• Informacje na temat:

  rutkowski fryzura

Artykuły na temat: rutkowski fryzura
 • Krzysztof Rutkowski (56 l.) zwołał konferencję prasową w sprawie łódzkiego "Tulipana", czyli 42-letniego łodzianina Marcina M., który najpierw rozkochał w sobie kobietę, a później wyłudził od niej 700 tysięcy złotych. Całe show "detektywa" skradła mozolnie wyczesana fryzura inspirowana, jak wiadomo, stylem amerykańskich policjantów.

 • Krzysztof Rutkowski z narzeczoną na Targach Książki. Fryzura jak zwykle idealna

  Krzysztof Rutkowski (57 l.) i jego narzeczona Maja Pilch gościli niedawno na warszawskich Targach Książki. Oczywiście najwięcej zainteresowania budziła idealna fryzura "detektywa". Stała się ona jego znakiem rozpoznawczym, z którego sam właściciel chyba jest bardzo dumny. Trudno się dziwić, że przykuwa wzrok - w końcu takie uczesanie jest bardzo nietypowe. Podoba wam się?

 • Krzysztof Rutkowski zapuścił bródkę!

  Krzysztof Rutkowski (56 l.) chyba postanowił coś zmienić w swoim wyglądzie. Oczywiście jego słynna fryzura pozostaje nienaruszona i jest jak zwykle w idealnym porządku, ale za to poszalał z zarostem! Zazwyczaj gładko ogolony "detektyw" teraz coraz częściej prezentuje się w nowym stylu. Jak wam się podoba? Porównajcie zdjęcia!

 • Valentina Petrenko i jej fryzura. Jak u Krzysztofa Rutkowskiego!

  Charakterystyczna fryzura Krzysztofa Rutkowskiego (57 l.) to jego znak rozpoznawczy. Podobnie jest w przypadku rosyjskiej polityk. Valentina Petrenko (62 l.) decyduje się na bardzo oryginalne(...) kręcone włosy, podpinam je do góry kilkoma spinkami, to wszystko" - opowiadała. Jak wam się podoba fryzura rosyjskiej senator? Lepsza od tej polskiego "detektywa"?

 • Krzysztof Rutkowski (55 l.) za sprawą Ewy Tylman i jej tajemniczego zaginięcia wrócił do mediów. Patrząc jednak na jego ostatnie zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że to ten sam detektyw, który dwa lata temu został ojcem i nakłonił do zwierzeń Katarzynę W., znaną jako mama Madzi. Rutkowski zmizerniał, posmutniał. Po dawnym Krzysztofie pozostała tylko charakterystyczna, choć mocno już przerzedzona...

 • Krzysztof Rutkowski o ślubie z Mają: "Chętnie przełożyłbym tę ceremonię"

  Krzysztof Rutkowski (57 l.) daje ukochanej Mai kolejne dowody miłości, ale... raczej nie wezmą ślubu tego lata, jak jej wcześniej obiecał.

 • Tak zmieniła się mama małej Madzi

  ...fryzura i modne okulary w czarnych oprawkach. Tak dzisiaj wygląda matka tragicznie zmarłej Madzi z Sosnowca. Według informacji tabloidu, para żyje normalnie - wychodzi na zakupy, spacery, do lekarza. Nie spotyka się z niechęcią. Co więcej, planuje założenie własnej firmy komputerowej, w czym pomóc ma im Krzysztof Rutkowski.

Wideo na temat: rutkowski fryzura
 • Fryzjerka

  Kathi, pokaźnych rozmiarów fryzjerka, żyje marzeniami. Jej DDR już nie istnieje. Nie ma mężczyzny, domu z ogródkiem i pracy. Zostały mieszkanie w wielkiej płycie, rozwód i dorastająca córka. Mąż zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką, dziecko się jej wstydzi, a w banku nikt nie chce dać pożyczki. Na dodatek jest gruba. Bardzo gruba. I dlatego „nieestetyczna”. Tak przynajmniej sądzi szefowa salonu, w którym Kathi miała pracować. Jednak Kathi nie poddaje się tak łatwo! Jej recepta na...

 • Coco Chanel

  Świat wielkich kreatorów, zawrotnie drogich sukien, uwodzicielsko pięknych modelek i elitarnych pokazów mody. Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej ,,diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie...

Dyskusje na temat: rutkowski fryzura
 • Re: Joanna Moro wraca do "Barw szczęścia"!

  A mi sie ta Moro wyjatkowo nie podoba,szczeka jak u zaby i wytrzeszcz oczu! Jakas dziwna ta jej uroda,zielinska to znow ufoludek z duza glowa, W tym filmie najladniejsze to filmowa Klara i Magda!:) No ale fryzur Biedrzynskiej nikt nie pobije chyba tylko Rutkowski ma szanse. Fryzura na kwadrat!:)