskiego miał swoją światową premierę na trwającym Festiwalu Filmowym Sundance w Stanach Zjednoczonych. Impreza promująca niezależne kino odbywa się tradycyjnie w narciarskim kurorcie Park City w stanie Utah.

 • "Młyn i Krzyż", czyli rewolucja w kinie

  Lech Majewski jest jednym z najbardziej wszechstronnych, ale i najbardziej zagadkowych polskich reżyserów. Jego najnowszy film zadowoli wszystkich widzów, którzy szukają w kinie niezapomnianych przeżyć. 12 października, dzięki firmie Galapagos Films, na płytach Blu-ray i DVD debiutuje "Młyn i Krzyż".

Wideo na temat: rutger hauer zdjęcia
 • Młyn i Krzyż

  "Młyn i Krzyż", to tytuł książki poświęconej obrazowi Petera Bruegela, Droga na Kalwarię. Napisał ją Michael Gibson, wieloletni krytyk sztuki w "Herald Tribune" i światowej sławy ekspert malarstwa flamandzkiego. Mieszkający w Paryżu Amerykanin zobaczył w paryskim kinie film "Angelus" Lecha Majewskiego, po czym odszukał rezysera i zaprosił do siebie, by wspólnie skonstruować scenariusz nowego filmu. Film, osadzony w roku 1564 - tym samym, w którym Bruegel namalował swoje arcydzieło - splata...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.