• Informacje na temat:

  rutkowski licencja

Artykuły na temat: rutkowski licencja
 • Parodia amerykańskich telenowel

  ...klasycznej opery mydlanej. "Grzeszni i bogaci" opowiedzą historię rodziny Forresterów. Główne role w serialu kreują Magdalena Stużyńska i Rafał Rutkowski (obydwie - podwójne!), w produkcji nie(...) ukochanego syna Alfreda (Rafał Rutkowski). Ten, nieoczekiwanie rezygnuje z posady prezesa Forrester International i wyjawia ojcu prawdę o swoich planach. Nie kosmetyki i grube pieniądze, a leczenie...

 • Będzie kolejny hit?

  ...pielęgnacji ciała, na chwilę przed śmiercią chce przekazać rodzinną firmę w ręce ukochanego syna Alfreda (Rafał Rutkowski). Ten, nieoczekiwanie rezygnuje z posady prezesa i wyjawia ojcu prawdę o swoich(...) Rutkowski). To typowy czarny charakter, chce przejąć rodzinne imperium. Nic dziwnego, że kiedy Marjon Karter (Magdalena Stużyńska), narzeczona Alfreda, zostaje postrzelona, to Manfred staje się głównym...

 • Parodia amerykańskich telenowel

  W ostatnią niedzielę października na antenie TVN-u zadebiutuje nowa produkcja stacji - "Grzeszni i bogaci". To parodia znanych amerykańskich telenowel, takich jak "Dynastia", "Moda na sukces" czy "Santa Barbara".

 • Rusza nowy serial TVN. Kolejny hit?

  Romanse, zdrady, intrygi, zabójstwa i walka o gigantyczną fortunę. A wszystko to w parodii popularnych seriali o rodzinach milionerów. Nowa szalona komedia w gwiazdorskiej obsadzie!

 • Moc gwiazd wiosną w TVP2

  Tomasz Karolak i Izabela Kuna, Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki oraz Wojciech Mecwaldowski - te gwiazdy będą oglądać wiosną widzowie TVP2. Rusza nowa ramówka stacji, a w niej sporo niespodzianek.